Τροφές Orijen and Acana

Απάντηση
AU-79
Full Member
Δημοσιεύσεις: 391
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2010, 11:13

Re: Τροφές Orijen and Acana

Δημοσίευση από AU-79 »

lusso έγραψε:
AU-79 έγραψε:Ειπαν μου οτι ο ανθρωπος που φερνει τις orijen φερνει και την HILLS. Ξερει καποιος?
καμια σχεση

Ξερεις ποιος τις φερνει φιλε? Να μου δωσεις ενα τηλ του εχεις υποψη για τον εισαγωγεα της HILLS.
lusso
Full Member
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 10:52

Re: Τροφές Orijen and Acana

Δημοσίευση από lusso »

AU-79 έγραψε:
lusso έγραψε:
AU-79 έγραψε:Ειπαν μου οτι ο ανθρωπος που φερνει τις orijen φερνει και την HILLS. Ξερει καποιος?
καμια σχεση

Ξερεις ποιος τις φερνει φιλε? Να μου δωσεις ενα τηλ του εχεις υποψη για τον εισαγωγεα της HILLS.
φιλε εν εχω ιδεα. οσον αφορα την hills χωρις να εχω πρωσοπικη εμπιρεια ακουσα πολλα και αρνητικα σχολια που ανθρωπους που γνωριζω.
AU-79
Full Member
Δημοσιεύσεις: 391
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2010, 11:13

Re: Τροφές Orijen and Acana

Δημοσίευση από AU-79 »

Φιλε ταιζω την που πριν το κυνηγι και ακομα 6-7 φιλοι μου εχει 2 μηνες περιπου ειναι αρκετα καλη μιλω για την puppy εν εδοκιμασα καποια αλλη. Ο λογος που ρωτω για το τηλ του αντιπροσωπου ειναι επηδει ακουσα πως δια την 40 ευρω το 18κιλο αλλα εμας μας φερνει 3ο προσωπο και βαλλει μας την σχεδον 70 ευρω σχεδον το 18κιλο και παντα πιανουμε ποσοτητα.
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: Τροφές Orijen and Acana

Δημοσίευση από giorgos80 »

ρε κοπελλια εν μεσω κρισης δινετε ετσι λεφτα για τροφες????εν εχουμε το θεο μας τελικα εμεις οι κυπραιοι.εχει τροφες ισπανικες 18-27 ευρω το 20κιλο πολλα καλες ψαξετε το και μεν πληρωνετε ονοματα
Εκαμαμεν το μ@@τσι@ επιστημη
AU-79
Full Member
Δημοσιεύσεις: 391
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2010, 11:13

Re: Τροφές Orijen and Acana

Δημοσίευση από AU-79 »

giorgos80 έγραψε:ρε κοπελλια εν μεσω κρισης δινετε ετσι λεφτα για τροφες????εν εχουμε το θεο μας τελικα εμεις οι κυπραιοι.εχει τροφες ισπανικες 18-27 ευρω το 20κιλο πολλα καλες ψαξετε το και μεν πληρωνετε ονοματα

Που να ζητησω που την πουγκα σου αγαπητε αν θελεις αρκεψε μου και τες καβλιες. Ευχαριστω για τις πληροφοριες για τις ισπανικες .
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: Τροφές Orijen and Acana

Δημοσίευση από giorgos80 »

φιλε μου εν τζιαι εξιτιμασα σε εν καλοπροαιρετα που το εγραψα.οσο για τες καβλιες δαμε ειμαι
Εκαμαμεν το μ@@τσι@ επιστημη
AU-79
Full Member
Δημοσιεύσεις: 391
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2010, 11:13

Re: Τροφές Orijen and Acana

Δημοσίευση από AU-79 »

giorgos80 έγραψε:φιλε μου εν τζιαι εξιτιμασα σε εν καλοπροαιρετα που το εγραψα.οσο για τες καβλιες δαμε ειμαι

Μαλιστα θα σε εχω υποψη μου.
Άβαταρ μέλους
kostas DMK DOG FOOD
Full Member
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: 09 Αύγ 2011, 13:56

Re: Τροφές Orijen and Acana

Δημοσίευση από kostas DMK DOG FOOD »

Φιλε εγω φερνω τες FΙDES εχω την EUROPREMIUM SPORT ποθ ταιζετε αναλογα με τις ωρες εργασιας του σκυλλου και ειναι στην κατηγορια της HILLS και πανω.και σε πολυ καλη προσφορα αν ενδιαφερεσε παρε με ενα τηλ στο 96-334810 να μιλησουμε.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”