ΠΙΟ ΥΠΑΚΟΥΟΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ!!!

Απάντηση
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

Re: ΠΙΟ ΥΠΑΚΟΥΟΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ!!!

Δημοσίευση από VALENTINOS »

axerkwtis έγραψε:επιατο κ παω γτ τοτε εν εκαμνες το παλικαρουι οπως καμνεις τωρα κ μασχιεσαι κ καβλιαζεις..δαμεσα ειμαστε μια κοινωνια κυνηγων που οι πιο πολλοι ξερει ο ενας τον αλλο πολλα καλα κ μπαινουμε κ μες τα σπι8κια ο ενας τ αλλου ανετα εν δεχομαι προσωπικα ουτε να προσβαλεις ουτε να καβλιαζεις ατομα που σεβομαι οι μονο γιατι εν πιο μεγαλοι μ αλλα κ επειδη εχουν κ παραπανω γνωσεις π μενα..ειδες αλλον δαμεσα να σκαρκεφκει καθε τρεις κ λιο???κ επειδη σ ειπε εν εγλυτωσαν ουτε τα σερκουτσι να καβλιαζεις???μακαρι να ξεραν γραμματα οι σχυλλοι σ να γραφαν κεινοι αγγελια χαριζεται μαστρος αχαπαρος περκει δουμε ασπρη μερα...
φερτα μιλια σ γραφε σωστα πραματα κ μετρημενα κ αρεσε μ που τον ειπες Κυριο εμπηκες σε πολλα καλο δρομο..απαντω εγω οχι γιατι εν ξερει να απαντησει οχι γιατι ειπε μου αλλα επειδη ξερω τον τοσο καλα που εν θελω να σ απαντησει..εχει γεναικα κ κοπελουθκια κ προτιμω να σου απαντω εγω παρα να συνεχισεις εσυ αστεια κ καβλιασματα κ ναρτουν αλλιως τα πραματα...
κοιταξε κ δε οτι κυριο ειπα τον αρκετες φορες που εμιλουσαμεν παλια. Αλλα εν ειρωνικα που το ειπεν για τα σεγκουτσι και για υτο αντιδρασα. Οσο για τες παλλικαρκες αν καμνω η οχι εν αλλη δουλεια. Εσυ τωρα δλδ οου λαλεις μαλακιες παλε τι καρτερας να σου πω.
Εν θα σου πω τπτ γιατι εισαι κριμα
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
dimitris savva

Re: ΠΙΟ ΥΠΑΚΟΥΟΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ!!!

Δημοσίευση από dimitris savva »

WS DAME ITAN I KOUVENTA SOU GIA MENA RE PALIKARI KAI.MEN ME XANASINAFEREIS GIATI EGW EN EXITIMASA KANENA ANTITHETA ME SENA KAI TIS DIAFORES MOU XERW KAI LIW TES MONOS MOU. AN DEN XEREIS TON ALLO PIOS EINAI KAI TI SIKWNEI NA TOU LALEIS MEN TO KAMNEIS. EN SIMVOULI TOUTI. I KIPROS MIA PATHKIA EINAI KAI SKEFTOU TO. WS DAME.
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

Re: ΠΙΟ ΥΠΑΚΟΥΟΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ!!!

Δημοσίευση από VALENTINOS »

dimitris savva έγραψε:WS DAME ITAN I KOUVENTA SOU GIA MENA RE PALIKARI KAI.MEN ME XANASINAFEREIS GIATI EGW EN EXITIMASA KANENA ANTITHETA ME SENA KAI TIS DIAFORES MOU XERW KAI LIW TES MONOS MOU. AN DEN XEREIS TON ALLO PIOS EINAI KAI TI SIKWNEI NA TOU LALEIS MEN TO KAMNEIS. EN SIMVOULI TOUTI. I KIPROS MIA PATHKIA EINAI KAI SKEFTOU TO. WS DAME.
Τσιαι εσυ μαθε να μεν ειρωνευκεσαι για να μεν σου λαλω τπτ. Μπορει αλλος να σηκωνει ειρωνειες εγιω οχι. Δλδ εκαρτερας να σου πω τσιαι ευχαριστω που με ειρωνευκεσαι;; με σε ξανασυναφερνε με εσυ να με ξανασυναφερεις .
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

Re: ΠΙΟ ΥΠΑΚΟΥΟΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ!!!

