ΠΙΟ ΥΠΑΚΟΥΟΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ!!!

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: ΠΙΟ ΥΠΑΚΟΥΟΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ!!!

Δημοσίευση από Nikos »

Ρε κοπέλια εγω πιάνω όλο το συνολο τζιαι που τζιαμε τζιαι τζι οτι θέλετε καμετε!! :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
KALLITZIA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 396
Εγγραφή: 15 Απρ 2013, 13:14

Re: ΠΙΟ ΥΠΑΚΟΥΟΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ!!!

Δημοσίευση από KALLITZIA »

ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΟΤΙ Η ΕΩΡΑ ΕΜΕΝΑ ΕΝΝΑ ΜΟΥ ΜΙΝΗ ΕΝΩ ΕΣΕΝΑ ΤΖΙΝΗ ΟΙ??? :?: :lol: :lol: ;)
««TZINIOS XORIS SHILLO EN ANTHROPOS XORIS V@@LO»»
beaglemania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2012, 16:49

Re: ΠΙΟ ΥΠΑΚΟΥΟΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ!!!

Δημοσίευση από beaglemania »

Βαλεντινο οι μπιγκλ ρε φιλε εν παλιοσκυλοι συμφωνω μαζι σου οπως συμφωνει ο Τσιρκουδης ο Πασουλας και πολλοι αλλοι... και αν δεν μπορουν να ξεχωρισουν οι σκυλοι την μαλαη να την μονοπαθκαισουν σημαινει οτι φταιν και οι ιδιοκτητες εν γινετε να δουλεφκουν την μαλαη και να μεν μπορουν να φκουν που το χωραφι δες τα βιντεο του Τσιρκουδη βαλει τους μεσα στο χωραφι και μονομιας μονοπαθκιαζουν την μαλαη και πελανισκουν τον πας την διωξη... αν πιανουν τους σκυλους και φκαλουν τους ουλους μαζι χωρις να πιασουν πρωτοβουλια μονοι τους και να περιμενει ο ενας που το αλλο να την μονοπαθκαισουν εν γινετε τιποτε πριν να μπει ο σκυλος στην ομαδα πρεπει να εχει ΔΙΚΗ του πρωτοβουλια και να μεν περιμενει τους αλλους να σηκωσουν το λαγο για να το κυνηγησει.. Αυταα και οποτε θελεις να παμε μαζι να δεις το δικο μου το παλιοσκυλο που εν μπιγκλ 13 μηνων και εν δουλεφκει καθολου και ουτε μονοπαθκιαζει. Καταλαβω οτι εισαι απογοητευμενος που την ρατσα τουτη αλλα μεν κατακρινεις ουλους τους σκυλους γιατι μερικοι εν αστερια και σηκωνουν τουρμααααααα
istriano ®

Re: ΠΙΟ ΥΠΑΚΟΥΟΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ!!!

Δημοσίευση από istriano ® »

Προσωπικα διακρινω να υπαρχει πολιτικη δυο μετρων και δυο σταθμων δαμεσα. Αλλους τους ασσιχτηρκαζουν κακην κακως και 3-4 ατομα φαντομαες εχουν ασυλια να προκαλουν και να συμπεριφερονται χυδαια χωρις κανενα κοστος :o
isimerinos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 175
Εγγραφή: 04 Απρ 2011, 10:05

Re: ΠΙΟ ΥΠΑΚΟΥΟΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ!!!

Δημοσίευση από isimerinos »

παιδκια η γνωμη μου ειναι οτι οι μπιγκλ ειναι πολυ καλοι αλλα θελουν εμπειρο χειριστη. να μπορει να ξεχωρισει ποιο ιχνος παει στο λαγο και ποιο εννα του φαει ουλλη την μερα . τουτο το γινατι που εχουν και πανω σε ουλλες τες μαλαες για εμενα προσωπικα εν μειονεκτημα για αλλους εν πλεονεκτημα. εν γουστα τουτα
istriano ®

Re: ΠΙΟ ΥΠΑΚΟΥΟΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ!!!

