Επαναστατική μέθοδος μεταφοράς σκύλων

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Επαναστατική μέθοδος μεταφοράς σκύλων

Δημοσίευση από admin »

το κουτί πληρεί όλους τους ευρωπαϊκούς νόμους έχει φώτα και ειδικά συστήματα τα οπόία το καθιστούν κατάλληλο για να εφαρμόζει στο αυτοκίνητο πέρασε απο το τμήμα οδικών μεταφορών, αυτό που βάλατε στο βίντεο είναι το μεγάλο υπάρχει και το μικρό για 2-3 σκύλους που ουσιαστικά είναι όπως μια κάσχια διπλοκάμπινου το μέγεθος. Η έκεθση είναι 4-9 οκτωβρίου στην Κρατική Έκθεση και θα υπάρχουν εκεί για να τα δείτε.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: 17 Αύγ 2010, 14:10

Re: Επαναστατική μέθοδος μεταφοράς σκύλων

Δημοσίευση από ΚΥΡΙΑΚΟΣ »

Για τα αυτοκινητα που η πορτα πισω ανιγει στο πλευρο η δεξια η αριστερα σα να τζιε εν κανει η φενεστε μου :?: :?:
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Επαναστατική μέθοδος μεταφοράς σκύλων

Δημοσίευση από admin »

Ανοίγει η΄π'ορτα Κυριάκο έχει ειδικό σύστημα που έρχετε μπροστά και ανοίγει
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
virtualgreek
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2010, 16:33

Re: Επαναστατική μέθοδος μεταφοράς σκύλων

Δημοσίευση από virtualgreek »

admin έγραψε:το κουτί πληρεί όλους τους ευρωπαϊκούς νόμους έχει φώτα και ειδικά συστήματα τα οπόία το καθιστούν κατάλληλο για να εφαρμόζει στο αυτοκίνητο πέρασε απο το τμήμα οδικών μεταφορών, αυτό που βάλατε στο βίντεο είναι το μεγάλο υπάρχει και το μικρό για 2-3 σκύλους που ουσιαστικά είναι όπως μια κάσχια διπλοκάμπινου το μέγεθος. Η έκεθση είναι 4-9 οκτωβρίου στην Κρατική Έκθεση και θα υπάρχουν εκεί για να τα δείτε.
Εγώ θα είμαι ο πρώτος τους πελάτης.
Φτάνει να το λέει κάπου γραπτώς ότι είναι νόμιμο στην Κύπρο. Ο Ευρωπαϊκός νόμος δεν ισχύει για την τοπικό κώδικα οδικής κυκλοφορίας.

Σ.
Πρώτα από όλα πρέπει να είστε Κύριοι στο βουνό, και μετά κυνηγοί...
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Επαναστατική μέθοδος μεταφοράς σκύλων

Δημοσίευση από admin »

virtualgreek έγραψε:
admin έγραψε:το κουτί πληρεί όλους τους ευρωπαϊκούς νόμους έχει φώτα και ειδικά συστήματα τα οπόία το καθιστούν κατάλληλο για να εφαρμόζει στο αυτοκίνητο πέρασε απο το τμήμα οδικών μεταφορών, αυτό που βάλατε στο βίντεο είναι το μεγάλο υπάρχει και το μικρό για 2-3 σκύλους που ουσιαστικά είναι όπως μια κάσχια διπλοκάμπινου το μέγεθος. Η έκεθση είναι 4-9 οκτωβρίου στην Κρατική Έκθεση και θα υπάρχουν εκεί για να τα δείτε.
Εγώ θα είμαι ο πρώτος τους πελάτης.
Φτάνει να το λέει κάπου γραπτώς ότι είναι νόμιμο στην Κύπρο. Ο Ευρωπαϊκός νόμος δεν ισχύει για την τοπικό κώδικα οδικής κυκλοφορίας.

Σ.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”