ΠΙΟ ΥΠΑΚΟΥΟΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ!!!

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Savvas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 12:42
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: ΠΙΟ ΥΠΑΚΟΥΟΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ!!!

Δημοσίευση από Savvas »

Τι ωραια που σιγα-σιγα βρισκουμε τον "παλιο" καλο μας ευατο. Μενει ενα ακομα "δυναμικο" comeback και το forum θα πιανει το κοτα καθε κυριακη τη νεα σεζον. 8-) 8-) 8-)
Δώσε μου τη δύναμη ν' αλλάξω αυτά που μπορούν να αλλαχθούν, δώσε μου το κουράγιο ν' αντέξω εκείνα που δεν μπορούν να αλλαχθούν, και δώσε μου τη σοφία για να διακρίνω ανάμεσα σ' αυτά τα δυο.
beaglemania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2012, 16:49

Re: ΠΙΟ ΥΠΑΚΟΥΟΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ!!!

Δημοσίευση από beaglemania »

Ενα λαο καθε εξορμηση και ειμαστε μια χαρα ρε φιλε :D

Φιλε Στελιο εν εκαταλαβα τι εννοεις? :|
stelios---
Full Member
Δημοσιεύσεις: 445
Εγγραφή: 19 Φεβ 2011, 13:11

Re: ΠΙΟ ΥΠΑΚΟΥΟΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ!!!

Δημοσίευση από stelios--- »

beaglemania έγραψε:Ενα λαο καθε εξορμηση και ειμαστε μια χαρα ρε φιλε :D

Φιλε Στελιο εν εκαταλαβα τι εννοεις? :|
NA KAMOYME ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΤΗΝ ΕΒΡΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΕΝΑ..... :!:
Ο ΛΑΘΡΟΘΗΡΑΣ ΕΙΝΑΙ
ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑΣ…

Κλέβει το χόµπι και την πανίδα του τόπου, του
δικού σου τόπου και των παιδιών σου. Είσαι το
θύµα του στον ίδιο βαθµό όπως και να σου
έκλεβε το σπίτι........!!
dimitris savva

Re: ΠΙΟ ΥΠΑΚΟΥΟΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ!!!

Δημοσίευση από dimitris savva »

Savvas έγραψε:Τι ωραια που σιγα-σιγα βρισκουμε τον "παλιο" καλο μας ευατο. Μενει ενα ακομα "δυναμικο" comeback και το forum θα πιανει το κοτα καθε κυριακη τη νεα σεζον. 8-) 8-) 8-)
Ο ΣΩΤΗΡΑΣ :lol: :lol: :lol:??????
Άβαταρ μέλους
Vasilis-beagle
Full Member
Δημοσιεύσεις: 69
Εγγραφή: 12 Οκτ 2011, 10:40

Re: ΠΙΟ ΥΠΑΚΟΥΟΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ!!!

Δημοσίευση από Vasilis-beagle »

Ε παιδια πως γινετε να υπαρχει το ιδιο ονομα με καποιου αλλου στο φορουμ ? Απο οτι ειδα εχει και αλλον μπικολμανια ....οχι να μας συγχιζετε εγω εχω τζαι space στο ονομα :P :lol:
beaglesRhunters
Full Member
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: 16 Οκτ 2012, 11:36

ΠΙΟ ΥΠΑΚΟΥΟΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ!!!

Δημοσίευση από beaglesRhunters »

ειχα μεχρι τωρα 8 μπικλ και μονο 1 κυνηγουσε για μενα και ηταν υπακουο δοκημασα ημιαιμα και ειναι υπακουα σε γενικες γραμμες σερκουτσι αυτος που ηχα παλυ δεν ηταν υπακουος, γενικα προσεξα οτι οι καλοι ιχνηλατες δεν ειναι υπακουοι αλλα δεν εχω καπια υδιετερη γνωση να τουσ εκπαιδευσω.. :-)
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: ΠΙΟ ΥΠΑΚΟΥΟΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ!!!

Δημοσίευση από sotiris!129 »

dimitris savva έγραψε:
Savvas έγραψε:Τι ωραια που σιγα-σιγα βρισκουμε τον "παλιο" καλο μας ευατο. Μενει ενα ακομα "δυναμικο" comeback και το forum θα πιανει το κοτα καθε κυριακη τη νεα σεζον. 8-) 8-) 8-)
Ο ΣΩΤΗΡΑΣ :lol: :lol: :lol:??????
Σαββα εισαι Θεος !!!! :lol: :lol: :lol:
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
MsgJack
Full Member
Δημοσιεύσεις: 90
Εγγραφή: 22 Φεβ 2012, 01:12

Re: ΠΙΟ ΥΠΑΚΟΥΟΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ!!!

Δημοσίευση από MsgJack »

Savvas έγραψε:
beaglemania έγραψε:Ρε φιλε εν σχετικο τουτο που λες καθε ρατσα εχει και υπακους σκυλους εχει και ανυπακους ειναι οπως τους μαθει ο καθε ενας μην ακουω πελαρες εμεις οι Κυπραιοι εχουμε μια ταση να ξεκινουμε τους σκυλους μονομιας στο οβυνο πριν καν τους μαθουμε το ελα το μεινε κτλ. Εγω εχω μπιγκλ εχω και μπλε της γασκωνης και οι δυο ακουν με μια χαρα εν εχ παραπονο ακομα
Ρε φιλε ειχες ποτε προβλημα με τα αγρινα? Οι δικοι μου εν πολλα ανυπακουοι στα αγρινα?
Φιλουι μου τα αγρινα ενεν τιποτε. Που να σου τύχει να βουρουν τις αρκοτσουρες..... Εκατσαν τες τα βουροι οι ντραχτχααρ μου και εκαταντισα να τραβω τα μαλλια μου
Hunt, Search, Track, Avast, Retrieve?
Get a D. Drahthaar...
Άβαταρ μέλους
KALLITZIA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 396
Εγγραφή: 15 Απρ 2013, 13:14

Re: ΠΙΟ ΥΠΑΚΟΥΟΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ!!!

Δημοσίευση από KALLITZIA »

εμενα για ενα διαστημα τζιαμε που τους επερνα για εκπαιδεφτικο εφιλεπσε μια θηλυτζια μου με εναν γαρο και επιενεν κ αι επεφτε δηπλα του και εγηρεφκαμεν την!!!οσπου εφιαν τον γαρο και ησυχασαμε :) :)
««TZINIOS XORIS SHILLO EN ANTHROPOS XORIS V@@LO»»
Άβαταρ μέλους
alekos_paphos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: 06 Φεβ 2013, 22:32

Re: ΠΙΟ ΥΠΑΚΟΥΟΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ!!!

Δημοσίευση από alekos_paphos »

ΜΑ ΠΟΥ ΕΝ Ο ΒΑΛΕΝΤΑΙΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΠΕΡΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ. ΠΑΝΤΟΤΕ Η ΓΝΩΜΗ ΚΑΠΟΙΟΥ ΕΙΔΙΚΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ.ΠΑΝΤΩΣ ΠΡΩΣΟΠΙΚΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΤΑ ΑΡΘΡΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ (ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΥΠΟΨΙΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΝΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΝΕΑ ΡΑΤΣΑ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΠΡΟΣΚΥΝΙΟ(ΚΥΠΡΙΑΚΟΙ ΛΙΤΣhΙΑΕΣ)
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”