Αιφνίδιος Θανατος Της Σκυλας Μου

dimitris savva

Re: Αιφνδιος θανατος της σκυλας μου

Δημοσίευση από dimitris savva »

KALLITZIA έγραψε:
dimitris savva έγραψε:Κρυμα φιλε μου αν θημαμαι καλα παλε λιγο πριν το κυνηγι καπιου φιλου απο το forum τα 4 απο τα 2 σκυλια που ειχαι τα δαγκωσε φηνα μεσα στο κλουβι τον επομενο χρονο τα εβαλε και του κανανε γεννα και του γεννισανε ενα γασκονι και ενα μπιγκλ και εγειναν παρα πολυ καλα σκυλια για αυτο μην στεναχωριεσαι θα βρης τον αντικαταστατη του.
ΡΙΦΚΙΣ ΑΕΡΟΠΛΑΝΑ ΡΕ DIMITRI...MEN PIS ALLA EN KRIMA OI SHILLOI MAS :o
εγω τα ριφκω? μονοι σας τα ριφκετε και υστερα αναστενονται το καλο τους . :lol:
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Αιφνδιος θανατος της σκυλας μου

Δημοσίευση από Γιατρός »

Δευτέρα δεν έχω ραντεβού ποιους να βάλω;
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Αιφνδιος θανατος της σκυλας μου

Δημοσίευση από sotiris!129 »

kyriakos304 έγραψε:Που εισαι Σωτήρη να μας καμεις τον ντεντεκτιβ.
Ιδια περιπτωση με το lagomania. Mania ρε και τουτος.

Δαμε εχουμε ανθρωπους που χανουν τα κοπελουθκια τους και αλλους που μας περιπεζουν. Ε ασιχτιρ πιο
φιλε Κυριακο αυτη ειναι η καλητερη απαντηση που εχω διαβασει μεσα στο φορουμ εδω και αρκετους μηνες !
φιλε beagle mania ενα μεγαλο Ε ΑΣΙΧΤΙΡ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ και απο μενα μεσα απο τα βαθοι της καρδιας μου !
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Αιφνδιος θανατος της σκυλας μου

Δημοσίευση από Γιατρός »

N/a
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Γιατρός την 08 Σεπ 2013, 08:02, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
GRIGORIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 361
Εγγραφή: 23 Νοέμ 2012, 18:32

Re: Αιφνδιος θανατος της σκυλας μου

Δημοσίευση από GRIGORIS »

Πανικος Setter έγραψε:
sotiris!129 έγραψε:
beaglemania έγραψε:3 μαλαες σημερα 2 σηκωματα βασικα επροσηκωστηκαν καμια 10 μετρα που τους σκυλους αλλα παρατηρησα οτι εν καμνουν μεγαλο κυκλο καταδιωξη και στρεφουνται πολλα γριορα που εκει που ηταν η μονη τους εν που την ζεστη εν ξερω παντος εκαμναν ενα μικρο κυκλο και στρεφουνταν πισω
φιλε μην με παρεξηγησεις αλλα ξερω ενα καλο ασφαλιστη, που ειναι και μεσα στο φορουμ με το δευτερο επαγγελμα του για Nickname, γιατι δεν ασφαλιζεις τα σκυλια σου?
λεω μπας και παθουν κατι μεχρι την αρχη της σεζον, χτυπα ξυλο δηλαδη μην με παρεξηγησεις απλα μου εχουν μεινει τραυματα απο ενα φιλο του κ.Δημητρη Σαββα που η αρχη της ιστοριας του στην σελιδα μου θυμισε εσενα...
στο τελος μαζι με τα σκυλια του κοντεψε να παει και αυτος απο φολα αφου απο τα 2 αγαπημενα του σκυλια πεθαναν τα 7 και σταματησε να γραφει στο φορουμ ! :(
οι μάνα μου μακριά που λέου σου , αν εν κακό τζάι ξοριστο , χαράς το μάτι :shock:

ρε για το ονομα του θεου........... εισαι οπως το κανονι ρε παρεα ΜΠΑΜ και ΚΑΤΩ!!!!
Λαγός χωρίς σκύλο, Αρσενικός χωρίς β@@ο!!!
Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

Re: Αιφνδιος θανατος της σκυλας μου

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

What happens with "mania "?
Confusion! ! :shock:

Άγια ολάν!!
“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: Αιφνίδιος Θανατος Της Σκυλας Μου

Δημοσίευση από Artemis G. »

φιλε DeadDogmania τα συλληπυτηρια μου....
εκανες καποια νεκροψια.. :?: . παρομοιο πραμα επαθα και εγω... :!: αλλα μετα στην νεκροψια εδειξε οτι ηταν αυτοκτονια.
αυτοκτονησε με το κοκκαλο της ορνιθας.... τους λογους εν τους εμαθα ποτε μου....
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Αιφνίδιος Θανατος Της Σκυλας Μου

Δημοσίευση από Γιατρός »

Πανικος Setter έγραψε:παιδια θελω να σταματισουν οι ειρωνείες , σεβαστειτε τον πονο του φιλου :shock:
Σωστός
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
ΜΑΡΚΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: 26 Ιαν 2012, 08:25
Τοποθεσία: Λευκωσια
Επικοινωνία:

Re: Αιφνίδιος Θανατος Της Σκυλας Μου

Δημοσίευση από ΜΑΡΚΟΣ »

Μεταξύ σοβαρού και αστείου εν κάμνουμε ένα δημοψήφισμα για το επόμενο nickname-mania, την φυλή που θα ασχοληθεί τούτη τη φορά και τον τρόπο που θα ψοφήσει...... :lol: :lol: :lol:
dimitris savva

Re: Αιφνίδιος Θανατος Της Σκυλας Μου

Δημοσίευση από dimitris savva »

Thelete na peite oti en ton katalavate pou ta prwta dimosieumata? Elaloun to, eimai opos tous segoutsi mou en tous fefkei tipote. En na xathei gia lio kairo kai meta en na xanampei me allo onoma :lol:
Απάντηση

Επιστροφή στο “Κτηνιατρικά”