ΨΑΞΙΜΟ ΓΙΑ ΣΚΥΛΟΥΣ

Απάντηση
istriano ®

Re: ΨΑΞΙΜΟ ΓΙΑ ΣΚΥΛΟΥΣ

Δημοσίευση από istriano ® »

Θελεις τζιε γιατρο να σου το πει :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Re: ΨΑΞΙΜΟ ΓΙΑ ΣΚΥΛΟΥΣ

Δημοσίευση από Γιατρός »

Πανικος Setter έγραψε:
marietas έγραψε:eleos re eseis...krypsete kaliteraaa -.- esxete lykosxilo na m dwkete nai i oi? pe te mou na 3erw jj siopateeeeee -.- :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Γιατρέ τι πιστεύεις για την περίπτωση ? είναι σοβαρό ?
Γενικά πιστεύω ότι συμπεριφορές με λέξεις 'κρύψετε' 'έσιετε ολάν να μου όκετε' 'πετε μου οξά σιωπάτε' αναφέρεται σε προβλήματα συμπεριφοράς /οικογενειακής έλλειψης μάθησης καλών τρόπων ή ανάγκη παρουσίασης εαυτού στο σχολείο σαν 'λέσιη' ή 'μάγκας' με αποτέλεσμα να χάσει την ουσία περί ανάπτυξης του ανθρώπινου είδους και υπερπήδηση του σταδίου του "πιθήκου"(καθαρά επιστημονική φρασεολογία με βάση την ανθρώπινη ανάπτυξη)'.
Αυτό με το δικαίωμα που κατά την γνώμη μου είναι λανθασμένο της αναπαραγωγής ορισμένων ανθρώπων και της διαιώνισης τέτοιων συμπεριφορών ΄μεταφέρεται και αυξάνεται το πρόβλημα διότι δεν δεν δίνουμε τέλος σε αυτό το είδος'
Η άποψη μου είναι εντελώς επιστημονική και δεν αναφέρεται προσωπικά σε κανένα
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: ΨΑΞΙΜΟ ΓΙΑ ΣΚΥΛΟΥΣ

Δημοσίευση από marinos.a »

Dr. Jekyll έγραψες παλε
Si vis pacem, para bellum
Άβαταρ μέλους
Phinix
Δημοσιεύσεις: 943
Εγγραφή: 13 Οκτ 2010, 15:21
Τοποθεσία: Rizokarpaso

Re: ΨΑΞΙΜΟ ΓΙΑ ΣΚΥΛΟΥΣ

Δημοσίευση από Phinix »

Α ρε κοπέλλια μου,

που την μια μαραζόνω, που την αλλη νευριαζω γιατι περιπεζουν μας μερα μεσημερι

εχτος και αν το προβλημα είναι καπος....υπαρξιακο
Λαοι, που ξεχνανε την ιστορια τους, είναι καταδικασμενοι να την ξαναζησουν
BAIKAL 1980

Re: ΨΑΞΙΜΟ ΓΙΑ ΣΚΥΛΟΥΣ

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

πολυ απλα θα μπορουσε να κλειδωθει το τοπικ...αφου ολοι ειδαμε τη συζητηση και πως δεν εχει καποιο νοημα να συνεχιζεται....καλυτερα ας κλειδωθει....παρα να υπαρχουν και οι τοσοι χαρακτηρισμοι...αυτο δεν τιμα κανενα
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: ΨΑΞΙΜΟ ΓΙΑ ΣΚΥΛΟΥΣ

Δημοσίευση από Rai »

BAIKAL 1980 έγραψε:πολυ απλα θα μπορουσε να κλειδωθει το τοπικ...αφου ολοι ειδαμε τη συζητηση και πως δεν εχει καποιο νοημα να συνεχιζεται....καλυτερα ας κλειδωθει....παρα να υπαρχουν και οι τοσοι χαρακτηρισμοι...αυτο δεν τιμα κανενα
+1
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΨΑΞΙΜΟ ΓΙΑ ΣΚΥΛΟΥΣ

Δημοσίευση από πανικος »

