Στο καλο ρε ΦΙΛΕ

Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: Στο καλο ρε ΦΙΛΕ

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

Συληπιτιρια φιλε σωτηρη κουραγιο και υπομονη!
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: Στο καλο ρε ΦΙΛΕ

Δημοσίευση από LAGOS »

Καλό κουράγιο φίλε. . Ο χρόνος είναι ο καλύτερος γιατρός σε έτσι περιπτώσεις.. Ότι κ αν πούμε είναι λίγο..
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
Άβαταρ μέλους
Chris B725
Full Member
Δημοσιεύσεις: 329
Εγγραφή: 12 Οκτ 2015, 16:45

Re: Στο καλο ρε ΦΙΛΕ

Δημοσίευση από Chris B725 »

Κουράγιο Σωτήρη, συλλυπητήρια. :(
I`d rather be hunting !!!
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: Στο καλο ρε ΦΙΛΕ

Δημοσίευση από marinos.a »

Κρίμα και άδικο να πάει ετσι ο σύντροφος σου Σωτήρη.

Το έμαθα απο χτες και στεναχωρήθηκα πολύ.

Συλλυπητήρια
Si vis pacem, para bellum
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Στο καλο ρε ΦΙΛΕ

Δημοσίευση από Pathfinder »

Κουραγιο Σωτηρη
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: Στο καλο ρε ΦΙΛΕ

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

Να ζησεις να τον θυμασαι φιλε...κουραγιο
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
chris197
Full Member
Δημοσιεύσεις: 337
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2010, 18:29

Re: Στο καλο ρε ΦΙΛΕ

Δημοσίευση από chris197 »

κουραγιο φιλε. και εμενα μου κτιπισαν το σκιλλο μου σε αγροτικο δρομο και δεν σταματισε να μου πει ενα σιγνομι. σε καταλαμβαινω αλλα φιλε κρατα τα καλα και προχωρα
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: Στο καλο ρε ΦΙΛΕ

Δημοσίευση από Nikos »

Α ρε Σώτο συλληπητήρια για τον αδικο χαμό του φίλου και πιστου σου συντρόφου ...
Κουράγιο !! Κράτα καλά!!
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Στο καλο ρε ΦΙΛΕ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

θα ηθελα να ευχαριστησω ολους για την συμπαρασταση σας απο χτες διαβαζω τα ποστ σας ομως δεν ειχα την δυναμη να ξαναγραψω κατι !

Τον εθαψα τον φιλο μου κατω απο το μεγαλο πευκο με θεα το ποταμο της Σκουριωτησσας που σε ενα εκπαιδευτικο ειχε βγαλει 2 λαγους την ιδια ωρα πραγμα που για μενα ηταν αθλος , στα φραγκολινοτοπια του ηθελα να τον θαψω ομως ηξερα πως εκει δεν θα ηταν ασφαλης το αψυχο κορμη του ...

οταν ηρθα σπιτι τοτε καταλαβα πραγματικα τι ειχε γινει , η εικονα του αδειου κλουβιου οι κηλιδες απο το αιμα στα καγκελα με γονατισαν εστω κιαν εγω τον ειχα βαλει εκει για να τον παω στα Κατυδατα για ταφη!
μεσα στα δακρια μου ειπα να το γραψω μεσα στο φορουμ και να ανεβασω αυτη την φωτογραφια
IMG_2643.gif
οχι για σημασεια αλλα γιατι μονο ενας κυνηγος μπορει να καταλαβει τι περνω αυτη την στιγμη, ΜΑΚΑΡΙ ο Θεος να μην δειξει σε κανενα απο σας αυτη την εικονα, μακαρι τα κλουβια σας ειναι παντα γεματα οταν ερχεσται πισω στο σπιτι ... μεσα στην υπεροψια μου τοσα χρονια δεν καταλαβα οτι αυτο μονο εχει σημασια!!!
Μεσα στο φορουμ που αλλοτε κοκορευομουνα για τα κατορθωματα του που μοιραζομουν την χαρα μου για τες ικανοτητες του , σαν χτες μου φαινεται που ο συμπαθεστατος Νικος μου ελεγε θα πετασει η χηνα σου ρε Σωτηρακη και θα σου φκαλει ο Λακης τον λαγο ... χαμος που ειχε γινει την επομενη μεσα στο φορουμ 10 σελιδες ειχαν γραφτει για 1 και μονο λαγο ! και ομως εχουν περασει 3 χρονια και να που τωρα ανακηνωνω τον αδικο χαμο του !
στα αυτια μου αντιλαλει ακομη ο ηχος της συγκρουσης του με το αυτοκινητο ... τον γερο να προσπαθει να δικαιολογησει τα αδικαιολογητα σαν κρατουσα το φιλο μου νεκρο στην αγκαλια μου ...δεν ερχεται πισω ο μπαγασακος μου με καμια δικαιολογια φυγε μαστρε ... φυγε μην σε παιξω !!!

