ΨΑΞΙΜΟ ΓΙΑ ΣΚΥΛΟΥΣ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Warrior
Full Member
Δημοσιεύσεις: 220
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 23:14

Re: ΨΑΞΙΜΟ ΓΙΑ ΣΚΥΛΟΥΣ

Δημοσίευση από Warrior »

Artemis G. έγραψε:Φανταζομαι και ο λογος που γραφεις μεσα στο φορουμ ειναι επειδη ειναι χωρις λεφτα ?
.....και που κανενα cafe που εχει free wifi
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: ΨΑΞΙΜΟ ΓΙΑ ΣΚΥΛΟΥΣ

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

Warrior έγραψε:
Artemis G. έγραψε:Φανταζομαι και ο λογος που γραφεις μεσα στο φορουμ ειναι επειδη ειναι χωρις λεφτα ?
.....και που κανενα cafe που εχει free wifi

E PARREA (THE FREE MAN IS DEAD) :lol:
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Άβαταρ μέλους
Browning Ultra plus
Full Member
Δημοσιεύσεις: 136
Εγγραφή: 27 Αύγ 2010, 09:56

Re: ΨΑΞΙΜΟ ΓΙΑ ΣΚΥΛΟΥΣ

Δημοσίευση από Browning Ultra plus »

Φιλε Μαριεττασ. εν Γραφω Πολλα μεσα στο φορουμ εκτοσ και αν ειναι απολυτοσ αναγκη,

ενα εχω να σου πω.

ΟΤΙ και να σου Γραψουν ΕΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΧΑΛΑΛΙ ΣΟΥ

Μα εν κουβεντεσ που λαλεισ ρε φιλε.. ΕΛΕΟΣ δηλαδη και ασ σοβαρευτουμε λιγο
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: ΨΑΞΙΜΟ ΓΙΑ ΣΚΥΛΟΥΣ

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

Browning Ultra plus έγραψε:Φιλε Μαριεττασ. εν Γραφω Πολλα μεσα στο φορουμ εκτοσ και αν ειναι απολυτοσ αναγκη,

ενα εχω να σου πω.

ΟΤΙ και να σου Γραψουν ΕΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΧΑΛΑΛΙ ΣΟΥ

Μα εν κουβεντεσ που λαλεισ ρε φιλε.. ΕΛΕΟΣ δηλαδη και ασ σοβαρευτουμε λιγο
+1000000000000000000000000000000000000000
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
WOODPIGEONHUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 739
Εγγραφή: 28 Ιαν 2013, 19:43
Τοποθεσία: λευκωσια

Re: ΨΑΞΙΜΟ ΓΙΑ ΣΚΥΛΟΥΣ

Δημοσίευση από WOODPIGEONHUNTER »

το λοιπον!!
αρεσε μου ο τροπος που σκεφτεται!!! :D
θελω κι εγω 1 οπλο να ειναι 30 ιντζες , πολυτσοκ με εξτενσιονς αν ειναι δυνατον!! προτιμω τα μιροκου,μπραουνινκ, μπερεττα και μπλεισερ. να μην ειναι πανω απο 2 χρονων και σε αριστη κατασταση!! κυριως να ειναι μουχτην διοτι εν κριση και καπου δαμε κοντα στη λευκωσια να μεν θελω να βουρω μακρια να το φερω!!
ΕΛΕΟΣ ΔΛΔ ...............ΕΦΚΑΛΕΝ ΝΑΜΗΝ Ο ΠΑΡΕΑΣ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΑΤΡΕΦΤΕΙ ΠΟΤΕ........ΕΙΜΑΙ ΦΑΣΣΑΡΩΣΤΟΣ!!!!
Άβαταρ μέλους
Phinix
Δημοσιεύσεις: 943
Εγγραφή: 13 Οκτ 2010, 15:21
Τοποθεσία: Rizokarpaso

Re: ΨΑΞΙΜΟ ΓΙΑ ΣΚΥΛΟΥΣ

Δημοσίευση από Phinix »

ρε γνκαϊς, εγω επιασα το τελια απο την αλλη

μπορεί εκείνα πού έγραψε ο φίλος να είναι αγνά και αληθινά - απλα σκεφτητε δυναμη ο αλλος να ζητα....

μάνη μάνη να δοκουμε πάνω του????

δηλαδή τώρα εάν μάθετε ότι ο φίλος πραγματικά έχει πρόβλημα και πραγματική ανάγκη κτλ κτλ δεν θα αντραπιτε?

