φέρμα και ξεφολιασμα θηραμάτων

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: 17 Αύγ 2010, 14:10

Re: φέρμα και ξεφολιασμα θηραμάτων

Δημοσίευση από ΚΥΡΙΑΚΟΣ »

ΟΛΑΝ ΤΖΙΕ ΤΕς ΤΑΠΕΛΕΣ ΤΩΝ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΩΝ ΕΜΑΘΑΝ ΤΖΙΕ ΔΚΙΑΒΑΖΟΥΝ ΤΕΣ :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: φέρμα και ξεφολιασμα θηραμάτων

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

dimitris savva έγραψε:e toso kala pou ama piasoun malai xanounte :D tzai men tous pollo xoumizis tzai ene kala pou kamnis

+10000000000000 ΠΑΙΔΕΙΑ Γ`ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΟΣΟ ΠΙΟ ΛΙΓΑ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΚΥΛΟΥΣ ΣΑΣ ΤΟΣΟ ΤΟ ΚΑΛΙΤΕΡΟ ΔΙΟΤΙ ΔΥΣΤΙΧΟΣ ΕΙΠΑΡΧΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΚΑΙ ΚΛΕΦΚΟΥΝ. ΛΥΠΟΥΜΕ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΥΣΤΙΧΟΣ :cry:
EPANIEL POWER
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Re: φέρμα και ξεφολιασμα θηραμάτων

Δημοσίευση από lagomania »

ρε φιλε εν μπορουν εκει που εν οι σκυλοι μου μονο με κλειδει μπορεις να μπει τα καγκελα εν κοφκουνται ειναι με καγκελα πολλα ψηλα το χωραφι που εχω τους σκυλους τα κλουφκια τους εν εχουν σχαρα εχουν καγκελα γιατι εκλεψαν μου τα πριν χρονια και εκαμα τα κλουφκια σαν στρατοπαιδο :lol: βασικα μονο με την κλειδωνια ανιοι με κλειδει δικο μου αλλα αρτε και ανοιξες τα καγκελη τα κλουφκια εν ανιουν
koursaros21
Full Member
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: 10 Οκτ 2011, 14:55

Re: φέρμα και ξεφολιασμα θηραμάτων

Δημοσίευση από koursaros21 »

βαλε τζια καμια νακρη ρε φιλε μετα τα κατζελλα :D :D ...αστιευκω..την καλλητερη δουλεια που εκαμες ετσι με τουτα ουλλα που ακουμε...βαλε καμια φωτο αν μπορεις να περνουμε ιδεες :D :D
sotiris!129

Re: φέρμα και ξεφολιασμα θηραμάτων

Δημοσίευση από sotiris!129 »

αμαν εν να θελουν να μπουν εν να μπουν! ειδαν πολλα τα μα8κια μας δυστιχος!
ακουσα μια κουβεντα που εδιλητηριασαν σκυλια μες το κλουβι τους!
εμενα προσοπικα προτιμω ζινος που να ερτει να μου κλεψει τον σκυλο παρα να μου τον δηλητιριασει! τουλαχιστο ετσι εν να εχω μια ελπιδα πως εν να τον ξαναδω!
οχι πως ως σκυλος εχει καμια εμπορικη α3ια αλλα...
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: φέρμα και ξεφολιασμα θηραμάτων

Δημοσίευση από 'petros' »

sotiris!129 έγραψε:αμαν εν να θελουν να μπουν εν να μπουν! ειδαν πολλα τα μα8κια μας δυστιχος!
ακουσα μια κουβεντα που εδιλητηριασαν σκυλια μες το κλουβι τους!
εμενα προσοπικα προτιμω ζινος που να ερτει να μου κλεψει τον σκυλο παρα να μου τον δηλητιριασει! τουλαχιστο ετσι εν να εχω μια ελπιδα πως εν να τον ξαναδω!
οχι πως ως σκυλος εχει καμια εμπορικη α3ια αλλα...
Οπως ειπε και ο sotiris!129 αμα παρουν πρεφα οτι εχεις καλα σκυλια και τα βαλουν στο ματι οτι θελεις καμε τζε μες το τζερατο του βου που λαλει να τα χωσεις θα τα εβρουν. του γειτονα μου παλια του πηραν τη σκυλα μαζι με τα σκυλακια(8) νεογεννητα 1 εβδομαδας απο την αποθηκη που ηταν κολλημενη πανω στο σπιτι
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
antonispointer
Full Member
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: 24 Μάιος 2011, 12:21

Re: φέρμα και ξεφολιασμα θηραμάτων

Δημοσίευση από antonispointer »

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΟΣΟΥΣ ΕΦΚΑΛΑΜΕ 2 ΕΔΕΧΤΙΚΑΝ ΦΕΡΜΑ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΠΡΟΒΟΥΡΟΥΣΑΝ ΤΩΡΑ ΑΝ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΝΑΚΟΥΝ ΣΙΕΠΕΘΚΙΕΣ ΝΟΜΙΖΩ ΕΝΑ ΚΟΥΤΣΕΦΚΟΥΝ ΝΑΚΚΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ
Το κυνηγι ειναι τροπος ζωης προστατεψετο για να ζεις
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: φέρμα και ξεφολιασμα θηραμάτων

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

ΠΑΙΔΕΙΑ ΕΧΩ ΠΡΟΣΕΞΕΙ ΟΤΙ ΦΕΤΟΣ ΕΙΔΙΚΑ ΚΑΙ ΕΠΙΔΕΙ ΦΚΑΛΟΤΟΝ ΕΞΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΙΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΠΑΡΑΤΙΡΟ ΟΤΙ ΧΑΜΙΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΑ ΠΕΡΔΙΚΙΑ ΕΝΩ ΠΑΝΟ ΨΥΛΑ ΕΙΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΟΠΕΣ ΑΓΡΙΑ ΠΕΡΔΙΚΙΑ ΚΑΤΟ ΔΕΝ ΕΙΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΣΟΤΙΤΕΣ ΟΥΤΕ ΤΙΣ ΚΛΟΥΒΑΣ ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΙΣΟΣ ΔΕΝ ΤΑ ΞΑΠΟΛΙΣΑΝ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΑΛΛΕΣ ΧΡΟΝΙΕΣ ΕΒΡΙΣΚΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙ ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑ ΦΕΤΟΣ ΧΑΜΙΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΕΝΩ ΨΥΛΑ ΕΠΑΡΧΙΕΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΙΚΟΣ. ΤΟ ΠΑΡΑΤΙΡΙΣΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΙΣ?
EPANIEL POWER
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”