ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΤΡΟΦΕΣ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΤΡΟΦΕΣ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ

Δημοσίευση από 'petros' »

marinos.a έγραψε:
cypher έγραψε:ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΤΗΝ FIDES ΠΑΝΤΩς ΤΗΝ ΒΡΗΚΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΦΤΗΝΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΟΥ ΑΝΗΚΕΙ. ΣΚΕΤΟ ΑΣΙΕΡΟ
φίλε cypher αποφάσισε με ποιο λογαριασμό θέλεις να μπαίνεις
Eπρεπε να γραφετε και τα 2-3-4 nicname που χρησιμοποιουν καποιοι ετσι για να ξερουμε και εμεις τι γινετε πολλες φορες
Φυσικα ο φιλος μπορει να ειναι απο αμελεια(=να ξεχασε) και να ειναι μια χαρα κοπελουι
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος 'petros' την 17 Ιαν 2013, 16:31, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΤΡΟΦΕΣ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ

Δημοσίευση από Anthimos »

FRANCHI έγραψε:Και εγώ είμαι ευχαριστημένος με την fides
Κι εγω πολυ ευχαριστημένος με την FIDES .. Ταιζα ψηλής ενεργειας και επειδη τωρα που τελιωσε το κυνηγι τα σκυλια εβαλαν αμεσως βαρος και "πελλοδειχνουν" ( εχουν πολλα ψηλη ενεργεια) επιασα την αμεσως πιο χαμηλή σε πρωτείνη!!!
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
Vasilis-beagle
Full Member
Δημοσιεύσεις: 69
Εγγραφή: 12 Οκτ 2011, 10:40

Re: ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΤΡΟΦΕΣ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ

Δημοσίευση από Vasilis-beagle »

Κοπελια και εγω FIDES ταιζω πολλα καλη η τροφη χωρις κανενα παραμικρο προβλημα και κ
ατα τη γνωμη μου μπορει επαξια να συναγωνιστει τροφες πολυ πιο ακριβες και επονυμες τις αγορας. Ο καθενας μπορει να δοκιμασει οτι θελει και να κρινει εκ του αποτελεσματος εφ οσον τον ικανοποια σε τιμη, ποιοτητα.
istriano ®

Re: ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΤΡΟΦΕΣ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ

Δημοσίευση από istriano ® »

Σαν μελος του Forum αλλα και ολα τα μελη πρεπει να εχουμε την απαιτηση να γνωριζουμε αυτους που χρησιμοποιουν 2 η' ακομα και περισσοτερα nicknames. Για να χρησιμοποια καποιος περισσοτερα απο ενα παει να πει οτι οι λογοι που τον ωθουν δεν ειναι και οι αγνοτερη. Και για να μην ειμαστε ερμαιο στις ορεξεις του καθε λαμογιου προκαλω τους διαχειρηστες, για να ειναι δικαιοι προς ολους μας, οπως τους ξεσκεπασουν.
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΤΡΟΦΕΣ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ

Δημοσίευση από marinos.a »

φίλε Φανο και υπόλοιποι, πολλες φορές μερικοι χρήστες μπορει πιστεύοντας οτι τα πράγματα ειναι ανεξέλεγκτα να παρασυρθούν και να διπλοεγγραφουν με το για να θίξουν κάποια πράματα κάπως ποιο καυστικά.

καμια φορα συμβαίνει και χωρίς να το καλοσκεφτούμε, συμβαίνει και στα καλύτερα σπίτια

ειναι αρκετές φορες που εντοπίστηκαν μελη να το πράττουν αυτο και μια προειδοποίηση ή απλα ενα σχόλιο αυτού του τύπου ηταν αρκετό ούτως ώστε να σταματήσει το κακο.

αν δεν ηταν αρκετό αυτο, το μελος διεγράφει

Αν ανακοινωθεί ποιο μέλος ειναι θα δημιουργηθεί μια μεγαλύτερη αναστάτωση που αυτη τουλάχιστον τη χρονική στιγμή δεν τη χρειαζόμαστε.

αυτο που σε διαβεβαιώ και έχοντας υποψη αυτο ακριβώς που ειπες ειναι οτι ολοι οι διαχειριστές προσπαθούμε να εντοπίζουμε καθε διπλοεγγραφη και να την σταματούμε
Si vis pacem, para bellum
istriano ®

Re: ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΤΡΟΦΕΣ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ

Δημοσίευση από istriano ® »

Φιλε Μαρινο εγω το βρισκω αθεμιτο καποια ατομα να μας παιζουν παιγνιδια εν αγνοια μας. Φιλε η αποψη μου ειναι οτι κανουν ειτε για να δημιουργουν ενταση, ειτε να πουλουν εξυπναδα ειτε ακομα για κερδοσκοπικους λογους (καλη ωρα οπως εγινε σε αυτο το ποστ).

