τροφές ARTEMIS

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Re: τροφές ARTEMIS

Δημοσίευση από Γιατρός »

Laurona έγραψε:Θα σας πω κουβενταν που μου ειπαν προχτες , οχι για να με διαβεβαιωσετε αλλα για να μου πειτε εαν εχετε ακουσει και εσεις να καμνουν τετοια πειραματα.

Ταιζουν τα σκυλια ΨΑΡΟΤΡΟΦΗ, ποτζινην που χρησιμοποιουμε για δολωμα, με του μεγαλους κοκκους, γιατι ειναι Φουλ πρωτεινη και καμνει τα ΠΥΡΑΥΛΟΥΣ!!! :o :o
Oι τσιππούρες/λαβράκια του ιχθυοτροφείου εν τρώουνται Χρύσανθε από το λίπος και την μυρωδιά
Στον σκύλλο πως είναι πύραυλος ;;;
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: τροφές ARTEMIS

Δημοσίευση από Laurona »

Εν και ρωτω για να τ οδοκιμασω φιλε μου...........εν για να δω εα νειναι μονο στην Λεμεσο αυτη η νεα μοδα Κυπριακης επιστημης
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: τροφές ARTEMIS

Δημοσίευση από Anthimos »

Παιδια εγω τωρα που μπαινουν σε ενταση και καταπονουνται οι σκυλοι προσθετω στη κανονικη τροφη που ταιζω περιπου 10% γατοτροφη με ιχθυελαια, ιχθυαλευρα ...ειναι μια πρακτικη που ειχα διαβασει καπου και την εφαρμοζω αρκετο καιρο.....
Στο εξωτερικο πολλοι χορτοφαγοι που εχουν σκυλια και αρνουνται να τους ταιζουν τροφες με ζωικα λιπη τους ταιζουν ιχθυοτροφη .

Θελει προσοχη ομως στο συκωτι και νεφρα του σκυλιου , δηλαδη με μετρο !!
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: τροφές ARTEMIS

Δημοσίευση από Laurona »

Αν ελεαν με μετρο θα μπορουσα να το δεκτω ρε φιλε......τουτοι ελεαν οτι ταιζουν μονον ψαροτροφη, και ελεαν οτι ειχεν και 80% πρωτεινη.

Τι να σας πω....... ο καθε ενας οτι θελει καμνει μεσ τον τοπο μας :)
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: τροφές ARTEMIS

Δημοσίευση από Nikos »

Τί άλλο θα ακούσουμε δηλαδή!!! Έλεος ποιον!!
Φίλε Χρυσανθε εν πειράματα που δεν νομιζω να έχουν καλή κατάληξη...
Τώρα να αρχίσουμε να δίνουμε και στα ψάρια σκυλοτροφή τοτε :lol: :lol:
Ειλικρινά, εκείνοι που το εφαρμόζουν δεν μπορώ να καταλάβω το σκεπτικό τους....ακου 80% πρωτεινη...
Εν σκύλοι εντζιαι χοιροι τα γέριμα....
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: τροφές ARTEMIS

Δημοσίευση από Artemis G. »

φιλε μεν το πεις... εγω το ακουσα. ψαρευαν με σκυλλοτροφη και επιαναν γοπες...... ατε τωρα... τι να πουμε....
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
MIKEShooter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 106
Εγγραφή: 06 Σεπ 2012, 12:43

Re: τροφές ARTEMIS

Δημοσίευση από MIKEShooter »

Artemis G. έγραψε:φιλε μεν το πεις... εγω το ακουσα. ψαρευαν με σκυλλοτροφη και επιαναν γοπες...... ατε τωρα... τι να πουμε....
και κουρκουνες με καλα αποτελεσματα!
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: τροφές ARTEMIS

Δημοσίευση από Nikos »

Artemis G. έγραψε:φιλε μεν το πεις... εγω το ακουσα. ψαρευαν με σκυλλοτροφη και επιαναν γοπες...... ατε τωρα... τι να πουμε....

:!: :!:
Ου γριστός!!!ότι και να πεις είναι λίγο Αρτέμη!
Άβαταρ μέλους
cynergy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 289
Εγγραφή: 07 Αύγ 2010, 15:26

Re: τροφές ARTEMIS

Δημοσίευση από cynergy »

Warrior έγραψε:
BAIKAL 1980 έγραψε:
Warrior έγραψε:Αν και δεν την χρησιμοποιώ τώρα δοκίμασα και την ARTEMIS POWER την κόκκινη και την ARTEMIS για κουταβια την άσπρη με το γαλάζιο. Κάλες τρόφες και σε λογική τιμή αν λάβουμε υπόψη την σχέση ποιότητας-τιμής. Αν δεν κάνω λάθος είναι κοντά στα 30 ευρώ τα 20 κιλά. Όμως με την κόκκινη αν τα σκυλία δεν γυμνάζονται όντως παιρνουν βάρος.

...εγω αυτη που αγοραζα ειχε 70 κατι ευρω ο σακκος...δεν θυμαμαι ποια ηταν αλλα η τιμη της ηταν οντως πολυ ψηλα...και σε αναλογια ειχε μεσα πολλα λιπαρα...

Φιλε δεν πρεπει να ειναι αυτη η τροφη. Η τροφη η κοκκινη η ΑΡΤΕΜΙΣ POWER ειναι ελληνκή και είναι 30 - 32 ευρώ ο σάκκος ο 20κιλος. Ισως να μιλας για καποια αλλη τροφη εσυ.
παιδια που μπορω να την βρω αυτη την τροφη λευκωσια η λαρνακα
dont shoot fast...shoot good
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: τροφές ARTEMIS

Δημοσίευση από miky55 »

Anthimos έγραψε:Παιδια εγω τωρα που μπαινουν σε ενταση και καταπονουνται οι σκυλοι προσθετω στη κανονικη τροφη που ταιζω περιπου 10% γατοτροφη με ιχθυελαια, ιχθυαλευρα ...ειναι μια πρακτικη που ειχα διαβασει καπου και την εφαρμοζω αρκετο καιρο.....
Στο εξωτερικο πολλοι χορτοφαγοι που εχουν σκυλια και αρνουνται να τους ταιζουν τροφες με ζωικα λιπη τους ταιζουν ιχθυοτροφη .

Θελει προσοχη ομως στο συκωτι και νεφρα του σκυλιου , δηλαδη με μετρο !!
ΑΝΘΙΜΕ ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΒΑΡΙΑΣ ΚΑΤΑΠΟΝΗΣΗΣ ΤΩΝ ΣΚΥΛΙΩΝ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΘΥΛΑΣΜΟΥ ΤΟΥΣ ΒΑΖΩ ΕΝΑ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ ΜΟΥΡΟΥΝΕΛΑΙΟ ΣΤΗ ΣΟΥΠΑ ΑΠΟ ΡΥΖΙ ,ΚΑΡΟΤΑ ,ΣΠΑΝΑΧΙ ΜΕ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”