Δημοσίευση από VALENTINOS »

VALENTINOS έγραψε:
dimitris savva έγραψε:WS DAME ITAN I KOUVENTA SOU GIA MENA RE PALIKARI KAI.MEN ME XANASINAFEREIS GIATI EGW EN EXITIMASA KANENA ANTITHETA ME SENA KAI TIS DIAFORES MOU XERW KAI LIW TES MONOS MOU. AN DEN XEREIS TON ALLO PIOS EINAI KAI TI SIKWNEI NA TOU LALEIS MEN TO KAMNEIS. EN SIMVOULI TOUTI. I KIPROS MIA PATHKIA EINAI KAI SKEFTOU TO. WS DAME.
Τσιαι εσυ μαθε να μεν ειρωνευκεσαι για να μεν σου λαλω τπτ. Μπορει αλλος να σηκωνει ειρωνειες εγιω οχι. Δλδ εκαρτερας να σου πω τσιαι ευχαριστω που με ειρωνευκεσαι;; με σε ξανασυναφερνε με εσυ να με ξανασυναφερεις .
Μπορει οντως να ηταν υπερβολη τσεινο που σου εκαμα ηταν επειδη ειρωνευτηκες κ ενευριασα. Αν ηταν αλλη φαση εν θα αντιδρουν ετσι. Αλλα εν γουσταρω ειρωνειες. Εμπορες να πεις την γνωμη σου με αλλον τροπον . Και οτι εν παθκια η κυπρος ξερω το.
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: ΠΙΟ ΥΠΑΚΟΥΟΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ!!!

Δημοσίευση από Nikos »

Α τωρά ήρταν τα μεγάλα μέσα!! :lol: :lol:
Που εισαι ολάν Πανίκο!
Άβαταρ μέλους
KALLITZIA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 396
Εγγραφή: 15 Απρ 2013, 13:14

Re: ΠΙΟ ΥΠΑΚΟΥΟΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ!!!

Δημοσίευση από KALLITZIA »

irten Η ΜΜΑΔ :lol: :lol:
««TZINIOS XORIS SHILLO EN ANTHROPOS XORIS V@@LO»»
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: ΠΙΟ ΥΠΑΚΟΥΟΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ!!!

Δημοσίευση από andreasana210326 »

ΕΤΣΙ ΖΩΗ 1000 ΧΡΟΝΙΑ... :D
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: ΠΙΟ ΥΠΑΚΟΥΟΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ!!!

Δημοσίευση από mikros »

Πανικκο,οποιος εν φρονιμος διατε του δωρο μιαν ποτουτην???? :lol: :lol:
Εγω ειμουν πολλα φρονιμος...αααα :D :D :D
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
Άβαταρ μέλους
KALLITZIA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 396
Εγγραφή: 15 Απρ 2013, 13:14

Re: ΠΙΟ ΥΠΑΚΟΥΟΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ!!!

Δημοσίευση από KALLITZIA »

ΠΑΝΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΝΟΝΙΖΙΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΙΟΡΑ?
««TZINIOS XORIS SHILLO EN ANTHROPOS XORIS V@@LO»»
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: ΠΙΟ ΥΠΑΚΟΥΟΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ!!!

Δημοσίευση από mikros »

KALLITZIA έγραψε:ΠΑΝΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΝΟΝΙΖΙΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΙΟΡΑ?
Εσυ ποιας την εωρα,εγα πειανω οτι μεινει..
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”