ΣΚΥΛΟΙ ΦΕΡΜΑΣ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: ΣΚΥΛΟΙ ΦΕΡΜΑΣ

Δημοσίευση από AndreasDr »

Εγώ ταίζω τους μόνο τον δεξί νεφρό και τον αριστερό πνεύμονα, μαθαίνουν να φερμάρουν μόνο τα βερκολάουδα.
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
Άβαταρ μέλους
Hlias
Full Member
Δημοσιεύσεις: 154
Εγγραφή: 16 Οκτ 2010, 11:48

Re: ΣΚΥΛΟΙ ΦΕΡΜΑΣ

Δημοσίευση από Hlias »

ρε κοπελια να καμουμε και καμια κουβεντα για σκυλους φερμας να δουμε ;) αντρικκο μου ερωτηση για σενα και για οπιον κσερει. Η σκυλιτσα μου μου κανει επαναφορα και σκοτομενο θηραμα και ποδι του λαγου και μπαλιτσα κ κσερω γω. οταν ομως καταφερει και πιασει το ορτικι ζωντανο(ορτυκι εκτροφης μιλουμε), κσεκινα ερχετε προσ εμενα κ μολισ πεταλλισει λιο το πουλλι κσαπολα το. κσαναπιανει το, κσανα το ιδιο. δεν το σκοτωνει. και στην πολλη ωρα βαρκετε κ αφινει το. καμια ιδεα?? ;)
Άβαταρ μέλους
Hlias
Full Member
Δημοσιεύσεις: 154
Εγγραφή: 16 Οκτ 2010, 11:48

Re: ΣΚΥΛΟΙ ΦΕΡΜΑΣ

Δημοσίευση από Hlias »

κσεχασα να σας πω, ειναι ντραχτααρ καθαροαιμη 6,5 μηνων
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: ΣΚΥΛΟΙ ΦΕΡΜΑΣ

Δημοσίευση από AndreasDr »

Hlias έγραψε:ρε κοπελια να καμουμε και καμια κουβεντα για σκυλους φερμας να δουμε ;) αντρικκο μου ερωτηση για σενα και για οπιον κσερει. Η σκυλιτσα μου μου κανει επαναφορα και σκοτομενο θηραμα και ποδι του λαγου και μπαλιτσα κ κσερω γω. οταν ομως καταφερει και πιασει το ορτικι ζωντανο(ορτυκι εκτροφης μιλουμε), κσεκινα ερχετε προσ εμενα κ μολισ πεταλλισει λιο το πουλλι κσαπολα το. κσαναπιανει το, κσανα το ιδιο. δεν το σκοτωνει. και στην πολλη ωρα βαρκετε κ αφινει το. καμια ιδεα?? ;)
Θα σε πιάσω πιό μετά τηλ να σου πώ την γνώμη μου
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
Άβαταρ μέλους
Hlias
Full Member
Δημοσιεύσεις: 154
Εγγραφή: 16 Οκτ 2010, 11:48

Re: ΣΚΥΛΟΙ ΦΕΡΜΑΣ

Δημοσίευση από Hlias »

αν η γνωμη σου ειναι να την πεταξω μεν με πιασεις ρε φιλε :lol: αστιευω
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”