Δηλητήρια στην νέα περιοχή που ανοίγει στην Παρεκκλησιά

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Δηλητήρια στην νέα περιοχή που ανοίγει στην Παρεκκλησιά

Δημοσίευση από admin »

Μόλις ενημερώθηκα ότι ένας φίλος έχασε την σκύλα του απο δηλητήρια στην νέα περιοχή που ανοίγει στην Παρεκκλησιά προσοχή!!!
Προσέχουμε...για να έχουμε
nature
Full Member
Δημοσιεύσεις: 527
Εγγραφή: 12 Αύγ 2010, 00:32

Re: Δηλητήρια στην νέα περιοχή που ανοίγει στην Παρεκκλησιά

Δημοσίευση από nature »

Την ίδια κουβέντα είχα με ένα γνωστό μου μόλις τώρα. Αυτοί πρόλαβαν και την γλίτωσαν τελικά. Χθες έγινε μου είπε.

Κάθε χρόνο τα ίδια στη περιοχή αυτή, μάλλον κάποιοι την θεωρούν ιδιοκτησία τους. Πως γίνεται κάθε χρόνο στην ίδια περιοχή να έχουμε τα ίδια και τα ίδια χωρίς να τιμωρείται ποτέ κανείς ή έστω κάποιος να είδε κάτι. Μάλλον κάποιοι της περιοχής ενημερώνονται από πριν και απλά σιωπούν. Δεν μπορώ να το εξηγήσω αλλιώς.
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: Δηλητήρια στην νέα περιοχή που ανοίγει στην Παρεκκλησιά

Δημοσίευση από Sergios »

Που να παν στ ανάθεμα εν κρίμα τα χτινα έχασα τζι εγώ μιαν πέρσυ είναι σαν να χάνεις μέλος της οικογένειας σου
beagle tricolor
Full Member
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:24

Re: Δηλητήρια στην νέα περιοχή που ανοίγει στην Παρεκκλησιά

Δημοσίευση από beagle tricolor »

admin έγραψε:Μόλις ενημερώθηκα ότι ένας φίλος έχασε την σκύλα του απο δηλητήρια στην νέα περιοχή που ανοίγει στην Παρεκκλησιά προσοχή!!!
εμενα φιλε το πρωι ο σηντροφοσ του μου ειπε σε κενουργια περιοχη στα φινικαρκα.. ΕΣΤΟ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΙΟ ΑΝΤΙΔΟΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΔΙΝΕΤΕ ΣΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΠΡΙΝ ΤΙΝ ΕΞΟΔΟ ΤΟΥ¨?ΥΠΑΡΧΗ ΚΑΤΙ?
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Δηλητήρια στην νέα περιοχή που ανοίγει στην Παρεκκλησιά

Δημοσίευση από admin »

άκουσα και μια περίπτωση πάνω απο την Ερήμη πρός την νέα εκκλησία που χτίζετε και στην Παλώδια κοντά στα ντεπόζιτα του νερού
Προσέχουμε...για να έχουμε
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”