Αιφνίδιος Θανατος Της Σκυλας Μου

Απάντηση
beaglemania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2012, 16:49

Αιφνίδιος Θανατος Της Σκυλας Μου

Δημοσίευση από beaglemania »

Σημερα δεν μπορουσα να πιστεψω αυτο που εβλεπα πεθαμενη μεσα στο κλουβι η σκυλα μου τη μπλε της γασκωνης σε ηλικια που τα εδινε ολα ηταν στα φορτε τις τον τελευταιο καιρο ο λογος που μας αφησε δεν τους γνωριζω ηταν μια χαρα εχτες εφαε κανονικα σημερα την βρηκα σωριασμενη χαμε ακομα κλαιω εν γινετε 50 μερες πριν το κυνηγι ποση ατυχια μολις την σηκωσα βγηκε αιμα απο την μυτη και το στομα της φινα αποκλειτετε να την ακκασε τι μπορει να επαθε? ουτε καν ο κτηνιατρος μου δεν καταφερε να διαγνωσει την αιτια του θανατου της βλεπω το κλουβι τις αδειο και πιανουν με τα κλαματα ο πρωτος μου σκυλος που σηκωνε λαγους και κυνηγουσε ετσι τωρα εμεινα με το μπιγκλ που λιο δυσκολο το βλεπω να κυνηγησει καλα μεσα στο κυνηγι
Άβαταρ μέλους
cynergy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 289
Εγγραφή: 07 Αύγ 2010, 15:26

Re: Αιφνδιος θανατος της σκυλας μου

Δημοσίευση από cynergy »

Φιλε οτι και να πούμε ειναι λίγο η μαχαιριά που νιώθεις στη καρδια μονο οποιος έχασε συντροφο την νιώθει μηπως ο θάνατος οφείλεται σε στροφη στομάχου?
dont shoot fast...shoot good
AU-79
Full Member
Δημοσιεύσεις: 391
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2010, 11:13

Re: Αιφνδιος θανατος της σκυλας μου

Δημοσίευση από AU-79 »

Μαλλον πηγε απο την ανιατη νοσο της Lafazaniosis τωρα το καλοκαιρι ειναι πολυ αυξημενος ο κινδυνος που τες πυραες αλλα περισσοτερο ειναι θεμα ψυχολογικο ιδιαιτερα του ιδιωκτητη πρωτο συμπτωμα και πολυ εμφανες μεγαλωνει η μυτη
dimitris savva

Re: Αιφνδιος θανατος της σκυλας μου

Δημοσίευση από dimitris savva »

Κρυμα φιλε μου αν θημαμαι καλα παλε λιγο πριν το κυνηγι καπιου φιλου απο το forum τα 4 απο τα 2 σκυλια που ειχαι τα δαγκωσε φηνα μεσα στο κλουβι τον επομενο χρονο τα εβαλε και του κανανε γεννα και του γεννισανε ενα γασκονι και ενα μπιγκλ και εγειναν παρα πολυ καλα σκυλια για αυτο μην στεναχωριεσαι θα βρης τον αντικαταστατη του.
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: Αιφνδιος θανατος της σκυλας μου

Δημοσίευση από kyriakos304 »

Που εισαι Σωτήρη να μας καμεις τον ντεντεκτιβ.
Ιδια περιπτωση με το lagomania. Mania ρε και τουτος.

Δαμε εχουμε ανθρωπους που χανουν τα κοπελουθκια τους και αλλους που μας περιπεζουν. Ε ασιχτιρ πιο
Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
Άβαταρ μέλους
KALLITZIA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 396
Εγγραφή: 15 Απρ 2013, 13:14

Re: Αιφνδιος θανατος της σκυλας μου

Δημοσίευση από KALLITZIA »

dimitris savva έγραψε:Κρυμα φιλε μου αν θημαμαι καλα παλε λιγο πριν το κυνηγι καπιου φιλου απο το forum τα 4 απο τα 2 σκυλια που ειχαι τα δαγκωσε φηνα μεσα στο κλουβι τον επομενο χρονο τα εβαλε και του κανανε γεννα και του γεννισανε ενα γασκονι και ενα μπιγκλ και εγειναν παρα πολυ καλα σκυλια για αυτο μην στεναχωριεσαι θα βρης τον αντικαταστατη του.
ΡΙΦΚΙΣ ΑΕΡΟΠΛΑΝΑ ΡΕ DIMITRI...MEN PIS ALLA EN KRIMA OI SHILLOI MAS :o
««TZINIOS XORIS SHILLO EN ANTHROPOS XORIS V@@LO»»
istriano ®

Re: Αιφνδιος θανατος της σκυλας μου

Δημοσίευση από istriano ® »

dimitris savva έγραψε:Κρυμα φιλε μου αν θημαμαι καλα παλε λιγο πριν το κυνηγι καπιου φιλου απο το forum τα 4 απο τα 2 σκυλια που ειχαι τα δαγκωσε φηνα μεσα στο κλουβι τον επομενο χρονο τα εβαλε και του κανανε γεννα και του γεννισανε ενα γασκονι και ενα μπιγκλ και εγειναν παρα πολυ καλα σκυλια για αυτο μην στεναχωριεσαι θα βρης τον αντικαταστατη του.
Same story που λεν και οι εγγλεζοι δηλαδη;;;;
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: Αιφνδιος θανατος της σκυλας μου

Δημοσίευση από giorgos80 »

το προβλημα ειναι ψυχολογικο χρειαζεσαι επειγοντως ιατρικη γνωματευση.γιατρε που εισαι ????
ετοιμαστου τα ψυχοφαρμακα
Εκαμαμεν το μ@@τσι@ επιστημη
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: Αιφνδιος θανατος της σκυλας μου

Δημοσίευση από marinos.a »

Χαρας το κακο ρε φιλε, αψε κανενα κερι

http://cyprushuntingmagazine.com/forum/ ... =33&t=1921
Si vis pacem, para bellum
istriano ®

Re: Αιφνδιος θανατος της σκυλας μου

Δημοσίευση από istriano ® »

marinos.a έγραψε:Χαρας το κακο ρε φιλε, αψε κανενα κερι

http://cyprushuntingmagazine.com/forum/ ... =33&t=1921
:shock: :shock: :shock: :shock:
Απάντηση

Επιστροφή στο “Κτηνιατρικά”