Σκυλίσια Ζωή

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Σκυλίσια Ζωή

Δημοσίευση από πανικος »

Ετσι οπως εκατσα τωρα να πνασω βλεπω τα μπροστα μου και λεω εχει ωρες που θελω τζε εγιω ετσι ζωη :lol:
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Re: Σκυλλησια ζωη

Δημοσίευση από Pathfinder »

πανικος έγραψε:Ετσι οπως εκατσα τωρα να πνασω βλεπω τα μπροστα μου και λεω εχει ωρες που θελω τζε εγιω ετσι ζωη :lol:
Εν ωραια φιλε μου τουτη η ζωη αλλα αραια και που κατα την αποψη μου...εν θα βαρκεσουν στην τελικη?:)στο κατω κατω η συνταξιοδοτηση για αυτην την εικονα εγινε...τωρα ποιος θα μπορει να το κανει ετσι οπως παμε εν αλλου παπα ευαγγελιο...;) ωραια σκυλακια by the way

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Σκυλλησια ζωη

Δημοσίευση από πανικος »

Συμφωνω μαζι σου φιλε ειναι μονοτονο να σε ταιζουν να σε ποτιζουν να σε τζιμιζουν να μεν η χρωστας σελινι να συρνεσε με οποιαν θελεις να σε λουνουν να σε χτενιζουν να σε παιρνουν γιατρο μουχτιν.εν ζωη τουτη :lol: :lol:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
mouzouris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: 24 Οκτ 2012, 22:29
Τοποθεσία: Λεμεσός
Επικοινωνία:

Re: Σκυλλησια ζωη

Δημοσίευση από mouzouris »

πανικος έγραψε:Συμφωνω μαζι σου φιλε ειναι μονοτονο να σε ταιζουν να σε ποτιζουν να σε τζιμιζουν να μεν η χρωστας σελινι να συρνεσε με οποιαν θελεις να σε λουνουν να σε χτενιζουν να σε παιρνουν γιατρο μουχτιν.εν ζωη τουτη :lol: :lol:
Υπάρχουν και σκύλλοι που παν δουλειά ! :lol: Έννεν ούλλοι που κάθουντε πας τους καναπέδες ! :D :D
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Σκυλλησια ζωη

Δημοσίευση από MARIOSE »

Εν τζιαί πολλά προσεχτικός άμαν οδηγά όπως φαίνεται :lol:

Αν είναι τζιαί στη δουλειά του έτσι προσεχτικός να τον βάλουμε μες την Κεντρική Τράπεζα διοικητή, μόνον έτσι εν να δούμεν λλίο χαίρι... ;)
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Σκυλλησια ζωη

Δημοσίευση από πανικος »

φαινεται σοβαρος ο βοηθος σου εχεις τον πας τα κοντακια η αλλαζει βελονες :?: :lol: :lol:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
Athos 1978
Full Member
Δημοσιεύσεις: 755
Εγγραφή: 02 Φεβ 2012, 17:29
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Σκυλλησια ζωη

Δημοσίευση από Athos 1978 »

Ο τετράποδος φίλος που συνάντησα εχθές εν μέσω καταιγίδας κυριολεκτικά με κάρφωσε με το απελπισμένο βλέμμα του φωνάζοντας βοήθεια ευτυχώς ο ιδιοκτήτης προνόησε να έχει ταυτότητα ο σκύλος.
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Open mind for a different view.
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Re: Σκυλλησια ζωη

Δημοσίευση από Pathfinder »

πανικος έγραψε:Συμφωνω μαζι σου φιλε ειναι μονοτονο να σε ταιζουν να σε ποτιζουν να σε τζιμιζουν να μεν η χρωστας σελινι να συρνεσε με οποιαν θελεις να σε λουνουν να σε χτενιζουν να σε παιρνουν γιατρο μουχτιν.εν ζωη τουτη :lol: :lol:
Σε καταλαβαινω αλλα :) ...εννε μονοτονο να τρωεις μονο οτι σου βαλλουν να φαεις, να πινεις μονο οτι σου διουν να πιεις, να τζιμασαι την ωρα που να σου πουν και να γινεσαι ενα "οργανο ηδονης" για το αλλο φυλο μονο?τωρα το χρεος σε σελινια νομιζω εν το εχει κανενας μας αφου ουλλοι μας εν σε ευρω που χρωστουμε:):):)ετο λαλουμεντα τα για να παρηγοριουμαστε:):):)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
mouzouris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: 24 Οκτ 2012, 22:29
Τοποθεσία: Λεμεσός
Επικοινωνία:

Re: Σκυλλησια ζωη

Δημοσίευση από mouzouris »

πανικος έγραψε:φαινεται σοβαρος ο βοηθος σου εχεις τον πας τα κοντακια η αλλαζει βελονες :?: :lol: :lol:
Ο βοηθός δουλεύκει, τζιαι ο μάστρος κάθεται τζιαι επιβλέπει ! :D Άρα τελικό συμπέρεσμα, εγώ είμαι το τσιηράκκι και τζιήνη εν η μαστόρισσα !!! :lol:
Άβαταρ μέλους
mouzouris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: 24 Οκτ 2012, 22:29
Τοποθεσία: Λεμεσός
Επικοινωνία:

Re: Σκυλλησια ζωη

Δημοσίευση από mouzouris »

Ύυυυυυπνος βαθύς τζιαι όνειρα πολλά !!! Τωρά εν κάττους που λάσσει εν λαούς που λάσσει, δεν ξέρω !
Μάλλον εν κάττους που ονειρευκετε, τους λαούς εξήασε την φάτσα τους !! :D
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”