Κάσια μεταφοράς σκύλων

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Savvas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 12:42
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: Κάσια μεταφοράς σκύλων

Δημοσίευση από Savvas »

Παιδιά θα ήθελα μία μικρή βοήθεια, σαας παρακαλώ.

Μήπως ξέρετε κανένα άλλο από την Lamapress που να κάνει κουτιά στη Λεμεσό?
Κουτιά από αλουμίνιο. Έχει κανένας άποψη?
Γενικές πληροφορίες για κουτί πάνω σε Toyota RAV4. Τι πρέπει να γνωρίζω?
Δώσε μου τη δύναμη ν' αλλάξω αυτά που μπορούν να αλλαχθούν, δώσε μου το κουράγιο ν' αντέξω εκείνα που δεν μπορούν να αλλαχθούν, και δώσε μου τη σοφία για να διακρίνω ανάμεσα σ' αυτά τα δυο.
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Κάσια μεταφοράς σκύλων

Δημοσίευση από admin »

Savvas έγραψε:Παιδιά θα ήθελα μία μικρή βοήθεια, σαας παρακαλώ.

Μήπως ξέρετε κανένα άλλο από την Lamapress που να κάνει κουτιά στη Λεμεσό?
Κουτιά από αλουμίνιο. Έχει κανένας άποψη?
Γενικές πληροφορίες για κουτί πάνω σε Toyota RAV4. Τι πρέπει να γνωρίζω?
Υπάρχη η εταιρεία a&n treilers που κάνουν μια κατασκευή που μπαίνει σε όλα τα αυτοκίνητα, το τηλέφωνο το γράφει σε περασμένες εκδόσεις του περιοδικού που έβαλαν διαφήμιση αν δέν το βρείς να ψάξω να στο βρώ
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Savvas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 12:42
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: Κάσια μεταφοράς σκύλων

Δημοσίευση από Savvas »

admin έγραψε:
Savvas έγραψε:Παιδιά θα ήθελα μία μικρή βοήθεια, σαας παρακαλώ.

Μήπως ξέρετε κανένα άλλο από την Lamapress που να κάνει κουτιά στη Λεμεσό?
Κουτιά από αλουμίνιο. Έχει κανένας άποψη?
Γενικές πληροφορίες για κουτί πάνω σε Toyota RAV4. Τι πρέπει να γνωρίζω?
Υπάρχη η εταιρεία a&n treilers που κάνουν μια κατασκευή που μπαίνει σε όλα τα αυτοκίνητα, το τηλέφωνο το γράφει σε περασμένες εκδόσεις του περιοδικού που έβαλαν διαφήμιση αν δέν το βρείς να ψάξω να στο βρώ

Φίλε σε ευχαριστώ. Το έχω το τεύχος.
Δώσε μου τη δύναμη ν' αλλάξω αυτά που μπορούν να αλλαχθούν, δώσε μου το κουράγιο ν' αντέξω εκείνα που δεν μπορούν να αλλαχθούν, και δώσε μου τη σοφία για να διακρίνω ανάμεσα σ' αυτά τα δυο.
Άβαταρ μέλους
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: 17 Αύγ 2010, 14:10

Re: Κάσια μεταφοράς σκύλων

Δημοσίευση από ΚΥΡΙΑΚΟΣ »

Ρε κοπελια πως και αυτοι που μεταφερουν τα ποδηλατα τους 2 και 3 πανω στες βασεις πισω απο τα αυτοκινητα τους και πανε στα βουνα και κρεμονται και τα μισα εξω δεν εχουν προβλημα με την αστυνομια ? ???????
θα μπορουσαν να μας επιτρεψουν καλιστα πανω στην ιδια'' βαση των ποδηλατων'' να κρεμαζαμε ενα κουτι μεταφορας πλαστικο για 1 σκυλο τουλαχιστον χωρις να μας κολουν !
Αλλα πρεπει καποιοι να στεισουν ποδι για να γινει αυτο !!!
casachill
Full Member
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: 18 Μαρ 2010, 12:38

Re: Κάσια μεταφοράς σκύλων

Δημοσίευση από casachill »

Φίλε Κυριάκο, η επισύμανση σου σχετικά με την μεταφορά των ποδηλάτων είναι πάρα πολύ καλή και θα μπορει να χρησιμοποιηθεί σαν ένα πολύ καλό επιχείρημα.Συγχαρητήρια.
Άβαταρ μέλους
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: 17 Αύγ 2010, 14:10

Re: Κάσια μεταφοράς σκύλων

Δημοσίευση από ΚΥΡΙΑΚΟΣ »

casachill έγραψε:Φίλε Κυριάκο, η επισύμανση σου σχετικά με την μεταφορά των ποδηλάτων είναι πάρα πολύ καλή και θα μπορει να χρησιμοποιηθεί σαν ένα πολύ καλό επιχείρημα.Συγχαρητήρια.
Φιλε casachill νομιζω πρεπει καποιος η καποιοι τελοσπαντων που η φωνη τους μπορει να ακουστει να μιλησουν γι αυτο το θεμα αλλα και για πολλα αλλα που απασχολουν το κυπριο κυνηγο .
skevosg26
Full Member
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 23 Αύγ 2012, 12:52

Re: Κάσια μεταφοράς σκύλων

Δημοσίευση από skevosg26 »

Για σας παιδια..ειδα τις συζητησεις σας περι κασιων σκυλων και θα ηθελα να σας διξω και ενα νεο ειδος κασιας που φτιαχθηκε απο τον αδερφο μου αρρωστος με το κυνηγι και με τα κυνηγοσκυλα...

Υ.Γ
δεν τα καταφερνω να ανεβασω την φωτογραφια ετσι σας βαζω το link απο την σελιδα του στο facebook οπου εχει μεσα μερικες φωτογραφιες απο καποιες κασιες που εφτιαξε..


http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”