Στο καλο ρε ΦΙΛΕ

Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Στο καλο ρε ΦΙΛΕ

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΜΕ ΕΠΙΑΣΑΝ ΤΑ ΖΟΥΜΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΡΕΠΟΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ......Α ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΠΗΓΕ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΕΤΣΙ ΑΔΙΚΑ....ΑΔΙΚΑ ΤΩΝ ΑΔΙΚΩΝ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΣΩΤΟ....ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΦΙΛΕ.....ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ :cry: :cry: :cry: :cry:

ΞΕΡΩ ΟΤΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΗΣ ΦΙΛΕ...ΞΕΡΩ ΤΟ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΑ :cry: :cry: :cry:

ΚΡΙΜΑΣ ΤΟ ΣΚΥΛΙ....ΤΟ ΕΒΛΕΠΑ ΣΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΙΡΟΜΟΥΝΑ....Ο ΛΑΚΗΣ:cry: :cry: :cry: :cry:
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Re: Στο καλο ρε ΦΙΛΕ

Δημοσίευση από Γιατρός »

Λυπούμαι Σώτο
Ορισμένες απώλειες δεν μπορούμε να τις αντικαταστήσουμε, μαθαίνουμε να ζούμε με τις αναμνήσεις που μας δημιούργησαν
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: Στο καλο ρε ΦΙΛΕ

Δημοσίευση από kyriakos304 »

Κρίμα κρίμα και άδικο.
Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

Re: Στο καλο ρε ΦΙΛΕ

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

Σωτήρη λυπάμαι πραγματικά για τον Λάκη που έφυγε τόσο άδικα. Να είσαι καλά εσύ φίλε να τον θυμάσαι.
“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: Στο καλο ρε ΦΙΛΕ

Δημοσίευση από andreasana210326 »

Φίλε Σωτήρη πραγματικά λυπάμαι. Κρίμα. Το έχουμε περάσει αυτό αρκετές φορές μέχρι και πολύ πρόσφατα. Κάτω από ποιες συνθήκες έγινε αυτό αν επιτρέπεται;; Από ότι βλέπαμε στα βίντεο σου ο ΛΑκης κυνηγούσε αρκετά κοντά σου.
Άβαταρ μέλους
Priest+++
Full Member
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: 15 Αύγ 2014, 21:08

Re: Στο καλο ρε ΦΙΛΕ

Δημοσίευση από Priest+++ »

Δυναμη και κουραγιο Σωτηρη
Istriano® reloaded
GoldenEagle
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2015, 20:04

Re: Στο καλο ρε ΦΙΛΕ

Δημοσίευση από GoldenEagle »

Φίλε, εν πάντα δύσκολο να χάνεις πλάσματα δικά σου.

Σου εύχομαι να συνηθίσεις την ιδέα όσο πιο νωρίς...
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Στο καλο ρε ΦΙΛΕ

Δημοσίευση από Anthimos »

Καλό παραδεισο στον ΛΑΚΗ , συλληπητηρια Σωτήρη :cry:
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: Στο καλο ρε ΦΙΛΕ

Δημοσίευση από Dimitris »

Συλλυπητήρια Σωτήρη και κουράγιο. Όλοι ξέρουμε πως θα έχουμε δίπλα μας αυτόν τον φίλο για μερικά χρόνια στη διάρκεια της ζωής μας. Ένας φίλος που έρχεται ξαφνικά και μας προσφέρει ανιδιοτελή αγάπη. Αυτό που πονά περισσότερο όμως είναι ο άδικος χαμός του και δεν ξεπερνιέται με ότι λόγια συμπαράστασης και αν γραφτούν ή σου πουν. Κλάψε φίλε για τον σύντροφο σου, δεν είναι ντροπή, φύλαξε τις αναμνήσεις που είχατε, πάρε το χρόνο που θέλεις και δώσε σε άλλο σκυλάκι αυτό που έδινες και στον Λάκη. Να είσαι σίγουρος ότι κι ο επόμενος σου σκύλος θα σου προσφέρει όσα σου πρόσφερε και ο Λάκης και θα θέλει πίσω όσα ήθελε κι ο Λάκης.

Στα λέω αυτά γιατί έχω κι εγώ περάσει τα ίδια, εμένα μου σκότωσαν την αγαπημένη μου σκύλα πριν 9 χρόνια από φόλα. Μετά από 1 περίπου χρόνο πήρα 1 σκυλάκι έχοντας στο μυαλό μου ότι ποτέ δεν θα αντικαταστήσει την παλιά μου αγάπη. Μετά από 8 χρόνια που είμαστε μαζί μέρα νύχτα, σου λέω φίλε ότι την αντικατέστησε επάξια, δεν την ξεχνάω την σκυλίτσα που είχα, έμεινε απλά σαν μια καλή ανάμνηση.
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Στο καλο ρε ΦΙΛΕ

Δημοσίευση από admin »

Η πρώτη αγάπη ο πρώτος σου σκύλος πάντα φωλιάζει μέσα στην ψυχή σου. όσοι σκύλοι και να περάσουν απο τα χέρια μας πάντα εκείνος ο πρώτος που συνδεθήκαμε μαζί του μένει αξέχαστο. Είναι σίγουρος ότι όλοι εδώ μέσα όταν διαβάσουν το πόστ θα θυμηθούν την πρώτη τους αγάπη!! Δυστηχώς όσο άδικα και εάν χάθηκε ο Λάκης είναι και αυτό μέρος της ζωής μας. Κράτα τις καλές σας στιγμές Σωτήρι και όπως είπαν και οι άλλοι φίλοι το καλύτερο γιατρικό είναι ένας άλλος σκύλος και ο χρόνος. Ησουν τυχερός που τον είχες και ήταν τυχερός που σε είχε.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”