Μπιγκλ μυθοι και αναξιοπιστιες...

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
KALLITZIA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 396
Εγγραφή: 15 Απρ 2013, 13:14

Re: Μπιγκλ μυθοι και αναξιοπιστιες...

Δημοσίευση από KALLITZIA »

:roll: :roll: :roll:
««TZINIOS XORIS SHILLO EN ANTHROPOS XORIS V@@LO»»
beaglemania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2012, 16:49

Re: Μπιγκλ μυθοι και αναξιοπιστιες...

Δημοσίευση από beaglemania »

αν νομιζεις ειμαι ασχετος κτλ φερε τους σκυλους σε μεσα να δουμε ποιος εν ο ασχετος . Που την στιγμη που δεν με γνωριζεις πρωσοπικα και ουτε παρεας μου εισαι ουτε τιποτε να μου μιλας κοσμια και να ελεγχεις τον τροπο σου και που ησουν19 χρονων ηξερες τα ουλα? ατε κανει εν θελω να πεσω αλλο στο επιπεδο σου
peace :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Μπιγκλ μυθοι και αναξιοπιστιες...

Δημοσίευση από Anthimos »

beaglemania έγραψε:Τολιπον κοπελια εφερε μου φιλος ενα μπιγκλ καθαροαιμο μανα απο Tsirkoudis και πατερας απο Pasoylas με τα χαρτια τους και οι δυο γονεις επιασα το σκυλακι εχει ολα τα μορφολογικα χαρακτηριστικα ενος μπιγκλ καθαροαιμου αν και μικρο ακομα 35 ημερων αλλα το μονο που με προβληματιζει ειναι το αυτι του ειναι λιο κοντο στρογγυλεμενο αλλα εν φτανει ως την ακρη της μυτης φτανει στην μεση περιπου θα μεγαλωσει με το καιρο? εν μορφολογικο το προβλημα που εχει? καθαροαιμο δεν υπαρχει περιπτωση να μην ειναι γιατι ειναι ελεγχομενη γεννα και οι δυο γονεις εχουν τα χαρτια τους και ειναι απο καταξιωμενους εκτροφεις.. θα βαλω φωτογραφια αυριο να μου πειτε τις γνωμες σας

Ποιοι εν οι εκτροφεις??
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Μπιγκλ μυθοι και αναξιοπιστιες...

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Κ.Δημητρη για το ονομα του Θεου μην πας , μπορει να πατησουν τους σκυλους σου μεχρι θανατου αγριοκατσικα :lol:
φιλε bemania ανεβασε μια φωτογραφια με τα αυτια του σκυλιου για να δουμε του λογου το αληθες
συναμα μιας και θα παρεις την φωτογραφικη στα χερια σου, βγαλε και μια φωτογραφια τα χαρτια του σκυλου σου για να κλησεις τα κακοβουλα στοματα μια για παντα !!!
green :mrgreen: peace
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
beaglemania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2012, 16:49

Re: Μπιγκλ μυθοι και αναξιοπιστιες...

Δημοσίευση από beaglemania »

Ρε φιλε του σκυλου του μικρου εν θα του φκαλω χαρτια γιατι εν αξιζει να δωκω 100 ευρω να τον γραψω οι γονεις τους εχουν και οι δυο χαρτια καθαροαιμιας
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Μπιγκλ μυθοι και αναξιοπιστιες...

Δημοσίευση από Γιατρός »

Η Τσικούδη και η Πασούλα ειναι μοντέλα στην Ελλάδα. Αυτές μόνο ξέρω
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Γιατρός την 04 Αύγ 2013, 20:24, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
beaglemania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2012, 16:49

Re: Μπιγκλ μυθοι και αναξιοπιστιες...

Δημοσίευση από beaglemania »

εξυπναδες :|
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Μπιγκλ μυθοι και αναξιοπιστιες...

Δημοσίευση από sotiris!129 »

beaglemania έγραψε:Ρε φιλε του σκυλου του μικρου εν θα του φκαλω χαρτια γιατι εν αξιζει να δωκω 100 ευρω να τον γραψω οι γονεις τους εχουν και οι δυο χαρτια καθαροαιμιας
το κοινο ζητα απεγνωσμενα φωτο του φκιακα !!! :twisted:
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
istriano ®

Re: Μπιγκλ μυθοι και αναξιοπιστιες...

Δημοσίευση από istriano ® »

Γιατρός έγραψε:Η Τσικούδη και η Πασούλα ειναι μοντέλα στην Ελλάδα. Αυτές μόνο ξέρω
Ανεβασε καμια επιμορφωτικη φωτο!!
dimitris savva

Re: Μπιγκλ μυθοι και αναξιοπιστιες...

Δημοσίευση από dimitris savva »

Τα ιδια λογια που μου λες μου τα ειπε και καποιος αλλος με το ονομα lagomania . Χωρις να με
ξερεις με καλεις να συγκρινουμε τους σκυλους που την στιγμη που ανεφερες οτι δεν σε βλεπει κανεις που κυνηγας , δεν παν αλλοι και τους εχεις μεσα στα υπογεια τα σκυλια σου.Δεν χρειαζεται να δεις τα σκυλια μου , εγω δεν εχω σκυλους που ξερουν να βγαζουν λαγους , απλος τους εχω και γυριζω τα βουνα για να ειμαι μεσα στη φυση.
Αν ησουν σωστος, σκυλο απο την μανα του 35 ημερων δεν φευγει και ποτε δεν περνεις γιατι ειναι εγκλημα και οταν ημουν 19 δεν ηξερα αλλα ακουα απο σωστους ανθρωπους και μαθαινα πριν να μιλησω.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”