ΑΠΟΡΙΑ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: ΑΠΟΡΙΑ

Δημοσίευση από kypros »

Anthimos έγραψε:
kypros έγραψε:Το επανιλε ειναι ισως το ιδανικοτερο σκυλι για γενικη χρηση στη κυπρο. Απορτ, φερμα, κοντινη ερευνα, συνοδος σε καρτερι, μικρη ιχνηλασια σε τριχωτο, καλη επαφη με.το λαγο, καλο για περιαδα και βουνο, καλος χαρακτηρασ, υπακουος, καμνει και για το σπιτι, καθαρος, φιλικος με τα μωρα, περτικαρης, μπεκατσας οτι θελεις. Δεν νομιζω να υπαρχει αλλη ρατσα με ολα τουτα. Και απορτ ειναι σαν λαμπρατορ!!

Χαχαχα εν να της το πω ποψε οτι την εκαμες φοινιτζια να σου καμει αγαπες :lol:
Αφου ξερει το οτι εν η αδυναμια μου!! Αλλα και τα σπανιελ που εμεγαλωσα κυνηγιετικα μαζι τους και τα επανιελ τα ξαδελφια τους ειναι μοναδικες προσωπικοτητες!
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΑΠΟΡΙΑ

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

μιας και το εφερε ι κουβεντα για το επανιελ θα σας πω και εγω την δικη μου αποψη ειναι οτι οπιος ειχε ι πηρε ποτε στα χερια του επανιελ δισκολα τα αφινει για οπια διποτε αλλη ρατσα οπως εγω :D :D :D και κυνιγα παντου και παντοτε
EPANIEL POWER
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: ΑΠΟΡΙΑ

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

σωστος ο φιλος ο απολλων αλλα οταν την εχασα εψαξα αλλη επανιελ αλλα δεν εβρισκα αυτο που ηθελα και απλα πηγα σε ιχνιλατες λογο του οτι μου αρεσαν πολλη η γκεκα ειμαι απολιτα ευχαριστημενος απο τους σκυλλους μου απλα θελω να εχω και ενα επανιελ λογο της αγαπης που τους εχω!
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΑΠΟΡΙΑ

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

ψαχνω και εγω για θυλικο κουταβι ξερω που θα βρω αλλα οικονομικα ειμαι λιγο κατω τωρα ετσι καμνω υπομονη
EPANIEL POWER
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”