ΕΠΑΝΙΕΛ

Απάντηση
sotiris NIKOLAOU

Re: ΕΠΑΝΙΕΛ

Δημοσίευση από sotiris NIKOLAOU »

εγώ κρίνω από τις δικες μου γνώσης εγώ εκπαιδεύω αποκλειστικά μονος μου τα σκυλιά μου
όμως προσπαθώ να τα φέρω στα δικά μου μετρα και στον δικό μου τρόπο κυνηγιού για μένα είναι από τα καλύτερα σκυλιά είναι μηχανές ξετρυπώματος του λαγού
για τον A η τον V μπορεί να είναι τα χειρότερα γιατί δεν μπορεί να κυνηγήσει μαζί τους η δεν του αρέσει κάτι που κανού εμενα όμως μου αρέσει
ANDREAS A
Full Member
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: 07 Δεκ 2012, 11:03

Re: ΕΠΑΝΙΕΛ

Δημοσίευση από ANDREAS A »

Φίλε Laurona,
αρχικά θαθελα να σε ευχαριστήσω για την ώρα που διάθεσες για να μου δώσεις όντως μια εμπεριστατωμένη και ολοκληρωμένη άποψη περί εκπαίδευσης. Όντως σε όσα έχεις αναφέρει συμφωνώ. Ήδη έχω αρχίσει κάποια βασικά με την σκυλίτσα μου αφού πρώτα προμηθεύτηκα 2 βιβλία και βρίσκοντας αρκετό υλικό από το δυαδίκτυο. Φυσικά δεν θα σταματήσω να ψάχνω για κάποιο επαγγελματία εκπαιδευτή έτσι ώστε να δώσει αυτά που επιθυμώ στη σκυλίτσα μου όσο το δυνατόν καλύτερα.
Για ακόμη μια φορά σε ευχαριστώ.
sotiris NIKOLAOU

Re: ΕΠΑΝΙΕΛ

Δημοσίευση από sotiris NIKOLAOU »

ANDREAS A έγραψε:Φίλε Laurona,
αρχικά θαθελα να σε ευχαριστήσω για την ώρα που διάθεσες για να μου δώσεις όντως μια εμπεριστατωμένη και ολοκληρωμένη άποψη περί εκπαίδευσης. Όντως σε όσα έχεις αναφέρει συμφωνώ. Ήδη έχω αρχίσει κάποια βασικά με την σκυλίτσα μου αφού πρώτα προμηθεύτηκα 2 βιβλία και βρίσκοντας αρκετό υλικό από το δυαδίκτυο. Φυσικά δεν θα σταματήσω να ψάχνω για κάποιο επαγγελματία εκπαιδευτή έτσι ώστε να δώσει αυτά που επιθυμώ στη σκυλίτσα μου όσο το δυνατόν καλύτερα.
Για ακόμη μια φορά σε ευχαριστώ.
φιλε σου εύχομαι τα καλύτερα και αν όντως δουλεύεις με αυτά τα μυαλά θα πας καλά
epkelaties στο όνομα πολύ φιλε όμως από πολύ λίγους είδα σκυλιά που να μου "αρεσου" στο κυνήγι
δεν θα πω ονόματα μην φάνη ότι κάνω διαφήμιση σε κάποια φάρμα η εκπαιδευτεί από την στιγμή που δεν πήρα δικώμου σκυλί κοντά σε κανένα εκπαιδευτεί
άσχετα ότι ένας δυο δουλεύου σωστά όλοι οι άλλη εν για κλάματα
ANDREAS A
Full Member
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: 07 Δεκ 2012, 11:03

Re: ΕΠΑΝΙΕΛ

Δημοσίευση από ANDREAS A »

σ' ευχαριστώ Σωτήρη. Σου εύχομαι και εγώ τα καλύτερα.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εκπαίδευση”