ΣΚΥΛΟΤΡΟΦΗ 20 ΚΙΛΑ ΜΕΧΡΙ 30 ΕΥΡΩ

Απάντηση
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

ΣΚΥΛΟΤΡΟΦΗ 20 ΚΙΛΑ ΜΕΧΡΙ 30 ΕΥΡΩ

Δημοσίευση από VALENTINOS »

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΛΙΟ ΚΑΜΙΑ ΤΡΟΦΗ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ? ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΤΑΙΖΑ EUKANUBA ΤΟ ΣΑΚΚΟ ΓΙΑ BREEDER ΑΛΛΑ ΕΝ ΑΚΡΙΒΗ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΦΤΗΝΟ. ΗΤΑΝ 50 ΕΥΡΩ ΤΑ 20 ΚΙΛΑ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΙΩ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ 30 ΕΥΡΩ ΓΙΑ 20 ΚΙΛΑ.
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
antonispointer
Full Member
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: 24 Μάιος 2011, 12:21

Re: ΣΚΥΛΟΤΡΟΦΗ 20 ΚΙΛΑ ΜΕΧΡΙ 30 ΕΥΡΩ

Δημοσίευση από antonispointer »

ΦΙΛΕ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ ΣΕ ΧΑΙΡΕΤΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΙΝ SPORTMIX ΤΗΝ ΚΟΚΚΙΝΙ 26 ΕΥΡΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΝ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΗ ΠΑΝΤΩΣ
8-) 8-)
Το κυνηγι ειναι τροπος ζωης προστατεψετο για να ζεις
AU-79
Full Member
Δημοσιεύσεις: 391
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2010, 11:13

Re: ΣΚΥΛΟΤΡΟΦΗ 20 ΚΙΛΑ ΜΕΧΡΙ 30 ΕΥΡΩ

Δημοσίευση από AU-79 »

antonispointer έγραψε:ΦΙΛΕ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ ΣΕ ΧΑΙΡΕΤΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΙΝ SPORTMIX ΤΗΝ ΚΟΚΚΙΝΙ 26 ΕΥΡΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΝ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΗ ΠΑΝΤΩΣ
8-) 8-)

Ναι φιλε πολλα καλη! Ξερω το ενεν το 1 ευρω :) αλλα βρισκω την 25ε το σακκο.
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

Re: ΣΚΥΛΟΤΡΟΦΗ 20 ΚΙΛΑ ΜΕΧΡΙ 30 ΕΥΡΩ

Δημοσίευση από VALENTINOS »

antonispointer έγραψε:ΦΙΛΕ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ ΣΕ ΧΑΙΡΕΤΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΙΝ SPORTMIX ΤΗΝ ΚΟΚΚΙΝΙ 26 ΕΥΡΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΝ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΗ ΠΑΝΤΩΣ
8-) 8-)
ΗΔΗ ΔΟΚΙΜΑΖΩ ΤΗΝ ΣΕ 1 ΣΚΥΛΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΚΟΠΡΙΑ ΠΟΛΛΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑΝ ΜΙΑ ΤΡΟΦΗ ΚΑΛΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΘΑΡΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΥΠΟΠΡΙΟΝΤΑ ΑΠΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ . ΚΑΙ Η SPORTMIX EXEI ΥΠΟΠΡΟΙΟΝΤΑ.
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
antonispointer
Full Member
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: 24 Μάιος 2011, 12:21

Re: ΣΚΥΛΟΤΡΟΦΗ 20 ΚΙΛΑ ΜΕΧΡΙ 30 ΕΥΡΩ

Δημοσίευση από antonispointer »

ΕΝ ΠΙΟ ΤΣΙΓΚΟΥΝΗΣ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΟ ΚΕΡΔΟΣ :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:
Το κυνηγι ειναι τροπος ζωης προστατεψετο για να ζεις
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

Re: ΣΚΥΛΟΤΡΟΦΗ 20 ΚΙΛΑ ΜΕΧΡΙ 30 ΕΥΡΩ

Δημοσίευση από VALENTINOS »

ΚΑΙ ΕΓΩ ΗΒΡΑ ΤΗΝ 25 ΕΥΡΩ. ΑU -79 ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
AU-79
Full Member
Δημοσιεύσεις: 391
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2010, 11:13

Re: ΣΚΥΛΟΤΡΟΦΗ 20 ΚΙΛΑ ΜΕΧΡΙ 30 ΕΥΡΩ

Δημοσίευση από AU-79 »

VALENTINOS έγραψε:ΚΑΙ ΕΓΩ ΗΒΡΑ ΤΗΝ 25 ΕΥΡΩ. ΑU -79 ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?

Παφο φιλε. Αν εισαι που Παφο πρεπει να εν στον Νικηφορο που την ηβρες...!
antonispointer
Full Member
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: 24 Μάιος 2011, 12:21

Re: ΣΚΥΛΟΤΡΟΦΗ 20 ΚΙΛΑ ΜΕΧΡΙ 30 ΕΥΡΩ

Δημοσίευση από antonispointer »

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΝΑ ΤΗΝ ΤΑΙΖΩ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΤΑΙΖΩ BILBY&FORCE ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΚΑΠΙΑ ΚΑΛΛΥΤΕΡΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΣΑΝ ΤΑ ΚΟΠΡΑΝΑ ΠΟΛΛΑ ΛΙΑ ΓΙΑΛΙΖΟΥΝ ΤΟ ΤΡΙΧΩΜΑ ΤΟΥΣ .ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΝΕΡΟ ΟΙ 3 ΜΟΥ ΟΙ ΣΚΥΛΛΟΙ ΠΙΝΝΟΥΝ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΕΝΟ Ο ΑΛΛΟΣ ΣΧΕΔΟΝ ΟΥΛΛΟ ΤΟ ΝΕΡΟ ΤΟΥ
Το κυνηγι ειναι τροπος ζωης προστατεψετο για να ζεις
sotiris!129

Re: ΣΚΥΛΟΤΡΟΦΗ 20 ΚΙΛΑ ΜΕΧΡΙ 30 ΕΥΡΩ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

εγω πιανω του μια που το lidle 8-9 ευρο τα 10kg + 2 φετες ψωμι την μερα + κανενα κοκκαλουι που τα ποφαγια .... ζε η τριχα του γιαλιζη σαμπος ζε καμει καθε μερα μπανιο ζε πολλα ορεξατος ειναι!
AU-79
Full Member
Δημοσιεύσεις: 391
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2010, 11:13

Re: ΣΚΥΛΟΤΡΟΦΗ 20 ΚΙΛΑ ΜΕΧΡΙ 30 ΕΥΡΩ

Δημοσίευση από AU-79 »

sotiris!129 έγραψε:εγω πιανω του μια που το lidle 8-9 ευρο τα 10kg + 2 φετες ψωμι την μερα + κανενα κοκκαλουι που τα ποφαγια .... ζε η τριχα του γιαλιζη σαμπος ζε καμει καθε μερα μπανιο ζε πολλα ορεξατος ειναι!

Aμα εσχις ενα Σωτηρη μου ουτε καν τροφη εν χρειαζεται μονο που τα ποφαγια. Αμα εσχις 6-7 θελουν να φαν που πανω σου :lol:
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”