για εμάς και για πολλούς είναι δεδομένα ορισμένα πράματα....για κάποιους άλλους όχι - τζιε φανδαζουμε ξερετε τα

έχουμε πληθώρα και ρουχισμό και φυσίγγια και σκύλους και καπέλλα και μαχαιρια και και και και και και

βασικά να μεν μας τύχει......
Λαοι, που ξεχνανε την ιστορια τους, είναι καταδικασμενοι να την ξαναζησουν
marietas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 73
Εγγραφή: 10 Ιουν 2011, 14:09

Re: ΨΑΞΙΜΟ ΓΙΑ ΣΚΥΛΟΥΣ

Δημοσίευση από marietas »

eleos re eseis...krypsete kaliteraaa -.- esxete lykosxilo na m dwkete nai i oi? pe te mou na 3erw jj siopateeeeee -.- :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
Phinix
Δημοσιεύσεις: 943
Εγγραφή: 13 Οκτ 2010, 15:21
Τοποθεσία: Rizokarpaso

Re: ΨΑΞΙΜΟ ΓΙΑ ΣΚΥΛΟΥΣ

Δημοσίευση από Phinix »

:o :o
Λαοι, που ξεχνανε την ιστορια τους, είναι καταδικασμενοι να την ξαναζησουν
Άβαταρ μέλους
Browning Ultra plus
Full Member
Δημοσιεύσεις: 136
Εγγραφή: 27 Αύγ 2010, 09:56

Re: ΨΑΞΙΜΟ ΓΙΑ ΣΚΥΛΟΥΣ

Δημοσίευση από Browning Ultra plus »

Phinix έγραψε:ρε γνκαϊς, εγω επιασα το τελια απο την αλλη

μπορεί εκείνα πού έγραψε ο φίλος να είναι αγνά και αληθινά - απλα σκεφτητε δυναμη ο αλλος να ζητα....

μάνη μάνη να δοκουμε πάνω του????

δηλαδή τώρα εάν μάθετε ότι ο φίλος πραγματικά έχει πρόβλημα και πραγματική ανάγκη κτλ κτλ δεν θα αντραπιτε?

για εμάς και για πολλούς είναι δεδομένα ορισμένα πράματα....για κάποιους άλλους όχι - τζιε φανδαζουμε ξερετε τα

έχουμε πληθώρα και ρουχισμό και φυσίγγια και σκύλους και καπέλλα και μαχαιρια και και και και και και

βασικά να μεν μας τύχει......
Φιλε μου Εχεισ Δικαιο μεχρι Καποιο σημειο.
απο την αλλη ο φιλοσ εγραψε και πιο παλια για σκυλλουσ και παλε ειχε κατι περιεργεσ απαιτησεισ,
Ελπιζω και ευχομαι να ειναι απλα επιπολεοσ και να μην εχει προβλημα οπωσ ειπεσ και εσυ. Εαν Οντοσ Εχει Προβλημα Τοτε Παλε ο Τροποσ γραφησ του ειναι σαν και να μασ περιπεζει (θελει Σκυλλο και Αρσενκο)
Ε Τουτο ρε φιλε αμα γυρευεισ Σκυλλο και Μουχτι και Αμα Εχεισ Προβλημα τοτε ΔΕΝ Νομιζω οτι εχεισ και πολλεσ απαιτησεισ.. Οτι σου Δωκουν Λεεισ Ευχαριστω Καμνει μου η Ευχαριστω Δεν Μου Καμνει (αλλα Ποτε Δημοσια)
Αυτη ειναι η προσωπικη μου αποψη
Φιλικα Παντα
Σακης
WOODPIGEONHUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 739
Εγγραφή: 28 Ιαν 2013, 19:43
Τοποθεσία: λευκωσια

Re: ΨΑΞΙΜΟ ΓΙΑ ΣΚΥΛΟΥΣ

Δημοσίευση από WOODPIGEONHUNTER »

Phinix έγραψε:ρε γνκαϊς, εγω επιασα το τελια απο την αλλη

μπορεί εκείνα πού έγραψε ο φίλος να είναι αγνά και αληθινά - απλα σκεφτητε δυναμη ο αλλος να ζητα....

μάνη μάνη να δοκουμε πάνω του????

δηλαδή τώρα εάν μάθετε ότι ο φίλος πραγματικά έχει πρόβλημα και πραγματική ανάγκη κτλ κτλ δεν θα αντραπιτε?

για εμάς και για πολλούς είναι δεδομένα ορισμένα πράματα....για κάποιους άλλους όχι - τζιε φανδαζουμε ξερετε τα

έχουμε πληθώρα και ρουχισμό και φυσίγγια και σκύλους και καπέλλα και μαχαιρια και και και και και και

βασικά να μεν μας τύχει......
Μπορει και να ειναι ετσι οπως το λαλεις ρε φιλε φινιξ αλλα μετα την αντιδραση του ( :twisted: ) νομιζω εννεν ετσι οπως τα λαλεις!! 8-)
ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΑΤΡΕΦΤΕΙ ΠΟΤΕ........ΕΙΜΑΙ ΦΑΣΣΑΡΩΣΤΟΣ!!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”