Καταδιωξη λαγου και χαμενα σκυλια

Απάντηση
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Καταδιωξη λαγου και χαμενα σκυλια

Δημοσίευση από lagomania »

Χθες το απογευμα πηγα στους σκυλους και ενω μυο σηκωσαν ενα μικρο λαγο και του εκαναν καταδιωξη εχασα τα σκυλια 3 γιουρα ειδα το λαγο και αφησα τα σκυλια να τον καταδιωξουν χωρις να ερτουν πισω :( απο εχθες το απογευμα τα γυρευω ολη νυχτα ψες γυριζα αλαλ δεν τα βρηκα τα σκυλια ειχαν ολα κολαρο με ρευμα φιμωτρα και κουνια τοπο που χαθηκαν εν θα πω γιατι εχει και καποια μελη του φορουμ που μπαινουν για να δουν που χαθηκαν σκυλια να παν να τα κλεψουν :o μακαρι να βρω τα σκυλια μιας και λιγες μερες μεινανε για την εναρξη πηγα και σηεμρα αλλα δεν τα βρηκα να φαν δηλητηριο το αποκλειω γιατι ειχαν φιμωτρο μαλλον τα εκλεψαν η εκαναν καμια καταδιωξη αγρινων τα σκυλια :o μοιραστηκα μαζι σας το πονο μου γιατι τα ειχα σαν οικογενεια μου τα σκυλια και θα μου στοιχηση πολυ αν τα χασω και το φετινο κυνηγι ισως
koursaros21
Full Member
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: 10 Οκτ 2011, 14:55

Re: Καταδιωξη λαγου και χαμενα σκυλια

Δημοσίευση από koursaros21 »

:( ..ασχημο πραμα ρε φιλε πολλα...επαθεν το περυσι το ιδιο ο θειος μου μια εφτομαδα πριν την πρωτη κυριακη..σου ευχομαι να τα βρεις ρε φιλε...
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Καταδιωξη λαγου και χαμενα σκυλια

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

lagomania έγραψε:Χθες το απογευμα πηγα στους σκυλους και ενω μυο σηκωσαν ενα μικρο λαγο και του εκαναν καταδιωξη εχασα τα σκυλια 3 γιουρα ειδα το λαγο και αφησα τα σκυλια να τον καταδιωξουν χωρις να ερτουν πισω :( απο εχθες το απογευμα τα γυρευω ολη νυχτα ψες γυριζα αλαλ δεν τα βρηκα τα σκυλια ειχαν ολα κολαρο με ρευμα φιμωτρα και κουνια τοπο που χαθηκαν εν θα πω γιατι εχει και καποια μελη του φορουμ που μπαινουν για να δουν που χαθηκαν σκυλια να παν να τα κλεψουν :o μακαρι να βρω τα σκυλια μιας και λιγες μερες μεινανε για την εναρξη πηγα και σηεμρα αλλα δεν τα βρηκα να φαν δηλητηριο το αποκλειω γιατι ειχαν φιμωτρο μαλλον τα εκλεψαν η εκαναν καμια καταδιωξη αγρινων τα σκυλια :o μοιραστηκα μαζι σας το πονο μου γιατι τα ειχα σαν οικογενεια μου τα σκυλια και θα μου στοιχηση πολυ αν τα χασω και το φετινο κυνηγι ισως

ΦΙΛΕ ΛΙΠΑΜΕ Γ`ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΣΙΝΕΒΙΚΕ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΑ ΒΡΕΙΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΝ ΕΒΡΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΠΙΟΣ ΕΠΙΤΙΔΙΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΤΑ ΕΠΙΑΣΕ. ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΚΛΕΨΑΝ ΠΡΙΝ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΕΝΑ ΣΚΥΛΟ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΙΣ ΠΡΟΤΙΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΕΝΟ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΙΤΟ ΚΑΤΕΒΙΚΑ ΝΑ ΠΙΟ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΦΕΝΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΑ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΠΙΑΣΟ ΣΚΥΛΟ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ. ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΦΙΛΕ
EPANIEL POWER
diomedes
Full Member
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: 26 Αύγ 2011, 09:08

