ΠΙΟ ΥΠΑΚΟΥΟΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ!!!

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
KALLITZIA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 396
Εγγραφή: 15 Απρ 2013, 13:14

ΠΙΟ ΥΠΑΚΟΥΟΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ!!!

Δημοσίευση από KALLITZIA »

ανοιγω αφτο το θεμα λογο κατοχης BRUNO DE JURA εδω και χρονια και για να καταληκσω εψαξα ειδα και διαλεξα.. νομιζω οτι ειναι οι πιο υπακουοι ιχνηλατες στο βουνο και ειναι οι μοναδικοι που κυνηγανε και για τον μαστρο τους!!!ακουω και της δικες σας γνωμες :!:
««TZINIOS XORIS SHILLO EN ANTHROPOS XORIS V@@LO»»
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΠΙΟ ΥΠΑΚΟΥΟΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ!!!

Δημοσίευση από admin »

Φίλε υπάρχουν σκύλοι που είναι πιο μαλακτοί χαρακτήρες και ποιό υπάκουει και σκύλοι που είναι πεισματάρηδες και πιο ξεροκεφαλοι , αλλά στους ιχνηλάτες καμια φορά η επιτυχία βασίζεται στο πείσμα και την ξεροκεφαλιά προωπικά θεωρώ ότι απο όλες τις φυλές υπάρχουβ και υπάκουει και ξεροκέφαλοι σκύλοι
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
KALLITZIA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 396
Εγγραφή: 15 Απρ 2013, 13:14

Re: ΠΙΟ ΥΠΑΚΟΥΟΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ!!!

Δημοσίευση από KALLITZIA »

JOURA ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ ;) ;) ;)
««TZINIOS XORIS SHILLO EN ANTHROPOS XORIS V@@LO»»
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΠΙΟ ΥΠΑΚΟΥΟΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ!!!

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

admin έγραψε:Φίλε υπάρχουν σκύλοι που είναι πιο μαλακτοί χαρακτήρες και ποιό υπάκουει και σκύλοι που είναι πεισματάρηδες και πιο ξεροκεφαλοι , αλλά στους ιχνηλάτες καμια φορά η επιτυχία βασίζεται στο πείσμα και την ξεροκεφαλιά προωπικά θεωρώ ότι απο όλες τις φυλές υπάρχουβ και υπάκουει και ξεροκέφαλοι σκύλοι
+10000 και το ότι που 1 γεννα κάθε σκυλί είναι διαφορετικός χαρακτήρας αλλα πολύ ήρεμα αλλα ζωηρά κτλ.
EPANIEL POWER
alexis browning
Full Member
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: 21 Μάιος 2011, 13:58

Re: ΠΙΟ ΥΠΑΚΟΥΟΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ!!!

Δημοσίευση από alexis browning »

file egw eixa yura katharoaimi alla ekamne oloimeri katadioxi ospou kai exasa tin..me akoue me tipote..kathe ratsa en laxeio ti tha sou fkei panw se touto to thema...(apo til)
Άβαταρ μέλους
KALLITZIA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 396
Εγγραφή: 15 Απρ 2013, 13:14

Re: ΠΙΟ ΥΠΑΚΟΥΟΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ!!!

Δημοσίευση από KALLITZIA »

ME ΣYXΩΡΕΙΤΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!ΔΛΔ ΑΝ ΒΑΛΩ 50 ΜΠΡΑΚ ΚΑΙ 50 ΥΟΥΡΑ ΠΟΣΟΙ ΜΠΡΑΚ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΙ ΧΑΡΑΧΤΗΡΕΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟΙ ΥΟΥΡΑ :?: :?: ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΣΧΕΣΕΙ Η ΡΑΤΣΕΣ ΜΕ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ :roll: :roll: :roll:
««TZINIOS XORIS SHILLO EN ANTHROPOS XORIS V@@LO»»
alexis browning
Full Member
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: 21 Μάιος 2011, 13:58

Re: ΠΙΟ ΥΠΑΚΟΥΟΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ!!!

Δημοσίευση από alexis browning »

miloume panta gia katharoaimous ixnilates...
Άβαταρ μέλους
KALLITZIA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 396
Εγγραφή: 15 Απρ 2013, 13:14

Re: ΠΙΟ ΥΠΑΚΟΥΟΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ!!!

Δημοσίευση από KALLITZIA »

ΠΑΝΤΑ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΚΑΙ ΦΙΛΙΚΑ!
««TZINIOS XORIS SHILLO EN ANTHROPOS XORIS V@@LO»»
dimitris savva

Re: ΠΙΟ ΥΠΑΚΟΥΟΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ!!!

Δημοσίευση από dimitris savva »

μπραβο σου που φημηζεις τα σκυλια σου , αυτο μου αρεσει σε ενα κυνηγο. Σημαινει βρηκες αυτο που σε εκφραζει .
Εχω όμως ενα φιλο που εχει 9 Γιουρα και οταν πας μαζι του ειναι να μην σου τυχει να βρουν αλλους σκυλους στο κυνηγι. Αν δεν τους ειχε φιμωτρα δεν θα εμεναν σκυλοι στο βουνο. Στο γραφω αυτο για να σου πω πως οπως μαθεις τα σκυλια σου , οι δικοι μου ειναι 5 αλλα ο ενας που ειναι αδελφια με τους 3 μπορει να σου κανει καταδιωξη ενα μηνα και να μην ερχετε πισω μεχρι να τελειωσει.Οταν παω με εκεινο αναγνωριση δεν ξερω τι ωρα θα ερθω πισω πρεπει να παρω και βουρκα με φαι τσιγαρα και νερο γιατι μπορει να κανω ολοημερη μαζι του :lol: :lol: :lol: :lol: .Στο κυνηγι ομως το προβλημα το εχει εκεινος γιατι ειμαι εγω που δεν φευγω :lol: :lol: :lol:
οι αλλοι ομως μολις τους σφυρισω ειναι κοντα μου.
Να χερεσαι τα σκυλια σου!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dimitris savva την 14 Ιουν 2013, 12:22, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΠΙΟ ΥΠΑΚΟΥΟΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ!!!

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

περίμενε ρε φιλε dld τι θέλεις να πεις ότι η ράτσα έχει σημασία και όχι ο χαρακτήρας του κάθε σκύλου? dld ούλοι οι mprak εν οι ίδιοι ούλοι οι setter εν οι ίδιοι ούλοι οι serkoutsio εν οι ίδιοι κτλ?
EPANIEL POWER
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”