ΣΚΥΛΟΤΡΟΦΗ 20 ΚΙΛΑ ΜΕΧΡΙ 30 ΕΥΡΩ

VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

Re: ΣΚΥΛΟΤΡΟΦΗ 20 ΚΙΛΑ ΜΕΧΡΙ 30 ΕΥΡΩ

Δημοσίευση από VALENTINOS »

ΝΑΙ ΡΕ ΠΟΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟ. ΕΝ ΠΟΛΛΑ ΔΥΝΑΤΟΣ. ΡΕ ΤΑ ΚΟΚΚΑΛΑ ΚΑΜΝΟΥΝ ΚΑΚΟ ΣΤΟΥΣ ΣΚΥΛΟΥΣ .......
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Re: ΣΚΥΛΟΤΡΟΦΗ 20 ΚΙΛΑ ΜΕΧΡΙ 30 ΕΥΡΩ

Δημοσίευση από lagomania »

αρτεμης το κοκκινο το σακκο 17 ευρω τα 20 κιλα και η τροφη εν χανει γυαλιζει το δερμα τους ορεξατοι κοπρανα σφηκτα και καθε μερα μια πολυβιταμηνη και εν πομπα τα σκυλια
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: ΣΚΥΛΟΤΡΟΦΗ 20 ΚΙΛΑ ΜΕΧΡΙ 30 ΕΥΡΩ

Δημοσίευση από AndreasDr »

.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος AndreasDr την 29 Ιαν 2013, 20:49, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
AU-79
Full Member
Δημοσιεύσεις: 391
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2010, 11:13

Re: ΣΚΥΛΟΤΡΟΦΗ 20 ΚΙΛΑ ΜΕΧΡΙ 30 ΕΥΡΩ

Δημοσίευση από AU-79 »

VALENTINOS έγραψε:ΝΑΙ ΡΕ ΠΟΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟ. ΕΝ ΠΟΛΛΑ ΔΥΝΑΤΟΣ. ΡΕ ΤΑ ΚΟΚΚΑΛΑ ΚΑΜΝΟΥΝ ΚΑΚΟ ΣΤΟΥΣ ΣΚΥΛΟΥΣ .......

Ρε φιλε του κοτοπουλλου ειναι θανατος παντος! Αλλα και με τα αλλα παλε υπαρχει κινδυνος.
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

Re: ΣΚΥΛΟΤΡΟΦΗ 20 ΚΙΛΑ ΜΕΧΡΙ 30 ΕΥΡΩ

Δημοσίευση από VALENTINOS »

ΑΛΛΗ ΤΡΟΦΗ?
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
Άβαταρ μέλους
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: 17 Αύγ 2010, 14:10

Re: ΣΚΥΛΟΤΡΟΦΗ 20 ΚΙΛΑ ΜΕΧΡΙ 30 ΕΥΡΩ

Δημοσίευση από ΚΥΡΙΑΚΟΣ »

lagomania έγραψε:αρτεμης το κοκκινο το σακκο 17 ευρω τα 20 κιλα και η τροφη εν χανει γυαλιζει το δερμα τους ορεξατοι κοπρανα σφηκτα και καθε μερα μια πολυβιταμηνη και εν πομπα τα σκυλια
Ε φιλε ποθεν την πιανεις 17 ευρα? Αν μιλουμε για την ιδια τροφη . ΑΡΤΕΜΙΣ ΠΑΟΥΕΡ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΤΟ ΣΑΚΚΟ ? Εγω επιασα την 33ευρο τα 20 κιλα . :evil:
Μοδεστος
Full Member
Δημοσιεύσεις: 322
Εγγραφή: 26 Ιουν 2010, 12:59

Re: ΣΚΥΛΟΤΡΟΦΗ 20 ΚΙΛΑ ΜΕΧΡΙ 30 ΕΥΡΩ

Δημοσίευση από Μοδεστος »

AU-79 έγραψε:
sotiris!129 έγραψε:εγω πιανω του μια που το lidle 8-9 ευρο τα 10kg + 2 φετες ψωμι την μερα + κανενα κοκκαλουι που τα ποφαγια .... ζε η τριχα του γιαλιζη σαμπος ζε καμει καθε μερα μπανιο ζε πολλα ορεξατος ειναι!

