Εκπαιδευτικά Επαρχεία Λευκωσίας

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
mouzouris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: 24 Οκτ 2012, 22:29
Τοποθεσία: Λεμεσός
Επικοινωνία:

Re: Εκπαιδευτικά Επαρχεία Λευκωσίας

Δημοσίευση από mouzouris »

Η νεκρή ζώνη θεωρήτε οκ για εκπαιδευτικά με τους νέους νόμους ;
Άβαταρ μέλους
lefteris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: 22 Οκτ 2010, 21:53

Re: Εκπαιδευτικά Επαρχεία Λευκωσίας

Δημοσίευση από lefteris »

Πανικος Setter έγραψε:επειδή έχω την υποψία ότι και φέτος οι περιοχές άσκησις κυνηγετικών σκύλων που θα δοθούν για επαρχεία λεμεσού θα είναι 8 ξεροβουνά εκ τον οποιον τα μισά θα είναι πατομενα στές ψατζιες , αναγκαστικά και φετος οι έξοδοι θα γίνονται επαρχεία λευκωσίας νεκρές ζονες κτλ .
το μεγα πρόβλημα όμως είναι τα καύσιμα για τι μετακίνηση και για το λόγο αυτό θέλω να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιος άλλος φίλος στο φόρουμ από λεμεσό που έχει πουλόσκυλα και πάει στις περιοχές που προανέφερα και θέλει να πηγαίνουμε παρέα τουλάχιστο να παίρνουμε το αυτοκίνητο μας με τι σειρά

που μας κατάντησαν :(
Πανικο εγω ειμαι λευκωσια ρε φιλε να ερκεσε ως δαμε στο Τσερι και μετα παμε μαζι
Τοπους δεν ξερω ομως :D :D
sotiris!129

Re: Εκπαιδευτικά Επαρχεία Λευκωσίας

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Πανικος Setter έγραψε:επειδή έχω την υποψία ότι και φέτος οι περιοχές άσκησις κυνηγετικών σκύλων που θα δοθούν για επαρχεία λεμεσού θα είναι 8 ξεροβουνά εκ τον οποιον τα μισά θα είναι πατομενα στές ψατζιες , αναγκαστικά και φετος οι έξοδοι θα γίνονται επαρχεία λευκωσίας νεκρές ζονες κτλ .
το μεγα πρόβλημα όμως είναι τα καύσιμα για τι μετακίνηση και για το λόγο αυτό θέλω να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιος άλλος φίλος στο φόρουμ από λεμεσό που έχει πουλόσκυλα και πάει στις περιοχές που προανέφερα και θέλει να πηγαίνουμε παρέα τουλάχιστο να παίρνουμε το αυτοκίνητο μας με τι σειρά

που μας κατάντησαν :(
παλε εν να την παλεψης μαζι μου ?? :P
φετος εν να σου δυσκολεψω τους τοπους και τα πουλια γιαυτο κανονισε δασκαλεψε νακον την καλογρια :lol:
stelios---
Full Member
Δημοσιεύσεις: 445
Εγγραφή: 19 Φεβ 2011, 13:11

Re: Εκπαιδευτικά Επαρχεία Λευκωσίας

Δημοσίευση από stelios--- »

mouzouris έγραψε:Η νεκρή ζώνη θεωρήτε οκ για εκπαιδευτικά με τους νέους νόμους ;
ΟΙ ΝΕΚΡΕΣ ΠΟΤΤΕ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝΤΑΝ ΟΥΤΕ ΘΑ ΕΠΙΤΡΑΠΟΥΝ ΑΣΧΕΤΟ ΑΝ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΜΕΣΑ!!!200 ΜΕΤΡΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΔΡΟΜΟ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΣΤΕ ΑΚΑΤΣΙ-ΔΕΝΕΙΑ-ΚΟΡΩΝΙΑ ΚΤΛΠ!!
Ο ΛΑΘΡΟΘΗΡΑΣ ΕΙΝΑΙ
ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑΣ…

Κλέβει το χόµπι και την πανίδα του τόπου, του
δικού σου τόπου και των παιδιών σου. Είσαι το
θύµα του στον ίδιο βαθµό όπως και να σου
έκλεβε το σπίτι........!!
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: Εκπαιδευτικά Επαρχεία Λευκωσίας