Τοξερα ρε γαμωτο για πρωτη φορα στην ζωη μου κοιμηθηκα το βραδυ της προιγουμενης νυχτας , εγω που δεν κοιμαμαι ουτε την πρωτη κυριακη της φασσας
Το ενιωθα ρε γαμωτο οτι δεν ηταν η πρωτη κυριακη αλλα η τελευταια!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Στο καλο ρε ΦΙΛΕ

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

sotiris!129 έγραψε:θα ηθελα να ευχαριστησω ολους για την συμπαρασταση σας απο χτες διαβαζω τα ποστ σας ομως δεν ειχα την δυναμη να ξαναγραψω κατι !

Τον εθαψα τον φιλο μου κατω απο το μεγαλο πευκο με θεα το ποταμο της Σκουριωτησσας που σε ενα εκπαιδευτικο ειχε βγαλει 2 λαγους την ιδια ωρα πραγμα που για μενα ηταν αθλος , στα φραγκολινοτοπια του ηθελα να τον θαψω ομως ηξερα πως εκει δεν θα ηταν ασφαλης το αψυχο κορμη του ...

οταν ηρθα σπιτι τοτε καταλαβα πραγματικα τι ειχε γινει , η εικονα του αδειου κλουβιου οι κηλιδες απο το αιμα στα καγκελα με γονατισαν εστω κιαν εγω τον ειχα βαλει εκει για να τον παω στα Κατυδατα για ταφη!
μεσα στα δακρια μου ειπα να το γραψω μεσα στο φορουμ και να ανεβασω αυτη την φωτογραφια
IMG_2643.gif
οχι για σημασεια αλλα γιατι μονο ενας κυνηγος μπορει να καταλαβει τι περνω αυτη την στιγμη, ΜΑΚΑΡΙ ο Θεος να μην δειξει σε κανενα απο σας αυτη την εικονα, μακαρι τα κλουβια σας ειναι παντα γεματα οταν ερχεσται πισω στο σπιτι ... μεσα στην υπεροψια μου τοσα χρονια δεν καταλαβα οτι αυτο μονο εχει σημασια!!!
Μεσα στο φορουμ που αλλοτε κοκορευομουνα για τα κατορθωματα του που μοιραζομουν την χαρα μου για τες ικανοτητες του , σαν χτες μου φαινεται που ο συμπαθεστατος Νικος μου ελεγε θα πετασει η χηνα σου ρε Σωτηρακη και θα σου φκαλει ο Λακης τον λαγο ... χαμος που ειχε γινει την επομενη μεσα στο φορουμ 10 σελιδες ειχαν γραφτει για 1 και μονο λαγο ! και ομως εχουν περασει 3 χρονια και να που τωρα ανακηνωνω τον αδικο χαμο του !
στα αυτια μου αντιλαλει ακομη ο ηχος της συγκρουσης του με το αυτοκινητο ... τον γερο να προσπαθει να δικαιολογησει τα αδικαιολογητα σαν κρατουσα το φιλο μου νεκρο στην αγκαλια μου ...δεν ερχεται πισω ο μπαγασακος μου με καμια δικαιολογια φυγε μαστρε ... φυγε μην σε παιξω !!!

Τοξερα ρε γαμωτο για πρωτη φορα στην ζωη μου κοιμηθηκα το βραδυ της προιγουμενης νυχτας , εγω που δεν κοιμαμαι ουτε την πρωτη κυριακη της φασσας
Το ενιωθα ρε γαμωτο οτι δεν ηταν η πρωτη κυριακη αλλα η τελευταια!
:cry: :cry: :cry: :cry: ....ΜΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙΣ ΣΩΤΟ ΚΑΝΕΝΑΝ....ΟΣΑ ΓΡΑΦΤΗΚΑΝ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΑΣ :cry: :cry: :cry: ...ΟΛΟΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΤΙ ΧΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΑΠΟΛΥΤΑ...ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΟ ΠΟΝΟ ΣΟΥ ΦΙΛΕ.....ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΧΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΑΥΡΙΟ ΚΙΟΛΑΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΠΑΦΟ,ΕΝΑ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.....ΟΣΟ ΠΙΟ ΓΡΥΓΟΡΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΟΥΤΑΒΙ ΤΟΣΟ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΛΟΥΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η ΣΚΥΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΥΧΑΙΟ.....ΕΧΑΣΑ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΑΠΟ ΦΟΛΑ ΠΡΙΝ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΑ 2.5 ΤΗΣ...... Η ΝΟΡΑ(ΜΑΜΑ ΤΗΣ ΛΟΥΣΗΣ)...ΤΟΤΕ ΗΤΑΝ 11 ΜΗΝΩΝ Η ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΣΥΜΒΑΝ ΑΜΕΣΩΣ ΑΦΗΣΑΜΕ ΕΝΑ ΚΟΥΤΑΒΙ ΠΟΥ ΕΜΟΙΑΖΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΤΗΣ .... ΛΟΥΣΗ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ....ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΛΟΥΣΗ.....ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΚΟΥΤΑΒΙ ΟΣΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΒΑΦΤΙΣΕ ΤΟ ΛΑΚΗ ΦΙΛΕ....ΤΙΜΑ ΤΟΝ ΛΑΚΗ ΟΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΟΠΩ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ!!!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”