Aμα εσχις ενα Σωτηρη μου ουτε καν τροφη εν χρειαζεται μονο που τα ποφαγια. Αμα εσχις 6-7 θελουν να φαν που πανω σου :lol:
σιουρα αμαν εχεις 1 εν θελεις πολα πραματα...ενω αμαν εχεις πανω που 5-6 θελεις παραπανω φαι σαμπος και ταιζεις ενα λοχο...εμεις παλια ειχαμε καμια 10αρκα-12αρκα...αναγγαζουμαστουν να πιενουμεν στον κασαπη να μας δια τα ποθκια τα αφτια των ζωων και στον φουρνο να πιανουμε τα παλια τα ψομια να τους τα βαλουμε και αγοραζαμεν μια φαουσα τροφη την ευδομαδα...ευτηχος τωρα επερασεν λιο η αρωστια του παπα μου :D
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ΣΚΥΛΟΤΡΟΦΗ 20 ΚΙΛΑ ΜΕΧΡΙ 30 ΕΥΡΩ

Δημοσίευση από 'petros' »

AU-79 έγραψε:
VALENTINOS έγραψε:ΝΑΙ ΡΕ ΠΟΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟ. ΕΝ ΠΟΛΛΑ ΔΥΝΑΤΟΣ. ΡΕ ΤΑ ΚΟΚΚΑΛΑ ΚΑΜΝΟΥΝ ΚΑΚΟ ΣΤΟΥΣ ΣΚΥΛΟΥΣ .......

Ρε φιλε του κοτοπουλλου ειναι θανατος παντος! Αλλα και με τα αλλα παλε υπαρχει κινδυνος.
Φιλοι μου τα σκυλια μου τρωνε 3 φορες την εβδομαδα καρες και λαιμους κοτοπουλου εδω και χρονια και δεν επαθαν τιποτε.
Σας το ξαναλεω το κοκκαλο που πειραζει *που ειναι σαν οδοντογλυφιδα*ειναι πανω στες φτερουγες του κοτοπουλου.
Βραστε τα λιγο μολις να πηξει λιγο το αιμα και και ταιστε τους, το ζουμι το απογευμα ψωμια μεσα και ξανα φαι σε μια εβδομαδα θα δειται τη διαφορα.Θα ειναι πολλυ εμφανες η διαφορα.(Πρωτεινες 100%)
Ακομα μεσα μεσα και ωμα 1-φορα καθε 1-1.5 μηνες (με συμβουλεψε γνωστος κτηνιατρος)
Εν οπως τους ταυρους δεν καθονται λεπτο
κοτοπουλα βραστα.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΣΚΥΛΟΤΡΟΦΗ 20 ΚΙΛΑ ΜΕΧΡΙ 30 ΕΥΡΩ

Δημοσίευση από miky55 »

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΒΡΑΖΩ ΚΑΡΚΑΛΑΜΙΕΣ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΖΟΥΜΙ ΒΑΛΤΕ ΡΥΖΙ ΚΑΡΟΤΑ ΚΑΙ ΣΠΑΝΑΧΙ .ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΛΑΘΟΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΩΜΟ ΚΑΘΕ 1-2 ΜΗΝΕΣ.
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΣΚΥΛΟΤΡΟΦΗ 20 ΚΙΛΑ ΜΕΧΡΙ 30 ΕΥΡΩ

Δημοσίευση από Laurona »

Που τες βρισκετε ομως? :lol:

Γιατι να γοραζετε αποκλειστικα κοτοπουλλα για να ταιζετε τους σκυλους εν το νομιζω

Εγω παντως μαζι με την τροφη πρεμιουμ που ταιζω, επειδη δεν της πολλοαρεσει , βαζω ζωμο κοτοπουλου με ψωμι και γλυφει και το πιατο της :lol:

Καθε τοσο δινω και ωμο βοδινο κειμα σε ποσοτητα 200-250 γραμμαρια, για 4 - 5 μερες, νεκατωμενον με την τροφη.
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”