ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΓΙΑ ΛΟΥΣΙΜΟ ΣΚΥΛΛΩΝ

Απάντηση
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΓΙΑ ΛΟΥΣΙΜΟ ΣΚΥΛΛΩΝ

Δημοσίευση από miky55 »

ΕΔΩΘΗΣΑΝ 5 ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΓΙΑ ΛΟΥΣΙΜΟ ΣΚΥΛΛΩΝ ΜΕΧΡΙ ΤΟ 2014.ΕΠΑΡΧΙΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ Η ΠΕΡΙΟΧΗ ΛΟΥΜΑ,ΣΟΦΤΑΔΕΣ ΛΑΡΝΑΚΑ ,ΤΣΕΡΚΕΖΟΙ (ΛΙΜΑΝΙ)ΛΕΜΕΣΟΣ,ΑΧΕΛΕΙΑ ΠΑΦΟΣ ΚΑΙ ΜΑΝΣΟΥΡΑ Κ.ΠΥΡΓΟΣ-ΛΕΥΚΩΣΙΑ.
dog_swim[1].jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
bruno
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 11 Σεπ 2011, 10:13

Re: ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΓΙΑ ΛΟΥΣΙΜΟ ΣΚΥΛΛΩΝ

Δημοσίευση από bruno »

Που ακριβώς βρίσκετε ή συγκεκριμένη παραλία στην Λεμεσό ?
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Re: ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΓΙΑ ΛΟΥΣΙΜΟ ΣΚΥΛΛΩΝ

Δημοσίευση από lagomania »

εγω αμαν θελω να τους παρω περνω τους οπου εβρο τοπο κανενας εν εχει το δικαιωμα να μου πει με παρεις το σκυλο σου θαλασσα ενοχλα τους τιποτε?
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΓΙΑ ΛΟΥΣΙΜΟ ΣΚΥΛΛΩΝ

Δημοσίευση από miky55 »

bruno έγραψε:Που ακριβώς βρίσκετε ή συγκεκριμένη παραλία στην Λεμεσό ?
φιλε bruno απο οτι μου ειπαν ανατολικα του νεου λιμανιου.πιστευω πρεπει να ειναι μεταξυ καρναγιου και κεο
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΓΙΑ ΛΟΥΣΙΜΟ ΣΚΥΛΛΩΝ

Δημοσίευση από Dimitris »

Στο Καρνάγιο φίλε
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
bruno
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 11 Σεπ 2011, 10:13

Re: ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΓΙΑ ΛΟΥΣΙΜΟ ΣΚΥΛΛΩΝ

Δημοσίευση από bruno »

Thanks
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΓΙΑ ΛΟΥΣΙΜΟ ΣΚΥΛΛΩΝ

Δημοσίευση από miky55 »

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΟ Λ/ΣΟΥ ΓΙΑ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΑΔΕΙΩΝ ΤΩΝ ΣΚΥΛΩΝ ΜΟΥ.
ΗΡΘΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΥΡΙΟΣ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΕ ΓΙΑ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΠΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ ΓΙΑ ΛΟΥΣΙΜΟ ΣΚΥΛΩΝ ΣΤΗ ΛΕΜΕΣΟ.
Ο ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΤΟΝ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΡΩΤΩΝΤΑΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΩΝΤΑΣ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΓΡΑΦΕΙΑ
ΤΕΛΙΚΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ Η ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΣΕΡΚΕΖ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΟΘΗΚΕ(ΤΣΕΡΚΕΖ) ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΥΤΙΚΟ ΛΙΜΕΝΟΒΡΑΧΙΩΝΑ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΛΙΜΑΝΙΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΕΝΤΡΟ.ΟΜΩΣ ΟΙ ΒΑΣΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΑΠΟΔΕΧΤΗΚΑΝ.
ΚΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΓΓΕΛΟΥΝ.ΑΝ ΘΥΜΑΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΓΡΑΦΤΗΚΕ ΤΟ ΔΙΑΤΑΓΜΑ ΑΣ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝ ΣΤΟ ΥΓΕΙΟΝΟΜΕΙΟ.ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΦΙΛΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑ.ΜΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 8 ΣΕΠΤ. 2011
Άβαταρ μέλους
cynergy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 289
Εγγραφή: 07 Αύγ 2010, 15:26

Re: ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΓΙΑ ΛΟΥΣΙΜΟ ΣΚΥΛΛΩΝ

Δημοσίευση από cynergy »

Εγω τους περνω στους Σοφταδες εκει που κανουνε σερφ με αετους απιθανο συναισθημα να κολυμπας με τα σκυλια σου.
dont shoot fast...shoot good
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΓΙΑ ΛΟΥΣΙΜΟ ΣΚΥΛΛΩΝ

Δημοσίευση από Artemis G. »

lagomania έγραψε:εγω αμαν θελω να τους παρω περνω τους οπου εβρο τοπο κανενας εν εχει το δικαιωμα να μου πει με παρεις το σκυλο σου θαλασσα ενοχλα τους τιποτε?
2.4.4. Απαγορευμένες ενέργειες στην παραλία (Άρθρο 5Δ)

Κανένα πρόσωπο μπορεί να:-

(1) Χρησιμοποιεί την παραλία κατά τρόπο πού να παρεμποδίζει τη διακίνηση των λουομένων σε απόσταση τριών έως πέντε μέτρων από τη στάθμη του νερού της θάλασσας, όπως την καθορίζει για κάθε περιοχή η οικεία αρχή με γνωστοποίηση που αναρτά σε πινακίδα σε περίοπτο μέρος της κάθε περιοχής.

(2) Παρενοχλεί άλλους με τη συμπεριφορά του στην παραλία.

(3) Ρυπαίνει με οποιοδήποτε τρόπο την παραλία ή τη θάλασσα.

(4) Οδηγεί πάνω σε παραλία μηχανοκίνητο όχημα ή άλλο τροχοφόρο οποιασδήποτε φύσεως.

(5) Προβαίνει σε οδήγηση ή διέλευση οποιουδήποτε ζώου στην παραλία ή σε λούσιμο ζώου στη θάλασσα εκτός μόνο σε περιοχές που καθορίζονται από την Κεντρική Επιτροπή Παραλιών ως περιοχές για λούσιμο σκύλων στη θάλασσα.


και ομως φιλε μπορουν να σου πουν...ειτε σου αρεσκει ειτε οχι.... τουτοι οι νομοι εν του 2011 εν ξερω ομως αν αλλαξαν...
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
Άβαταρ μέλους
peanut5020
Full Member
Δημοσιεύσεις: 300
Εγγραφή: 20 Νοέμ 2011, 20:36
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΓΙΑ ΛΟΥΣΙΜΟ ΣΚΥΛΛΩΝ

Δημοσίευση από peanut5020 »

cynergy έγραψε:Εγω τους περνω στους Σοφταδες εκει που κανουνε σερφ με αετους απιθανο συναισθημα να κολυμπας με τα σκυλια σου.

Φίλε απαγορεύεται εκεί και εγώ τους πέρνω στα κλεφτάτα αργά το απόγευμα
Ώτα έχει όνου, μύστακα γαλής, εριφίου νώτα, πόδας ασφαλείς.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”