ΑΝΑΜΟΝΗ ΓΕΝΝΑΣ ΚΟΥΡΤΣΧΑΑΡ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΑΝΑΜΟΝΗ ΓΕΝΝΑΣ ΚΟΥΡΤΣΧΑΑΡ

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

ατε ρε μιχάλη ο μαντρόσκυλος σου που κυνηγά παλιο σκυλοι τσε τουτοι :lol: :lol: :lol: ωραία σκυλάκια ατε πιάσε τσε ένα αρσενικό να τους κάμεις "ζεφκαρι" α τσε κανόνισε να πάμε κανένα εκπαιδευτικό μαζί να "παρουμεν" τον ΑΠΟΛΛΩΝ τσε τον ΤΣΑΚΟ
EPANIEL POWER
axerkwtis

Re: ΑΝΑΜΟΝΗ ΓΕΝΝΑΣ ΚΟΥΡΤΣΧΑΑΡ

Δημοσίευση από axerkwtis »

κανονιστε πιαστε το κυπελλο και παμε οπου θελεις!τσακο?ρε μα εν ομονοιατης?εν πολλα κινεζικο ονομαπου εδωσες για ετσι σκυλλο εν αντροπη..εχουμε 2 εν μπορουμε για αλλο μακαρι να μπορουσαμε αλλα εν να μας φκαλουν τελια που εσσο αν φερω κ αλλο σκυλλι δαμεσα..
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΑΝΑΜΟΝΗ ΓΕΝΝΑΣ ΚΟΥΡΤΣΧΑΑΡ

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

οι τσε ομονοιατικο τσακκος εν τσακκος ατε να μεν τον καμο φυγα τωρα :lol: :lol: ετελιοσε αλλαξατου ονομα εκαματον φυγα κατσε τσε ενα παω σε λιο να τους φκαλω εξω και ενα τον βαφτισο ακουο ομονοιατις
EPANIEL POWER
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΑΝΑΜΟΝΗ ΓΕΝΝΑΣ ΚΟΥΡΤΣΧΑΑΡ

Δημοσίευση από miky55 »

ΦΥΓΑΣ .ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΕΤΣΙ ΟΝΟΜΑ.ΕΒΑΛΕΤΕ ΜΟΥ ΙΔΕΕΣ ΡΕ ΚΟΠΕΛΛΟΥΘΚΙΑ.
ΑΛΛΑ ΠΑΛΕ ΠΟΣΟΥΣ ΕΧΩ 3 ΤΖΑΙ ΟΣΟ ΤΖΑΙ ΑΦΗΝΟΥ ΜΟΥ ΦΡΑΓΓΟΛΙΝΑ ΝΑ ΠΑΙΞΩ.ΠΙΑΝΟΥΝΤΕΣ ΠΟΥΦΤΕΡΟΥ. :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΑΝΑΜΟΝΗ ΓΕΝΝΑΣ ΚΟΥΡΤΣΧΑΑΡ

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

miky55 έγραψε:ΦΥΓΑΣ .ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΕΤΣΙ ΟΝΟΜΑ.ΕΒΑΛΕΤΕ ΜΟΥ ΙΔΕΕΣ ΡΕ ΚΟΠΕΛΛΟΥΘΚΙΑ.
ΑΛΛΑ ΠΑΛΕ ΠΟΣΟΥΣ ΕΧΩ 3 ΤΖΑΙ ΟΣΟ ΤΖΑΙ ΑΦΗΝΟΥ ΜΟΥ ΦΡΑΓΓΟΛΙΝΑ ΝΑ ΠΑΙΞΩ.ΠΙΑΝΟΥΝΤΕΣ ΠΟΥΦΤΕΡΟΥ. :lol: :lol: :lol:
εν ξέρω για εσένα k.μιχάλη αλλα εγώ "εβαφτισατον" σήμερα φυγά τον μικρό άρα θα κυνηγά του χρόνου ένας ΑΠΟΛΛΩΝ και ένας ΦΥΓΑΣ "σκεφτουτο" μαζί :lol: :lol:
EPANIEL POWER
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΑΝΑΜΟΝΗ ΓΕΝΝΑΣ ΚΟΥΡΤΣΧΑΑΡ

Δημοσίευση από miky55 »

ΝΑ ΜΕΝ ΗΒΡΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ "ΛΑΓΟ" ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΤΥΧΗ ΤΟΥ. :lol: :lol: :lol:
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΑΝΑΜΟΝΗ ΓΕΝΝΑΣ ΚΟΥΡΤΣΧΑΑΡ

Δημοσίευση από miky55 »

ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 2 ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΑΡΣΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΕ.ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΟ 99433367 Η ΣΕ Π.Μ.ΦΩΤΟ ΘΑ ΒΑΛΩ ΣΥΝΤΟΜΑ.
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΑΝΑΜΟΝΗ ΓΕΝΝΑΣ ΚΟΥΡΤΣΧΑΑΡ

Δημοσίευση από miky55 »

30 ΗΜΕΡΩΝ.
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΑΝΑΜΟΝΗ ΓΕΝΝΑΣ ΚΟΥΡΤΣΧΑΑΡ

Δημοσίευση από miky55 »

ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΤΟ ΘΗΛΥΚΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΕ.ΕΙΝΑΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟΠΑΡΑΣΙΤΩΜΕΝΟ. ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΩΤΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΝΑ ΤΡΑΒΑΗ. ΤΗΛ 99433367 ΜΙΧΑΛΗΣ.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”