Απαγόρευσαν πλήρως την έξοδο σκύλων

Απάντηση
nature
Full Member
Δημοσιεύσεις: 527
Εγγραφή: 12 Αύγ 2010, 00:32

Re: Απαγόρευσαν πλήρως την έξοδο σκύλων

Δημοσίευση από nature »

FRANCHI έγραψε:
sotiris!129 έγραψε:
ναι φιλε... 500 ευρο προστημο αν εισαι σε λαθος τοπο!
ok σας ευχαριστώ

Σωτήρη είσαι σίγουρος ρε φίλε; Το περιοδικό γράφει οτι ακόμη δεν πέρασε απο την βουλή ο νόμος για να ψηφιστεί. Επίσης γράφει 300 όχι 500 το πρόστιμο με βάση τις νεες προτάσεις. Τωρά το πρόστιμο δεν είναι 85 ευρώ όπως πέρσι;

Το γιατί να επιτρέπεται καθημερινα η έξοδος σκυλιών και όχι μόνο σαβ/κα και τετάρτες εξακολουθώ να μην το καταλαβαίνω.
Yiannis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 81
Εγγραφή: 13 Μάιος 2010, 21:34

Re: Απαγόρευσαν πλήρως την έξοδο σκύλων

Δημοσίευση από Yiannis »

Σωτήρη είσαι σίγουρος ρε φίλε; Το περιοδικό γράφει οτι ακόμη δεν πέρασε απο την βουλή ο νόμος για να ψηφιστεί. Επίσης γράφει 300 όχι 500 το πρόστιμο με βάση τις νεες προτάσεις. Τωρά το πρόστιμο δεν είναι 85 ευρώ όπως πέρσι;

Το γιατί να επιτρέπεται καθημερινα η έξοδος σκυλιών και όχι μόνο σαβ/κα και τετάρτες εξακολουθώ να μην το καταλαβαίνω.[/quote]

Το πρόστιμο θα γίνει, αν εγκριθεί απο τη βουλή, 150 ευρώ για άσκηση σκύλων σε μη καθορισμένη περιοχή και 500 ευρώ για κυκλοφορία η άσκηση σκύλων σε απο την δύση μέχρι την ανατολή του ήλιου.

Ούτε εγω καταλαβαίνω γιατι να επιτρέπεται καθημερινά η άσκηση σκύλων.
sotiris!129

Re: Απαγόρευσαν πλήρως την έξοδο σκύλων

Δημοσίευση από sotiris!129 »

nature έγραψε:
FRANCHI έγραψε:
sotiris!129 έγραψε:
ναι φιλε... 500 ευρο προστημο αν εισαι σε λαθος τοπο!
ok σας ευχαριστώ

Σωτήρη είσαι σίγουρος ρε φίλε; Το περιοδικό γράφει οτι ακόμη δεν πέρασε απο την βουλή ο νόμος για να ψηφιστεί. Επίσης γράφει 300 όχι 500 το πρόστιμο με βάση τις νεες προτάσεις. Τωρά το πρόστιμο δεν είναι 85 ευρώ όπως πέρσι;

Το γιατί να επιτρέπεται καθημερινα η έξοδος σκυλιών και όχι μόνο σαβ/κα και τετάρτες εξακολουθώ να μην το καταλαβαίνω.
ναι φιλε μου sry εκαμα λαθος επιδη εχτες το ε8κιεβαζα και εμινε μες το μιαλο μου ζε εσιχιστικα!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”