ΦΕΡΜΑΣ Η' ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ

Απάντηση
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

Re: ΦΕΡΜΑΣ Η' ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ

Δημοσίευση από VALENTINOS »

nik έγραψε:Πόσο καιρο κυνηγάς με Μπιγκλ φίλε;
4 ΧΡΟΝΙΑ
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Re: ΦΕΡΜΑΣ Η' ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ

Δημοσίευση από lagomania »

καληπσερα κοπελια εγω τους ιχνηλατες δεν τους αλλασω με τιποτε ο λαγος βρισκετε σε καλα επιπεδα ενεν γεματος ο τοπος αλλα βρισκουμε λαους και παιδια αναλογος οποιος εχει σκυλους καλους πεζει και λαους αλλα σαν το λαγοκυνηγι εν εχει να λασουν μαλαη η σκυλοι μολις μονοπαθκιασουν η αδρεναληνη στα υψη λαλεις εν να πεταχτει τωρα οι οι εν μεσα στο πυκνο ετον μπαμ μπαμ :lol: :lol: καταδιωξη μπαμ και κατω που τους σκοπους :D αλλα το καλο μου εμενα που κυνηγω με ιχνηλατες εχω φιλους και μπαινουν σκοποι η ακομα και καβαλα στα σκυλια εξαρτατε απο το τοπο παντα με φερμα εκυνηγησα πιο παλια χωρις να μου αρεσουν εσηκωναν περτικους εφερμαραν νυφιτσες φιλε εν να το μετανιωσεις που εν ναα το γυρισεις στους σκυλους φερμας αν σου αρεσει το λαγοκυνηγη κατα την γνωμη μου μεινει με τα σκυλια σου :)
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

Re: ΦΕΡΜΑΣ Η' ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ

Δημοσίευση από VALENTINOS »

lagomania έγραψε:καληπσερα κοπελια εγω τους ιχνηλατες δεν τους αλλασω με τιποτε ο λαγος βρισκετε σε καλα επιπεδα ενεν γεματος ο τοπος αλλα βρισκουμε λαους και παιδια αναλογος οποιος εχει σκυλους καλους πεζει και λαους αλλα σαν το λαγοκυνηγι εν εχει να λασουν μαλαη η σκυλοι μολις μονοπαθκιασουν η αδρεναληνη στα υψη λαλεις εν να πεταχτει τωρα οι οι εν μεσα στο πυκνο ετον μπαμ μπαμ :lol: :lol: καταδιωξη μπαμ και κατω που τους σκοπους :D αλλα το καλο μου εμενα που κυνηγω με ιχνηλατες εχω φιλους και μπαινουν σκοποι η ακομα και καβαλα στα σκυλια εξαρτατε απο το τοπο παντα με φερμα εκυνηγησα πιο παλια χωρις να μου αρεσουν εσηκωναν περτικους εφερμαραν νυφιτσες φιλε εν να το μετανιωσεις που εν ναα το γυρισεις στους σκυλους φερμας αν σου αρεσει το λαγοκυνηγη κατα την γνωμη μου μεινει με τα σκυλια σου :)
ΤΙ ΠΑΤΣΑ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ ΕΧΕΙΣ? ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΠΟΥ ΚΥΝΗΓΑΣ?
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: ΦΕΡΜΑΣ Η' ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ

Δημοσίευση από AndreasDr »

Φίλε εγώ που την άλλη με το πρώτο αου αου που ήταν να αρκέψει ο ιχνηλάτης ήταν να πάω στο αυτοκίνητο να ππέσω :D Όσο για τους σκοπούς, εφκάλαμε πολλά νούμερα στο στρατό, εν ανάγκι να φκάλλουμε και στο κυνήγι :?:
Είπαμε, όλα είναι θέμα γούστου. Ο καθένας υποστηρίζει αυτό που προτιμά ο ίδιος και σίγουρα έχει και τα επιχειρήματα του. Σεβαστή η κάθε αποψη :!:
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: ΦΕΡΜΑΣ Η' ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ

Δημοσίευση από Rai »

ΩΡΑΙΟ ΘΕΜΑ.
OI ΙΤΑΛΟΙ ΛΕΝΕ:LA LEPRE SI CACCIA CON IL SEGUGIO MA SI PRENDE CON IL CANE DA FERMA.
Ο ΛΑΓΟΣ ΚΥΝΗΓΙΕΤΑΙ ΜΕ ΙΧΝΙΛΑΤΗ ΑΛΛΑ ΚΑΡΠΟΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΣΚΥΛΟΥΣ ΦΕΡΜΑΣ.

ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΥΜΕΡΙΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΑΥΤΗ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΛΕΝΕ ΚΑΤΙ ΘΑ ΞΕΡΟΥΝ......
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Re: ΦΕΡΜΑΣ Η' ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ

Δημοσίευση από lagomania »

κυνηγω με γιουρα μπρουνο 3 επαρχια παφου μετριας ταχυτητας τα σκυλια
sotiris!129

Re: ΦΕΡΜΑΣ Η' ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Rai έγραψε:ΩΡΑΙΟ ΘΕΜΑ.
OI ΙΤΑΛΟΙ ΛΕΝΕ:LA LEPRE SI CACCIA CON IL SEGUGIO MA SI PRENDE CON IL CANE DA FERMA.
Ο ΛΑΓΟΣ ΚΥΝΗΓΙΕΤΑΙ ΜΕ ΙΧΝΙΛΑΤΗ ΑΛΛΑ ΚΑΡΠΟΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΣΚΥΛΟΥΣ ΦΕΡΜΑΣ.
επανικοβαλες με :D !!!
KYNIGOSDK
Full Member
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2011, 19:49
Τοποθεσία: KAMATEΡΟ-ΚΟΤΥΛΙΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

Re: ΦΕΡΜΑΣ Η' ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ

Δημοσίευση από KYNIGOSDK »

EΓΩ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΚΥΝΗΓΑΩ ΜΕ ΕΛ.ΙΧΝΗΛΑΤΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΜΠΗΓΚΛ ΚΑΙ ΓΚΡΙΦΟΝ ΚΑΙ ΜΠΑΣΕ ΟΛΑ ΕΙΧΑΝ ΤΗΝ ΧΑΡΗ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΑΛΛΑ ΚΑΤΕΛΙΞΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟΝ ΕΛ.ΙΧΝΗΛΑΤΗ ΑΦΟΥ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΜΕΡΗ ΠΟΥ ΠΑΩ ΕΙΝΑΙ ΠΕΤΡΩΤΟ ΜΕ ΠΟΛΥ ΠΟΥΡΝΑΡΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΕΡΗ.ΤΩΡΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΤΟΝ ΛΑΓΟ ΣΤΟΝ ΚΑΜΠΟ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΦΕΡΜΑΣ ΝΑ ΤΟΝ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΚΥΝΗΓΑΕΙ. ;) ;)
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: ΦΕΡΜΑΣ Η' ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ

Δημοσίευση από Rai »

Α ΡΕ ΣΩΤΗΡΟΥΗΝ ΜΟΥ ΜΕΝ ΠΑΝΙΚΟΒΑΛΛΕΣΑΙ.ΕΣΕΝΑΝ Ο ΛΑΚΗΣ ΕΝ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗ ΚΑΙ ΦΕΡΜΑΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕΣΑ... :lol:
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
Άβαταρ μέλους
demetris-demetriou
Full Member
Δημοσιεύσεις: 226
Εγγραφή: 09 Ιαν 2011, 20:48
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΦΕΡΜΑΣ Η' ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ

Δημοσίευση από demetris-demetriou »

ΣΗΜΕΡΑ ΣΕ ΕΝΑ ΒΟΥΝΟ ΕΙΜΑΣΤΑΝ 4 ΚΥΝΗΓΟΙ ΜΕ 6 ΣΚΥΛΟΥΣ ΣΕ ΜΙΑ ΦΑΣΗ ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ 2 ΣΚΥΛΟΥΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΟΠΟ ΚΑΙ ΣΑΝ ΓΥΡΝΟΥΣΑΜΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΒΟΥΝΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ 6-7 ΚΥΝΗΓΟΥΣ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΣΗΜΕΙΑ ΜΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 15 ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ. ΛΕΩ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΠΑΜΕ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΦΚΑΛΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ ΕΝ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΕΝΑ ΤΗΝ ΦΑΜΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!!!!!!!!!!! ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ ΕΓΕΜΩΣΕ ΤΟ ΒΟΥΝΟ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ (ΕΝΤΟΜΕΤΑΞΥ ΕΦΑΝΗΚΕ ΜΟΥ ΟΤΙ ΗΤΑΝ 4 ΠΑΡΕΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!) ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΑΝ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΕΒΓΑΖΕ ΛΑΓΟ :D :D :D
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”