ΧΩΝΙ ΣΕ ΣΚΥΛΛΟ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

ΧΩΝΙ ΣΕ ΣΚΥΛΛΟ

Δημοσίευση από πανικος »

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΓΝΑΝΤΕΥΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙς ΕΙΔΑ ΤΟΝ ΣΚΥΛΛΟ ΤΟΥ ΓΕΙΤΟΝΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΛΑΙΜΟ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΟΙΓΕΙ ΣΑΝ ΚΩΝΟΣ -ΧΩΝΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΕΣΑ.ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΜΑ :?: ΜΗΠΩς ΠΙΑΣΤΗΚΕ Ο ΑΥΧΕΝΑς ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΜΠΙΟΥΤΕΡ :lol:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
Phinix
Δημοσιεύσεις: 943
Εγγραφή: 13 Οκτ 2010, 15:21
Τοποθεσία: Rizokarpaso

Re: ΧΩΝΙ ΣΕ ΣΚΥΛΛΟ

Δημοσίευση από Phinix »

:lol: :lol:

μπορεί να έκαμε κάποια επέμβαση
βασικά είναι για να μην μπορεί το ζώο να γυρίσει να γλείψει η να πειράξει κάτι στο σώμα του
Λαοι, που ξεχνανε την ιστορια τους, είναι καταδικασμενοι να την ξαναζησουν
Άβαταρ μέλους
Savvas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 12:42
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: ΧΩΝΙ ΣΕ ΣΚΥΛΛΟ

Δημοσίευση από Savvas »

πανικος έγραψε:ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΓΝΑΝΤΕΥΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙς ΕΙΔΑ ΤΟΝ ΣΚΥΛΛΟ ΤΟΥ ΓΕΙΤΟΝΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΛΑΙΜΟ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΟΙΓΕΙ ΣΑΝ ΚΩΝΟΣ -ΧΩΝΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΕΣΑ.ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΜΑ :?: ΜΗΠΩς ΠΙΑΣΤΗΚΕ Ο ΑΥΧΕΝΑς ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΜΠΙΟΥΤΕΡ :lol:
Πιθανώς φίλε μου ο σκύλος να έκανε κάποια εγχείριση ή έχει κάποιο άλλο πρόβλημα που δεν μπορεί να έρθει σε επαφή το στόμα του με την πληγή. Επίσης, αυτό το πράγμα μπαίνει σε περιπτώσεις που ο σκύλος έχει "Γύψο" και με αυτόν τον τρόπο τον προστατεύει από το να τον βγάλει. Ελπίζω να σε κατατόπισα.
Δώσε μου τη δύναμη ν' αλλάξω αυτά που μπορούν να αλλαχθούν, δώσε μου το κουράγιο ν' αντέξω εκείνα που δεν μπορούν να αλλαχθούν, και δώσε μου τη σοφία για να διακρίνω ανάμεσα σ' αυτά τα δυο.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”