ΦΟΒΟΣ ΓΙΑ ΖΕΥΓΑΡΩΜΑ ΣΚΥΛΑΣ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
pai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: 13 Φεβ 2011, 10:53

ΦΟΒΟΣ ΓΙΑ ΖΕΥΓΑΡΩΜΑ ΣΚΥΛΑΣ

Δημοσίευση από pai »

Για σας κοπελια!λοιπον θελω την γνωμη σας για μια σκυλα που εχω ειναι τωρα σε οιστρο και θαθελα να την βαλω αλλα εχω το προβλημα οτι την εχω βαλει πριν οκτω μηνες και γεννησε πολυ ασχημα. Τα εκανε ολα τα σκυλακια εξω απο την κασα της τα περισσοτερα τα εφαγε αφου φυσικα ειχαν πεθανει εζησε τα 2 που ομως πεθαναν απο την υπερβολικη ζεστη τον ημερων αλλα και απο τον οτι η σκυλα δεν ειχε καθολου γαλα!(αναγαστηκα να τα ταιζω με την συριγγα αλλα μετα απο 1 μερα αποβιωσαν :( !λοιπον τη να κανω να την ξαναβαλω?Α ηταν η πρωτη της γεννα εκεινη!
stelios---
Full Member
Δημοσιεύσεις: 445
Εγγραφή: 19 Φεβ 2011, 13:11

Re: ΦΟΒΟΣ ΓΙΑ ΖΕΥΓΑΡΩΜΑ ΣΚΥΛΑΣ

Δημοσίευση από stelios--- »

ΤΟ ΠΙΟ ΣΩΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟ ΠΡΩΤΑ!
Ο ΛΑΘΡΟΘΗΡΑΣ ΕΙΝΑΙ
ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑΣ…

Κλέβει το χόµπι και την πανίδα του τόπου, του
δικού σου τόπου και των παιδιών σου. Είσαι το
θύµα του στον ίδιο βαθµό όπως και να σου
έκλεβε το σπίτι........!!
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΦΟΒΟΣ ΓΙΑ ΖΕΥΓΑΡΩΜΑ ΣΚΥΛΑΣ

Δημοσίευση από miky55 »

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΣ.ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΓΕΝΝΟΥΣΕ ΟΛΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΒΑΖΗΣ ΜΕΣΑ ΣΕ 8 ΜΗΝΕΣ ΞΑΝΑ ΤΗΝ ΣΚΥΛΑ ΝΑ ΖΕΥΓΑΡΩΣΗ.ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΠΕΡΑΣΗ ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΣ.
Άβαταρ μέλους
pai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: 13 Φεβ 2011, 10:53

Re: ΦΟΒΟΣ ΓΙΑ ΖΕΥΓΑΡΩΜΑ ΣΚΥΛΑΣ

Δημοσίευση από pai »

miky55 έγραψε:ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΣ.ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΓΕΝΝΟΥΣΕ ΟΛΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΒΑΖΗΣ ΜΕΣΑ ΣΕ 8 ΜΗΝΕΣ ΞΑΝΑ ΤΗΝ ΣΚΥΛΑ ΝΑ ΖΕΥΓΑΡΩΣΗ.ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΠΕΡΑΣΗ ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΣ.
κυριε μικη καλησπερα!συνομηλωντας σημερα με τον κτηνιατρο μου και λεγοντας του λεπτομερος το τι εγινε με την εγγυμωσυνη της σκυλας δεν μου ανεφερε κατι τετοιο!σιγουρα φυσικα θα τον ξαναεπησκευτω την δευτερα να μου το αναλυση!
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΦΟΒΟΣ ΓΙΑ ΖΕΥΓΑΡΩΜΑ ΣΚΥΛΑΣ

Δημοσίευση από miky55 »

ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΑ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΓΕΝΝΑ 2ΡΗ ΣΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Κτηνιατρικά”