Δημοσίευση από istriano ® »

dimitris savva έγραψε:WS DAME ITAN I KOUVENTA SOU GIA MENA RE PALIKARI KAI.MEN ME XANASINAFEREIS GIATI EGW EN EXITIMASA KANENA ANTITHETA ME SENA KAI TIS DIAFORES MOU XERW KAI LIW TES MONOS MOU. AN DEN XEREIS TON ALLO PIOS EINAI KAI TI SIKWNEI NA TOU LALEIS MEN TO KAMNEIS. EN SIMVOULI TOUTI. I KIPROS MIA PATHKIA EINAI KAI SKEFTOU TO. WS DAME.
Δημητρη μου χαλαρα. Μεν χαλας την καλη σου. Οι ξερολλες εν πολλοι, οι "αθρωποι" πολλα λιοι
Άβαταρ μέλους
KALLITZIA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 396
Εγγραφή: 15 Απρ 2013, 13:14

Re: ΠΙΟ ΥΠΑΚΟΥΟΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ!!!

Δημοσίευση από KALLITZIA »

JURA ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ ;) :D
««TZINIOS XORIS SHILLO EN ANTHROPOS XORIS V@@LO»»
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ΠΙΟ ΥΠΑΚΟΥΟΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ!!!

Δημοσίευση από 'petros' »

istriano έγραψε:Δημητρη μου χαλαρα. Μεν χαλας την καλη σου. Οι ξερολλες εν πολλοι, οι "αθρωποι" πολλα λιοι
beaglemania έγραψε:Βαλεντινο οι μπιγκλ ρε φιλε εν παλιοσκυλοι συμφωνω μαζι σου οπως συμφωνει ο Τσιρκουδης ο Πασουλας και πολλοι αλλοι... και αν δεν μπορουν να ξεχωρισουν οι σκυλοι την μαλαη να την μονοπαθκαισουν σημαινει οτι φταιν και οι ιδιοκτητες εν γινετε να δουλεφκουν την μαλαη και να μεν μπορουν να φκουν που το χωραφι δες τα βιντεο του Τσιρκουδη βαλει τους μεσα στο χωραφι και μονομιας μονοπαθκιαζουν την μαλαη και πελανισκουν τον πας την διωξη... αν πιανουν τους σκυλους και φκαλουν τους ουλους μαζι χωρις να πιασουν πρωτοβουλια μονοι τους και να περιμενει ο ενας που το αλλο να την μονοπαθκαισουν εν γινετε τιποτε πριν να μπει ο σκυλος στην ομαδα πρεπει να εχει ΔΙΚΗ του πρωτοβουλια και να μεν περιμενει τους αλλους να σηκωσουν το λαγο για να το κυνηγησει.. Αυταα και οποτε θελεις να παμε μαζι να δεις το δικο μου το παλιοσκυλο που εν μπιγκλ 13 μηνων και εν δουλεφκει καθολου και ουτε μονοπαθκιαζει. Καταλαβω οτι εισαι απογοητευμενος που την ρατσα τουτη αλλα μεν κατακρινεις ουλους τους σκυλους γιατι μερικοι εν αστερια και σηκωνουν τουρμααααααα
Οι πιο σωστες κουβεντες τις τελευταιες μερες
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
Άβαταρ μέλους
KALLITZIA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 396
Εγγραφή: 15 Απρ 2013, 13:14

Re: ΠΙΟ ΥΠΑΚΟΥΟΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ!!!

Δημοσίευση από KALLITZIA »

...
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
««TZINIOS XORIS SHILLO EN ANTHROPOS XORIS V@@LO»»
Άβαταρ μέλους
KALLITZIA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 396
Εγγραφή: 15 Απρ 2013, 13:14

Re: ΠΙΟ ΥΠΑΚΟΥΟΙ ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ!!!

Δημοσίευση από KALLITZIA »

...
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
««TZINIOS XORIS SHILLO EN ANTHROPOS XORIS V@@LO»»
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”