ΤΡΙΧΟΦΑΟΣ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

ΤΡΙΧΟΦΑΟΣ

Δημοσίευση από πανικος »

ΦΙΛΟΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΕΝΑ ΣΚΥΛΟ ΣΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΙΔΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΔΙ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΣΗΜΑΔΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΔΕΡΜΑ
ΤΡΕΙς ΜΕΡΕς ΜΕΤΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΔΥΟ ΣΤΡΟΓΓΥΛΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΣΕ ΜΕΓΕΘΟς ΤΟΥ ΕΥΡΩ ΕΝΤΟΝΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΒΑΛΕ ΕΜΒΟΛΙΟ ΣΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΕ 15 ΜΕΡΕς ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ .Η ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΤΟΥ ΤΡΙΧΟΦΑΟς .
ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙς ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ?Ο ΓΙΑΤΡΟς ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΛΗΤΙΚΟ ΣΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ,ΤΟ ΠΕΡΙΟΡΙΣΑ ΤΟ ΣΚΥΛΛΑΚΙ ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΤΟ ΘΕΛΟΥΝ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥς
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΤΡΙΧΟΦΑΟΣ

Δημοσίευση από Laurona »

Πανικο ειναι αληθεια ρε φιλε......

Δυστυχως πρεπει να εξηγησεις στα μωρα, και να αφησεις περιορισμενο το σκυλακι, εστω και αν κλαινε, μεχρι να περασει.

Γιατρευετε αλλα ειναι κολλητικο, προσεξε τα μωρα και περιορισε το σκυλακι μεχρι να του περασει.
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
dolite
Full Member
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: 29 Ιουν 2011, 00:12

Re: ΤΡΙΧΟΦΑΟΣ

Δημοσίευση από dolite »

πηγενε αγορασε απο το φαρμακιο γκριζεοφουλβιν 125 μg 1 την μερα
Yiannis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 81
Εγγραφή: 13 Μάιος 2010, 21:34

Re: ΤΡΙΧΟΦΑΟΣ

Δημοσίευση από Yiannis »

dolite έγραψε:πηγενε αγορασε απο το φαρμακιο γκριζεοφουλβιν 125 μg 1 την μερα
Φίλε πανικο είχα το ίδιο πρόβλημα με ενα σκυλο μου πριν το κυνήγι. Του έδωσα τα χάπια που λέει ο φίλος για 20 μέρες περίπου και μετά άρχισε να κάνει τριχωμα σιγά σιγά.

Είναι κολλιτικο αλλα για κάποιο λόγο δεν κολλισα ούτε εγώ ούτε κάποιος άλλος σκύλος μου. Βασικα οπότε ερχομουν σε επαφή μαζί της επλενα τα χέρια μου σχολαστικά. Το σκυλί κόλλησε από γάτους που περπατούσαν στο γρασίδι έξω απο το κλουβί τους.
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΤΡΙΧΟΦΑΟΣ

Δημοσίευση από πανικος »

ευχαριστω να ειστε καλα.
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Απάντηση

Επιστροφή στο “Κτηνιατρικά”