Σταθεροποιηση φερμας - η εφαρμογη

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Konstantinos beretta
Full Member
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: 20 Μαρ 2014, 23:46

Re: Σταθεροποιηση φερμας - η εφαρμογη

Δημοσίευση από Konstantinos beretta »

Αμανα μου...καταλαβα..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Σταθεροποιηση φερμας - η εφαρμογη

Δημοσίευση από Laurona »

Λεβεντη εχουμε πει τα βασικα σε μηνύματα.
Ο Ανθιμος σου πε κ γιατι μουνταρει. Κ πολυ σωστα σου λέει.
εγω απεφυγα να αναφερθω στα λαθη κλπ γιατι αρκετα εχεις να ασχοληθεις απο δω κ μπρος

Αφιερωσε χρονο εσυ .
είπαμε τα βασικα.
8 μηνων μπορει να σαστει το κουταβι εαν δεν σου το παραδωσαν τελεια ''τελειωμενο''.

Παθος εχει, ορεξη εσυ εχεις, στοιχεία καλα εδειξε....πιστευω οτι με κοπο θα το φτιαξεις
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
Konstantinos beretta
Full Member
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: 20 Μαρ 2014, 23:46

Re: Σταθεροποιηση φερμας - η εφαρμογη

Δημοσίευση από Konstantinos beretta »

Ετσι πιστευω κ εγω. Ειμαστε 2 φορες την ημερα εξω καθε μερα..περνω την κατω φοινικουδες να κοινονικοποιηθει


Sent from my iPhone using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
Konstantinos beretta
Full Member
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: 20 Μαρ 2014, 23:46

Re: Σταθεροποιηση φερμας - η εφαρμογη

Δημοσίευση από Konstantinos beretta »

Κοπελια η φερμα που μου εκαμε σημερα η σκυλα μου ηταν το κατι αλλο!..τελικα δεν επιε αδικα η εκπαιδευση της


Sent from my iPhone using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Σταθεροποιηση φερμας - η εφαρμογη

Δημοσίευση από admin »

Konstantinos beretta έγραψε:Ετσι πιστευω κ εγω. Ειμαστε 2 φορες την ημερα εξω καθε μερα..περνω την κατω φοινικουδες να κοινονικοποιηθει


Φίλε Κωνσταντίνο πρόσεχε γιατί η πολύ κοινονικοποίηση βλάπτει. εμένα ο σκύλος μου είναι μεν κοινονικοποιημένος με την οικογένεια αλλά πολύ επιφυλακτικός με ξένους και μάλιστα του έκανα ιδιαίτερη εκπαιδευση να μην κοντεύει σε ξένους για ευνόητους λόγους. Αν ο σκύλος σου όποιον δεί τρέχει να παίξει μαζί του τότε με την πρώτη ευκαιρία κάποιος μπορεί να σου τον πιάσει . Τα πάντα πρέπει να γίνονται με μέτρο και προσεκτικά.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Konstantinos beretta
Full Member
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: 20 Μαρ 2014, 23:46

Re: Σταθεροποιηση φερμας - η εφαρμογη

Δημοσίευση από Konstantinos beretta »

admin έγραψε:
Konstantinos beretta έγραψε:Ετσι πιστευω κ εγω. Ειμαστε 2 φορες την ημερα εξω καθε μερα..περνω την κατω φοινικουδες να κοινονικοποιηθει


Φίλε Κωνσταντίνο πρόσεχε γιατί η πολύ κοινονικοποίηση βλάπτει. εμένα ο σκύλος μου είναι μεν κοινονικοποιημένος με την οικογένεια αλλά πολύ επιφυλακτικός με ξένους και μάλιστα του έκανα ιδιαίτερη εκπαιδευση να μην κοντεύει σε ξένους για ευνόητους λόγους. Αν ο σκύλος σου όποιον δεί τρέχει να παίξει μαζί του τότε με την πρώτη ευκαιρία κάποιος μπορεί να σου τον πιάσει . Τα πάντα πρέπει να γίνονται με μέτρο και προσεκτικά.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Σωστα..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εκπαίδευση”