ΨΑΞΙΜΟ ΓΙΑ ΣΚΥΛΟΥΣ

Απάντηση
dimitris savva

Re: ΨΑΞΙΜΟ ΓΙΑ ΣΚΥΛΟΥΣ

Δημοσίευση από dimitris savva »

sotiris!129 έγραψε:
Πανικος Setter έγραψε:παιδιά μην ανησυχείτε για το επίπεδο ,μια χαρά είναι , αλίμονο αν κάποιος φίλος ζητούσε κάτι ευγενικά και δεν τον βοηθούσαμε , έγινε τόσες πολλές φορές εδώ στο φόρουμ , για τον συγκεκριμένο που νομίζει ότι είναι και έξυπνος απλός πάμε παράλληλα μαζί του , ότι σου κάμνουν καμνε τζαι κατζία μεν κρατάς :D
εξού και η δωρεάν ιατρική διάγνωση που είναι σωστή 100 % :lol:
αν καταλαβα καλα μιλαμε για το ατομο Mania?
αν οντος μιλαμε για το ιδιο ατομο και εκανε ξανα αλλο λογαριασμο τοτε οχι μονο το topic επρεπε να διαγραφει αλλα και το ιδιο το μελος για να μην δημιουργουνται αλλα παρομια ανουσια τοπικ !

ΑΝΝΝ μιλαμε για νορμαλ ατομο τοτε φιλε μαριετα στην θεση σου θα πηγαινα σε ενα-δυο καταφυγια σκυλων και σιγουρα κατι θα εβρισκα !
;) ;) Εντα εμενα εμεινε μου φος αμπα και ερθει πισω σεκουτσομανια γιατι ενα με καμει να αλλαξω ρατσα
istriano ®

Re: ΨΑΞΙΜΟ ΓΙΑ ΣΚΥΛΟΥΣ

Δημοσίευση από istriano ® »

BAIKAL 1980 έγραψε:πολυ απλα θα μπορουσε να κλειδωθει το τοπικ...αφου ολοι ειδαμε τη συζητηση και πως δεν εχει καποιο νοημα να συνεχιζεται....καλυτερα ας κλειδωθει....παρα να υπαρχουν και οι τοσοι χαρακτηρισμοι...αυτο δεν τιμα κανενα
Πραγματικα με κανεις και διερωτουμε! " Να ζει κανεις η' να μην ζει;"
BAIKAL 1980

Re: ΨΑΞΙΜΟ ΓΙΑ ΣΚΥΛΟΥΣ

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

istriano ® έγραψε:
BAIKAL 1980 έγραψε:πολυ απλα θα μπορουσε να κλειδωθει το τοπικ...αφου ολοι ειδαμε τη συζητηση και πως δεν εχει καποιο νοημα να συνεχιζεται....καλυτερα ας κλειδωθει....παρα να υπαρχουν και οι τοσοι χαρακτηρισμοι...αυτο δεν τιμα κανενα
Πραγματικα με κανεις και διερωτουμε! " Να ζει κανεις η' να μην ζει;"

....σε πολλους εμεινε αυτο το ερωτημα για μια ζωη...προσπαθα να μην σου μεινει και σενα...impossible is nothing!
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: ΨΑΞΙΜΟ ΓΙΑ ΣΚΥΛΟΥΣ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

dimitris savva έγραψε: ;) ;) Εντα εμενα εμεινε μου φος αμπα και ερθει πισω σεκουτσομανια γιατι ενα με καμει να αλλαξω ρατσα
i feel you sir !
ακομα σηκωνεται η τριχα μου και παω και καπνιζω τον σκυλο οποτε θυμαμαι την μερα που μου ειπε " αν δεν πιστεφκεις φερε το σκυλο σου να φερω και εγω τον δικο μου να δουμε ποιος εν ο καλητερος " και την επομενη βδομαδα εγραψε το περιβοητο "ακομη δεν το πιστευω" ... εσκεφτεις να παενα !!! :? :? :?
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
istriano ®

Re: ΨΑΞΙΜΟ ΓΙΑ ΣΚΥΛΟΥΣ

Δημοσίευση από istriano ® »

BAIKAL 1980 έγραψε:
....σε πολλους εμεινε αυτο το ερωτημα για μια ζωη...προσπαθα να μην σου μεινει και σενα...impossible is nothing!
Για μενα αγορινα μου "nothing is impossible" :shock:
dimitris savva

Re: ΨΑΞΙΜΟ ΓΙΑ ΣΚΥΛΟΥΣ

Δημοσίευση από dimitris savva »

sotiris!129 έγραψε:
dimitris savva έγραψε: ;) ;) Εντα εμενα εμεινε μου φος αμπα και ερθει πισω σεκουτσομανια γιατι ενα με καμει να αλλαξω ρατσα
i feel you sir !
ακομα σηκωνεται η τριχα μου και παω και καπνιζω τον σκυλο οποτε θυμαμαι την μερα που μου ειπε " αν δεν πιστεφκεις φερε το σκυλο σου να φερω και εγω τον δικο μου να δουμε ποιος εν ο καλητερος " και την επομενη βδομαδα εγραψε το περιβοητο "ακομη δεν το πιστευω" ... εσκεφτεις να παενα !!! :? :? :?
:lol: :lol:
BAIKAL 1980

Re: ΨΑΞΙΜΟ ΓΙΑ ΣΚΥΛΟΥΣ

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

istriano ® έγραψε:
BAIKAL 1980 έγραψε:
....σε πολλους εμεινε αυτο το ερωτημα για μια ζωη...προσπαθα να μην σου μεινει και σενα...impossible is nothing!
Για μενα αγορινα μου "nothing is impossible" :shock:
τοτε just do it...!!!εμεις απλα...θα σε θαυμαζουμε!γατακι....
dimitris savva

Re: ΨΑΞΙΜΟ ΓΙΑ ΣΚΥΛΟΥΣ

Δημοσίευση από dimitris savva »

BAIKAL 1980 έγραψε:
istriano ® έγραψε:
BAIKAL 1980 έγραψε:
....σε πολλους εμεινε αυτο το ερωτημα για μια ζωη...προσπαθα να μην σου μεινει και σενα...impossible is nothing!
Για μενα αγορινα μου "nothing is impossible" :shock:
τοτε just do it...!!!εμεις απλα...θα σε θαυμαζουμε!γατακι....
ενα γατακι δυο μετρα???? μιαου :lol:
BAIKAL 1980

Re: ΨΑΞΙΜΟ ΓΙΑ ΣΚΥΛΟΥΣ

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

ενα γατακι δυο μετρα???? μιαου :lol:[/quote]


...ισως ειναι γατοπαρδος τελικα... :o
dimitris savva

Re: ΨΑΞΙΜΟ ΓΙΑ ΣΚΥΛΟΥΣ

Δημοσίευση από dimitris savva »

BAIKAL 1980 έγραψε:ενα γατακι δυο μετρα???? μιαου :lol:

...ισως ειναι γατοπαρδος τελικα... :o[/quote]
οχι ειναι καλο πλασμα ο istriano .αστειευκει σε :D
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”