Διάταγμα για περιοχές άσκησης σκύλων 2012

Απάντηση
HUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 311
Εγγραφή: 27 Σεπ 2010, 10:43

Re: Διάταγμα για περιοχές άσκησης σκύλων 2012

Δημοσίευση από HUNTER »

axerkwtis έγραψε:εν να συνηστουσα να μεινει μακρια που λιστοβουνο..θηροφυλακας ειπε πως εχει ψατζιες..μοντε καπουτο εν καλα να πιασει φερμα πας σε κανενα περτιτζι..ο χρυσανθος πρεπει ναν το στεκκι του..εμαθε το σχιλλο ξαπολα τον κ λαλει τ καμε 3 4 ωρες και ελα να με εβρεις εν να ειμαι πρωτο τραπεζι πιστα..αν δεισ διπλα μου να μαχομαι με καμιαν ξανθη διμετρη βουρα ολοισια να μ καμεις το κοννε αλλα μετα χαθου
Ρε παρεα ακουσα τσε εγω πριν 3 εφτομαδες σιουρες πληροφοριες οτι εφααν ψατζη 2-3 σηιλλοι. δηλαδη εν εμηνε περιοχη επιτρεπομενη να διανευκουμε τα χτηνα πιον. εσυ για ποτε ακουσες? :evil:
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Διάταγμα για περιοχές άσκησης σκύλων 2012

Δημοσίευση από Laurona »

Ε κανει ολαν :evil: :evil: :evil:

Τωρα πετε μου εσεις εν πιστευκετε οτι ΠΙΘΑΝΟΝ να ειναι ΣΚΥΛΕΜΠΟΡΟΙ που το κανουν?

Για ποιο λογω να βαλουν ψατζιες στο λιστοβουνο ετσι εποχη? :evil:

ΑΑΑ και εχετε το νου σας τουτην την εποχη, οι κουφαες αρκεψαν και φκαινουν, ειχα την πρωτη συναντηση το Σαββατο που περασε κοντα στο σπιτι, με το αυτοκινητο.
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
axerkwtis

Re: Διάταγμα για περιοχές άσκησης σκύλων 2012

Δημοσίευση από axerkwtis »

HUNTER έγραψε:
axerkwtis έγραψε:εν να συνηστουσα να μεινει μακρια που λιστοβουνο..θηροφυλακας ειπε πως εχει ψατζιες..μοντε καπουτο εν καλα να πιασει φερμα πας σε κανενα περτιτζι..ο χρυσανθος πρεπει ναν το στεκκι του..εμαθε το σχιλλο ξαπολα τον κ λαλει τ καμε 3 4 ωρες και ελα να με εβρεις εν να ειμαι πρωτο τραπεζι πιστα..αν δεισ διπλα μου να μαχομαι με καμιαν ξανθη διμετρη βουρα ολοισια να μ καμεις το κοννε αλλα μετα χαθου
Ρε παρεα ακουσα τσε εγω πριν 3 εφτομαδες σιουρες πληροφοριες οτι εφααν ψατζη 2-3 σηιλλοι. δηλαδη εν εμηνε περιοχη επιτρεπομενη να διανευκουμε τα χτηνα πιον. εσυ για ποτε ακουσες? :evil:
τουτα με τις επιτροπομενες για εκπαιδευση ετσι εχουν..οποιος θελει να καμει ζημια ξερει που να παει κ αν εσυ εισαι νομοταγης τρωεις την..εμενα ειπε μου το εχει 1-1,5 εφτομα περιπου..ακουεις που ποτζι εβαλαν ακουεις π ποδα εβαλαν..κυριακη επιαμε ενα τοπο επιασαν μας τηλ που εισαστε εχει ψατζιες στον ταδε τοπο και ειμασταν τζιαμε..απου φυει φυει
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εκπαίδευση”