Παντως φιλε θα ηταν ορθο να ξεραμε.
Η αποφαση σας σεβαστη.
ANTREAS KURTSXAAR
Full Member
Δημοσιεύσεις: 130
Εγγραφή: 10 Μαρ 2012, 22:51

Re: ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΤΡΟΦΕΣ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ

Δημοσίευση από ANTREAS KURTSXAAR »

Καλυτερα οι διαχεοριστεσ ν τουσ εντοπισουν και να τουσ διαγραψουν και να μεινουν με ενα ονομα να μεν ππεσουμε σε καμια παγιδα
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΤΡΟΦΕΣ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ

Δημοσίευση από admin »

Έχουν γνώση οι φύλακες!!!
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΤΡΟΦΕΣ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ

Δημοσίευση από AndreasDr »

cypher έγραψε:ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΤΗΝ FIDES ΠΑΝΤΩς ΤΗΝ ΒΡΗΚΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΦΤΗΝΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΟΥ ΑΝΗΚΕΙ. ΣΚΕΤΟ ΑΣΙΕΡΟ
Καλησπέρα φίλε, ως αντιπρόσωπος της FIDES οφείλω να εκφράσω την λύπη μου που δέν έμεινες ευχαριστημένος με την αγορά σου. Έχω έρθει σε επικοινωνία με τους αντιπροσώπους μας (4) σε όλες τις πόλεις μιάς και όλοι κάνουμε προσωπικές πωλήσεις τηρώντας πελατολόγιο ακόμα και για αγορά 1 σάκκου 4kg. Ωστόσο κανένας δέν έχει αναφορά απο πελάτη του για τέτοιο παράπονο ή κάτι παρόμοιο, πόσο μάλλον εγώ που ώς ο μοναδικός που πουλά στην Λευκωσία τον τελευταίο 1 χρόνο δέν έχω χάσει κανένα πελάτη (άρα όχι παράπονο). Για αυτό τον λόγο αλλά και ίσως λόγο nickname μας διαφεύγεις γιαυτό θα σε παρακαλούσα να μου πείς απο που αγόρασες την τροφή, πότε την αγόρασες και ποιά απο τα 15 είδη (2 σειρές- Premium/Super Premium) αγόρασες έτσι ώστε να διευθετήσουμε να περάσεις απο τον πωλητή και να σου επιστραφούν τα χρήματα.

Όπως και να έχει θα μπορούσες να μας ενημέρωνες για το πρόβλημα έτσι ώστε να προσπαθήσουμε να βρούμε την πηγή και να το λύσουμε. Σίγουρα τίποτα και κανένας δέν είναι τέλειος, πάντα υπάρχουν περιθώρεια βελτίωσης γιαυτό και διατηρούμε επαφές με τον κάθε πελάτη προσωπικά έτσι ώστε να γνωρίζουμε την δράση της κάθε τροφής σε κάθε σκύλλο/φυλή/ηλικία/δραστηριότητα ξεχωριστά αφού ώς γνωστό οργανισμός απο οργανισμό διαφέρουν.

Φιλικά, Αντρέας
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
Άβαταρ μέλους
Savvas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 12:42
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΤΡΟΦΕΣ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ

Δημοσίευση από Savvas »

Ετσι ειναι οι σωστες δουλειες. Καθαρος ουρανος αστραπες δεν φοβαται.

Θα ηθελα και εγω λοιπον σαν ακομη ενας πελατης που ειναι απολυτα ευχαριστημενος απο τις τροφες Fides να μαθω απο που πηγαζουν οι θεσεις του συγκεκριμενου φιλου.

Το τελευταιο που θελω να πιστεψω ειναι οτι ως και δαμε εξυπηρετουνται αλλοτρια κινητρα γι αυτο φιλε ΑndreasDr οτι στοιχεια υπαρχουν αν υπαρχουν να γινουν γνωστα σε ολους.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Savvas την 17 Ιαν 2013, 20:49, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Δώσε μου τη δύναμη ν' αλλάξω αυτά που μπορούν να αλλαχθούν, δώσε μου το κουράγιο ν' αντέξω εκείνα που δεν μπορούν να αλλαχθούν, και δώσε μου τη σοφία για να διακρίνω ανάμεσα σ' αυτά τα δυο.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Κτηνιατρικά”