Δημοσίευση από Artemis G. »

sotiris!129 έγραψε:φετος εν να σου δυσκολεψω τους τοπους και τα πουλια γιαυτο κανονισε δασκαλεψε νακον την καλογρια :lol:
ενα με περνεις τζιε μενα μαζι σας ?
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: Εκπαιδευτικά Επαρχεία Λευκωσίας

Δημοσίευση από AndreasDr »

stelios--- έγραψε:
mouzouris έγραψε:Η νεκρή ζώνη θεωρήτε οκ για εκπαιδευτικά με τους νέους νόμους ;
ΟΙ ΝΕΚΡΕΣ ΠΟΤΤΕ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝΤΑΝ ΟΥΤΕ ΘΑ ΕΠΙΤΡΑΠΟΥΝ ΑΣΧΕΤΟ ΑΝ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΜΕΣΑ!!!200 ΜΕΤΡΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΔΡΟΜΟ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΣΤΕ ΑΚΑΤΣΙ-ΔΕΝΕΙΑ-ΚΟΡΩΝΙΑ ΚΤΛΠ!!
Σωστός ο Στέλιος. Και προς το παρών δέν δικαιούμαστε πούποτε μέχρι να ανακοινωθούν επίσημα.
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
sotiris!129

Re: Εκπαιδευτικά Επαρχεία Λευκωσίας

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Artemis G. έγραψε:
sotiris!129 έγραψε:φετος εν να σου δυσκολεψω τους τοπους και τα πουλια γιαυτο κανονισε δασκαλεψε νακον την καλογρια :lol:
ενα με περνεις τζιε μενα μαζι σας ?
αφου εν εχεις σκυλο ρε μαμονα εσυ :lol:
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: Εκπαιδευτικά Επαρχεία Λευκωσίας

Δημοσίευση από Artemis G. »

sotiris!129 έγραψε:
Artemis G. έγραψε:
sotiris!129 έγραψε:φετος εν να σου δυσκολεψω τους τοπους και τα πουλια γιαυτο κανονισε δασκαλεψε νακον την καλογρια :lol:
ενα με περνεις τζιε μενα μαζι σας ?
αφου εν εχεις σκυλο ρε μαμονα εσυ :lol:
ε παρακατω.... αρεσκει μου να θκιανεφκουμε μες τα χοραφκια.... να βλεπω φερμες.... ενεκαταλαβα πρεπει να εχω σκυλο για να με παρεις... καρκαντα....
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
sotiris!129

Re: Εκπαιδευτικά Επαρχεία Λευκωσίας

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ε Πανικο ηβραμε το camera man μας :lol:
ε Αριστε ατε ελα ζεσυ ζε θελουμε 4ρτο για πιλοτα :lol:
Άβαταρ μέλους
mouzouris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: 24 Οκτ 2012, 22:29
Τοποθεσία: Λεμεσός
Επικοινωνία:

Re: Εκπαιδευτικά Επαρχεία Λευκωσίας

Δημοσίευση από mouzouris »

ΟΙ ΝΕΚΡΕΣ ΠΟΤΤΕ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝΤΑΝ ΟΥΤΕ ΘΑ ΕΠΙΤΡΑΠΟΥΝ ΑΣΧΕΤΟ ΑΝ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΜΕΣΑ!!!200 ΜΕΤΡΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΔΡΟΜΟ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΣΤΕ ΑΚΑΤΣΙ-ΔΕΝΕΙΑ-ΚΟΡΩΝΙΑ ΚΤΛΠ!![/quote]

Το ζήτημα ένεν αν επιτρέπονται ή οί τωρά οι εκπεδεύσειςστην νεκρή ζώνη. Το ζήτημα είναι ότι τωρά έχουν έλειψη που λεφτά, τζιαι να μεν την έβρουμε εμείς γεμάτη. Τζιαι τζιαμέ που ο φίλος μου (εκτος που την παρέα) ο Πανίκος τζιαι ο άλλος ή άλλοι που θα ταξιδεύουν μαζί για να γλιτώνουμε τα πετρέλαια, να τα πιερώσουμε ούλλα μονοφάτζιη !!
Αν έχουν διαταγές για να γράφουν μέσα στην νεκρή ζώνη, αυτό πρέπει να μάθουμε. Πρέπει να βάλουμε μέσον .................ΑΡΙΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ !!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εκπαίδευση”