Σκύλος Φέρμας

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Σκύλος Φέρμας

Δημοσίευση από admin »

Ένας πολύ καλός περδικοκυνηγός σήμερα έχασε την σκύλα του (φυσικά αίτια 13 χρονών βίσλα) έτσι τώρα γυρεύει ένα καλό σκύλο φέρμας απο 3 μηνών και άνω για να μπορέσει να τον ξεκινήσει φέτος στο κυνήγι . Λόγω οικονομικών δέν διαθέτει μεγάλο κονδύλι και δέν τον ενδιαφέρουν τα χαρτιά. Ο σκύλος κατα΄προτίμιση θυληκός. Αν έχει κάποιος κα΄τι υπόψη του παρακαλώ να μου γράψει εδώ ή να μου στείλει π.μ
Προσέχουμε...για να έχουμε
chris197
Full Member
Δημοσιεύσεις: 337
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2010, 18:29

Re: Σκύλος Φέρμας

Δημοσίευση από chris197 »

φιλε,
εαν θελει μπορω να του δανεισω εγω μια σκυλλα ENLISH+FRENCH POINTER ΓΙΑ ΝΑ κινηγισει και μετα μου την επιστρεφει. η σκυλλα ειναι 3 χρονων
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Σκύλος Φέρμας

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

chris197 έγραψε:φιλε,
εαν θελει μπορω να του δανεισω εγω μια σκυλλα ENLISH+FRENCH POINTER ΓΙΑ ΝΑ κινηγισει και μετα μου την επιστρεφει. η σκυλλα ειναι 3 χρονων
φιλε μου να σε "σιχαρο" για την πρόταση που έκανες στον φίλο άριστο διότι είναι μεγάλη κουβέντα να δίνεις το σκύλο σου σε ένα άγνωστο μονο και μονο για να κυνηγήσει συχαρητήρια από εμενα εγώ δεν θα μπορούσα να δώσω τον σκύλο μου σε κανένα για πολλούς και διαφορους λόγους συχαρητήρια και πάλι
EPANIEL POWER
Άβαταρ μέλους
mouzouris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: 24 Οκτ 2012, 22:29
Τοποθεσία: Λεμεσός
Επικοινωνία:

Re: Σκύλος Φέρμας

Δημοσίευση από mouzouris »

Και από μένα τα συγχαρητηρια μου !!!! Είσαι τσιάκκος !!! Μπράβο σου !
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Σκύλος Φέρμας

Δημοσίευση από admin »

chris197 έγραψε:φιλε,
εαν θελει μπορω να του δανεισω εγω μια σκυλλα ENLISH+FRENCH POINTER ΓΙΑ ΝΑ κινηγισει και μετα μου την επιστρεφει. η σκυλλα ειναι 3 χρονων

Ευχαριστώ φίλε να είσια καλά αλλά δέν θα δεχτεί , είναι ο θείος μου αυτός με έμαθε με τον Παππού μου να κυνηγώ και τον γνωρίζω πολύ καλά δέν παίρνει τέτοια ευθύνη με σκύλλο άλλου . Ευχαριστώ ξανά για την πρόθεση σου
Προσέχουμε...για να έχουμε
chris197
Full Member
Δημοσιεύσεις: 337
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2010, 18:29

Re: Σκύλος Φέρμας

Δημοσίευση από chris197 »

οκ κανενα προβλημα
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”