Re: Καταδιωξη λαγου και χαμενα σκυλια

Δημοσίευση από diomedes »

Μακάρι να τα έβρης φίλε μου. Πήγαινε να ξαναψάξεις
sotiris!129

Re: Καταδιωξη λαγου και χαμενα σκυλια

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ακου κιριε μου, φοουμαστε αμπα ζε ψαζεπσουν μας τους, αμπα ζε κλεψουν μας τους, αμπα ζε παιξουν μας τους!!!
εν κυπρο πουμαστε ο3α ροσσια??? ελεοσ εκαταντισαν αιδεια δαμεσα!
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: Καταδιωξη λαγου και χαμενα σκυλια

Δημοσίευση από Rai »

ΦΙΛΟΥΙΝ ΜΟΥ ΚΑΛΟΝ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΒΡΕΙΣ ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΒΡΙΚΕΣ ΑΚΟΜΑ.
ΒΑΛΕ ΚΑΜΙΑΝ ΦΑΝΕΛΑ ΣΟΥ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΚΟΝΤΑ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝΑ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΕΚΕΙ .
ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΜΕΡΙΖΟΜΑΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΣΟΥ.
ΣΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΣΟΥ?
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
Άβαταρ μέλους
chrysanthos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 149
Εγγραφή: 18 Οκτ 2010, 11:50

Re: Καταδιωξη λαγου και χαμενα σκυλια

Δημοσίευση από chrysanthos »

sotiris!129 έγραψε:ακου κιριε μου, φοουμαστε αμπα ζε ψαζεπσουν μας τους, αμπα ζε κλεψουν μας τους, αμπα ζε παιξουν μας τους!!!
εν κυπρο πουμαστε ο3α ροσσια??? ελεοσ εκαταντισαν αιδεια δαμεσα!
Γιατι που ξερεις τι γινεται ρε Σωτηρη στη Ρωσια? Ετυχε σου ετσι περιστατικο τζεικατο???
sotiris!129

Re: Καταδιωξη λαγου και χαμενα σκυλια

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ταχα με την ροσικη μαφια ρε :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
LOUIS SETTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 583
Εγγραφή: 18 Αύγ 2011, 13:08

Re: Καταδιωξη λαγου και χαμενα σκυλια

Δημοσίευση από LOUIS SETTER »

lagomania έγραψε:Χθες το απογευμα πηγα στους σκυλους και ενω μυο σηκωσαν ενα μικρο λαγο και του εκαναν καταδιωξη εχασα τα σκυλια 3 γιουρα ειδα το λαγο και αφησα τα σκυλια να τον καταδιωξουν χωρις να ερτουν πισω :( απο εχθες το απογευμα τα γυρευω ολη νυχτα ψες γυριζα αλαλ δεν τα βρηκα τα σκυλια ειχαν ολα κολαρο με ρευμα φιμωτρα και κουνια τοπο που χαθηκαν εν θα πω γιατι εχει και καποια μελη του φορουμ που μπαινουν για να δουν που χαθηκαν σκυλια να παν να τα κλεψουν :o μακαρι να βρω τα σκυλια μιας και λιγες μερες μεινανε για την εναρξη πηγα και σηεμρα αλλα δεν τα βρηκα να φαν δηλητηριο το αποκλειω γιατι ειχαν φιμωτρο μαλλον τα εκλεψαν η εκαναν καμια καταδιωξη αγρινων τα σκυλια :o μοιραστηκα μαζι σας το πονο μου γιατι τα ειχα σαν οικογενεια μου τα σκυλια και θα μου στοιχηση πολυ αν τα χασω και το φετινο κυνηγι ισως
ΕΧΕΙΣ ΠΜ ΦΙΛΕ
ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
682
Full Member
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: 02 Αύγ 2010, 10:36

Re: Καταδιωξη λαγου και χαμενα σκυλια

Δημοσίευση από 682 »

φιλε εκει που τους εχασες αφησε κατι δικο σου που εχει τη μυρωδια σου π.χ μια φοριμενη φανελλα σου και λιγο φαγητο! αν δεν τους επιασαν εχεισ πολλεσ πιθανοτητες να τους βρεις εκει!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”