επιπεδοοοοοοοοοοοοοοοοοοο κρατατε επιπεδοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο αν δεν απαντουσε κανενας θα εμενε ψηλα το επιπεδοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο :idea:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: ΨΑΞΙΜΟ ΓΙΑ ΣΚΥΛΟΥΣ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Πανικος Setter έγραψε:παιδιά μην ανησυχείτε για το επίπεδο ,μια χαρά είναι , αλίμονο αν κάποιος φίλος ζητούσε κάτι ευγενικά και δεν τον βοηθούσαμε , έγινε τόσες πολλές φορές εδώ στο φόρουμ , για τον συγκεκριμένο που νομίζει ότι είναι και έξυπνος απλός πάμε παράλληλα μαζί του , ότι σου κάμνουν καμνε τζαι κατζία μεν κρατάς :D
εξού και η δωρεάν ιατρική διάγνωση που είναι σωστή 100 % :lol:
αν καταλαβα καλα μιλαμε για το ατομο Mania?
αν οντος μιλαμε για το ιδιο ατομο και εκανε ξανα αλλο λογαριασμο τοτε οχι μονο το topic επρεπε να διαγραφει αλλα και το ιδιο το μελος για να μην δημιουργουνται αλλα παρομια ανουσια τοπικ !

ΑΝΝΝ μιλαμε για νορμαλ ατομο τοτε φιλε μαριετα στην θεση σου θα πηγαινα σε ενα-δυο καταφυγια σκυλων και σιγουρα κατι θα εβρισκα !
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: ΨΑΞΙΜΟ ΓΙΑ ΣΚΥΛΟΥΣ

Δημοσίευση από giorgos80 »

Γιατρός έγραψε:
Πανικος Setter έγραψε:
marietas έγραψε:eleos re eseis...krypsete kaliteraaa -.- esxete lykosxilo na m dwkete nai i oi? pe te mou na 3erw jj siopateeeeee -.- :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Γιατρέ τι πιστεύεις για την περίπτωση ? είναι σοβαρό ?
Γενικά πιστεύω ότι συμπεριφορές με λέξεις 'κρύψετε' 'έσιετε ολάν να μου όκετε' 'πετε μου οξά σιωπάτε' αναφέρεται σε προβλήματα συμπεριφοράς /οικογενειακής έλλειψης μάθησης καλών τρόπων ή ανάγκη παρουσίασης εαυτού στο σχολείο σαν 'λέσιη' ή 'μάγκας' με αποτέλεσμα να χάσει την ουσία περί ανάπτυξης του ανθρώπινου είδους και υπερπήδηση του σταδίου του "πιθήκου"(καθαρά επιστημονική φρασεολογία με βάση την ανθρώπινη ανάπτυξη)'.
Αυτό με το δικαίωμα που κατά την γνώμη μου είναι λανθασμένο της αναπαραγωγής ορισμένων ανθρώπων και της διαιώνισης τέτοιων συμπεριφορών ΄μεταφέρεται και αυξάνεται το πρόβλημα διότι δεν δεν δίνουμε τέλος σε αυτό το είδος'
Η άποψη μου είναι εντελώς επιστημονική και δεν αναφέρεται προσωπικά σε κανένα
γιατρε αλλαξες φαρμακο???
ας σωβαρεφτουμαι ληγω αιδο μαισα
Εκαμαμεν το μ@@τσι@ επιστημη
marietas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 73
Εγγραφή: 10 Ιουν 2011, 14:09

Re: ΨΑΞΙΜΟ ΓΙΑ ΣΚΥΛΟΥΣ

Δημοσίευση από marietas »

RE FILOI MOU....ZHTHSA SIGGNWMH KAI AKOMA NA TO DEXTHEITAI? STA NEURA MOU EIPA EKEINA TA KAKA LOGIA KAI APOLOGOUMAI DEN THA EPANALIFTHEI....APO THN MIA MERA STHN ALLH ALAZW GNWMH GIA TO SKYLO POU THELW...PRWTA HTHELA BEAGLE KAI VRHKA POLLOUS DEN M EKANAN....XREIASTHKA TH VOITHIA SAS GIA NA VRW GIOURA KAI ARIEGHS KAI TR XREIAZOMAI TH VOITHEIA SAS NA VRW LIKOSKILO STHN PAFO....AN MPOREI KAPOIOS NA VOITHISW KALOS ALLIOS DEN PIRAZEI KAI SAS PARAKALW MHN LETE OTI EXW KAPOIO PROVLHMA GIAIT POLY KALA EIMAI APLA AUTA POU LEGONTAN XTHES TA PIRA POLY ENANTION MOU....KAI PALI APOLOGOUMAI :!: :? :? :?
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”