ΑΝΑΜΟΝΗ ΓΕΝΝΑΣ ΚΟΥΡΤΣΧΑΑΡ

Απάντηση
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

ΑΝΑΜΟΝΗ ΓΕΝΝΑΣ ΚΟΥΡΤΣΧΑΑΡ

Δημοσίευση από miky55 »

ΑΝΑΜΟΝΗ ΓΕΝΝΑΣ ΑΠΟ PERSSASIA UNO +VOULLA.
ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΑΠΟ ΤΟ DVD ΤΟΥ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟΥ ΜΑΣ ΤΟΥ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ <ΚΥΝΗΓΙ ΦΡΑΓΓΟΛΙΝΑΣ>.
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΑΝΑΜΟΝΗ ΓΕΝΝΑΣ ΚΟΥΡΤΣΧΑΑΡ

Δημοσίευση από miky55 »

ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΣΚΥΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ .ΕΚΑΝΕ 8 ΣΚΥΛΑΚΙΑ.ΕΙΜΑΙ ΟΜΩΣ ΑΓΧΟΜΕΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑ ΜΙΑ ΜΟΛΥΝΣΗ ΤΗΣ ΣΚΥΛΑΣ ,ΠΑΡ'ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΤΡΑ ,ΕΝΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΗ ΑΝΤΙΒΙΩΣΕΙΣ,ΕΖΗΣΑΝ ΜΟΝΟ 2.ΤΗ ΜΙΑ ΤΗ ΘΗΛΥΚΙΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ Ο ΑΧΕΡΚΩΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΠΟΥ ΚΥΝΗΓΑ ΜΟΝΟ ΛΑΓΟ.
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΑΝΑΜΟΝΗ ΓΕΝΝΑΣ ΚΟΥΡΤΣΧΑΑΡ

Δημοσίευση από miky55 »

ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΓΕΛΑΣΕΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ 9 ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΤΟ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ.
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
peanut5020
Full Member
Δημοσιεύσεις: 300
Εγγραφή: 20 Νοέμ 2011, 20:36
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΑΝΑΜΟΝΗ ΓΕΝΝΑΣ ΚΟΥΡΤΣΧΑΑΡ

Δημοσίευση από peanut5020 »

miky55 έγραψε:ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΣΚΥΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ .ΕΚΑΝΕ 8 ΣΚΥΛΑΚΙΑ.ΕΙΜΑΙ ΟΜΩΣ ΑΓΧΟΜΕΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑ ΜΙΑ ΜΟΛΥΝΣΗ ΤΗΣ ΣΚΥΛΑΣ ,ΠΑΡ'ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΤΡΑ ,ΕΝΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΗ ΑΝΤΙΒΙΩΣΕΙΣ,ΕΖΗΣΑΝ ΜΟΝΟ 2.ΤΗ ΜΙΑ ΤΗ ΘΗΛΥΚΙΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ Ο ΑΧΕΡΚΩΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΠΟΥ ΚΥΝΗΓΑ ΜΟΝΟ ΛΑΓΟ.
Να ζησουν κυριε Μιχάλη.
Ώτα έχει όνου, μύστακα γαλής, εριφίου νώτα, πόδας ασφαλείς.
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: ΑΝΑΜΟΝΗ ΓΕΝΝΑΣ ΚΟΥΡΤΣΧΑΑΡ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

miky55 έγραψε:ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΓΕΛΑΣΕΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ 9 ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΤΟ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ.
οι κ.Μιχαλη 8 ειναι μεν συγχιζεις τον κοσμο, το 9το που ως εχτες δεν υπηρχε εν το δωρο μου :D
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΑΝΑΜΟΝΗ ΓΕΝΝΑΣ ΚΟΥΡΤΣΧΑΑΡ

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

miky55 έγραψε:ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΓΕΛΑΣΕΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ 9 ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΤΟ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ.
ωραία τα σκυλάκια σου καλές "φερμες" να έχουν εκείνοι που θα τα πάρουν
EPANIEL POWER
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: ΑΝΑΜΟΝΗ ΓΕΝΝΑΣ ΚΟΥΡΤΣΧΑΑΡ

Δημοσίευση από AndreasDr »

Κουτάβια με πλούσια ιστορία πίσω τους! Συγχαρητήρια κύριε Μιχάλη! Μακάρι να αξιοποιηθούν το μέγιστο σε όποια χέρια και να πάνε!
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΑΝΑΜΟΝΗ ΓΕΝΝΑΣ ΚΟΥΡΤΣΧΑΑΡ

Δημοσίευση από admin »

Αν είχα χρόνο και χώρο θα σου έπιανα σίγουρα 2 Μιχάλη μου αλλά ας όψετε η κρίση, η γυναίκα και έχουμε και το κουταβάκι τωρά!!!! :D
Προσέχουμε...για να έχουμε
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΑΝΑΜΟΝΗ ΓΕΝΝΑΣ ΚΟΥΡΤΣΧΑΑΡ

Δημοσίευση από miky55 »

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ.ΤΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΕΧΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΕΦΟΔΙΑ ,ΑΠΟ ΓΟΝΕΙΣ,ΝΑ ΕΞΕΛΙΧΘΟΥΝ ΣΕ ΚΑΛΑ ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ.ΕΓΩ ΠΡΗΝ ΤΑ ΔΩΣΩ ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΡΟΤΦΟΒΙΑΣ ΚΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΦΕΡΜΑΣ ΚΑΙ ΑΚΙΝΗΣΙΑΣ.ΜΕΤΑ ΕΞΑΡΤΑΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ ΠΟΣΟ ΜΕΡΑΚΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ. ;)
axerkwtis

Re: ΑΝΑΜΟΝΗ ΓΕΝΝΑΣ ΚΟΥΡΤΣΧΑΑΡ

Δημοσίευση από axerkwtis »

Τωρα πως να το σχολιασω..;μαστρε τα σχυλια μας εν καμνουν αφου λεω σου το για να σε προστατεψω..ειπες ουλλα τα τεστ εξεχασες ενα ομως..μαθημα κατουροφοβιας στους επιδοξους ιδιοκτητες αφου σε καθε φερμα εν να κατουρουν πανω τους..!!!
Κατεχω π προηγουμενη γεννα σκυλλι εχει τεραστιο κυνηγετικο παθος σε σημειο π μ σπαζει τα νευρα!ιχνηλατα κ βοηθατε κ π τον αερα αρα ολα οσα πρεπει ενα κουρτσχααρ να καμνει..!επειδη το παιδι σ κ το σχυλλι σ παντα παινεφκεις το γιαυτο οσοι την ειδαν κ οσοι κυνηγισαν μαζι της μπορουν να τα επιβεβαιωσουν..
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”