Τροφες σκυλων

Mr. F3
Full Member
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: 22 Μαρ 2010, 18:38

Re: Τροφες σκυλων

Δημοσίευση από Mr. F3 »

ΚΥΡΙΑΚΟΣ έγραψε:Eχει κανενα σας που εκτος απο τη τροφη δινει και βιταμινες στα σκυλια του ?
τιποτε για μεγαλυτερη αντοχη.

Φιλε χρησιμοποιω τις VMP Tablets της Pfizer, ειναι παρα πολυ καλες και η τιμη τους ειναι 15ευρω το κουτι.
Άβαταρ μέλους
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: 17 Αύγ 2010, 14:10

Re: Τροφες σκυλων

Δημοσίευση από ΚΥΡΙΑΚΟΣ »

Mr. F3 έγραψε:
ΚΥΡΙΑΚΟΣ έγραψε:Eχει κανενα σας που εκτος απο τη τροφη δινει και βιταμινες στα σκυλια του ?
τιποτε για μεγαλυτερη αντοχη.

Φιλε χρησιμοποιω τις VMP Tablets της Pfizer, ειναι παρα πολυ καλες και η τιμη τους ειναι 15ευρω το κουτι.
Ειναι πολυβιταμινες ? η κατι για συγκεκριμενο σκοπο?
tzoumerka
Full Member
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: 08 Σεπ 2010, 15:39

Re: Τροφες σκυλων

Δημοσίευση από tzoumerka »

einai vitamines alla otan taizoume sto skuli trofes tis katigoriaw "akrives" tote den xreiazetai sumplirwmata diatrofis. Mallon epivaruntika sta nefra tou droun oi vitamines otan i kanoniki tou diatrofi einai pliris.
Άβαταρ μέλους
tracker686
Full Member
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: 15 Αύγ 2010, 10:48
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Τροφες σκυλων

Δημοσίευση από tracker686 »

ΚΥΡΙΑΚΟΣ έγραψε:
Mr. F3 έγραψε:
ΚΥΡΙΑΚΟΣ έγραψε:Eχει κανενα σας που εκτος απο τη τροφη δινει και βιταμινες στα σκυλια του ?
τιποτε για μεγαλυτερη αντοχη.

Φιλε χρησιμοποιω τις VMP Tablets της Pfizer, ειναι παρα πολυ καλες και η τιμη τους ειναι 15ευρω το κουτι.
Ειναι πολυβιταμινες ? η κατι για συγκεκριμενο σκοπο?
πολυβηταμινες ειναι φιλε μου,εχω τες και εγω και δινω του σκυλλου μου μια την ημερα... ΜΗΝ παρεις οτιδιποτε αλλο για το σκυλλο σου εκτως απο βηταμινες,γιατι επαθεν την καποιος φιλος μου,εντοπαρισκεν τον με κατι χαπια που εφερε απο που δεν ξερω,ΟΝΤΩΣ εκαμαν δοθλεια δηλαδη κατα τις 10 το πρωι που ολοι οι σκυλλοι εκοφκαν τουτος ηταν οπως το θηριο,αλλα δεν αντεξε πολυ και επεθανε απο καρδια...(εκαμε του νεκροψια ο κτηνιατρος) οποταν προσεχετε,τι βαζετε του σκυλλου σας να φαει η να πιει..
Άβαταρ μέλους
BECCACCIA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 154
Εγγραφή: 07 Μαρ 2010, 15:03

Re: Τροφες σκυλων

Δημοσίευση από BECCACCIA »

re pedia xeri kanenas poy mporo na vro trofi artemis stin lemeso?
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: Τροφες σκυλων

Δημοσίευση από Nikos »

την 'εψαξα κι εγω φίλε αλλά δεν την βρήκα
Άβαταρ μέλους
kostas DMK DOG FOOD
Full Member
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: 09 Αύγ 2011, 13:56

Re: Τροφες σκυλων

Δημοσίευση από kostas DMK DOG FOOD »

FIDES PREMIUM HI PERFORMANCE ΦΙΛΕ ΜΟΥ. :D
Άβαταρ μέλους
christosth
Full Member
Δημοσιεύσεις: 113
Εγγραφή: 31 Ιαν 2011, 11:19
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Τροφες σκυλων

Δημοσίευση από christosth »

;)
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος christosth την 28 Σεπ 2012, 13:09, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Ολοι οι κυνηγοι ειναι λαγοκυνηγοι και το θηραμα πρεπει ολοι να κατανοησουμε οτι ανηκει σε ολους και σε κανενα. Ολοι το εχουμε δανειστει απο τα παιδια μας.
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: Τροφες σκυλων

Δημοσίευση από Nikos »

Εχει μέσα στον ορφανιδη pet shop?
Neoklis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: 18 Οκτ 2011, 11:36

Re: Τροφες σκυλων

Δημοσίευση από Neoklis »

kopelia gia tis trofes prepei prwta apo ola na koitazetai apo pou proerxontai oi proteines p vazoun px. an einai apo kreas kai poso tis ekato psari kotopoulo klp akoma na vlepetai an yparxei i ousia wheat kai se poia seira einai an einai apo tis prwtes se seira tote i trofi einai san aeras gt auti i ousia vgazei polla ti proteini tis trofis panw opws episeis kai i soya kai ta grains kalytera na apofeugetai autes tis 3 ousies!!! egw akousa gia tin elliniki trofi artemis oti einai poli kali kai i timi peripou 30-35 euro ta 20 kg!!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”