Βηχας στο σκυλο

Απάντηση
beaglemania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2012, 16:49

Βηχας στο σκυλο

Δημοσίευση από beaglemania »

Κοπελια επιασαν ολοι οι σκυλοι μου πηγα σε κτηνιατρο μου εδωσε ενα φαρμακο το οποιο μπενει με δοσολογια στο νερο του σκυλου καθως και αντιβιωση doxan εχει μια βδομαδα που τους καμνω την θεραπεια εν λαλουν να γιανουν οι 2 βηχουν πολλα οι αλλοι κατα διαστηματα τρωνε κανονικα ομως. Επερασε κανενας με τους σκυλους του τουτη τη αρρωστια? ο κτηνιατρος μου ειπε θελουν 15 μερες να γιανουν αλλα εχει μια βδομαδα εν βλεπω διαφορα
vti-chris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 22 Φεβ 2011, 13:29

Re: Βηχας στο σκυλο

Δημοσίευση από vti-chris »

Φίλε το σπιτάκι τους είναι ξύλινο από chipboard?
-"Δύο πράγματα δεν έχουν όρια:το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία...και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα βέβαιος"
-"Το σημαντικό είναι να μην σταματήσεις να κάνεις ερωτήσεις. Η περιέργεια έχει τον λόγο της που υπάρχει"
Alb. Einstein
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Βηχας στο σκυλο

Δημοσίευση από admin »

είναι επιδημία κυρίως λόγω των ξενοδοχείων των σκύλων , θέλει σωστή φαρμακευτική αγωγή και κανένα μήνα να τους περάσει
Προσέχουμε...για να έχουμε
vti-chris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 22 Φεβ 2011, 13:29

Re: Βηχας στο σκυλο

Δημοσίευση από vti-chris »

Τώρα εξηγείται γιατί είχε βήχα και ο δικός μου μερικές μέρες μετά από το ξενοδοχείο σκύλων!!!
Το είχα συνδέσει με το κλουβί του διότι το είχε κάνει και μερικές φορές.
-"Δύο πράγματα δεν έχουν όρια:το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία...και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα βέβαιος"
-"Το σημαντικό είναι να μην σταματήσεις να κάνεις ερωτήσεις. Η περιέργεια έχει τον λόγο της που υπάρχει"
Alb. Einstein
Απάντηση

Επιστροφή στο “Κτηνιατρικά”