Κλαψιμο μαλαης και επιπτωσεις στα προσηκωματα.

Απάντηση
nature
Full Member
Δημοσιεύσεις: 527
Εγγραφή: 12 Αύγ 2010, 00:32

Re: Κλαψιμο μαλαης και επιπτωσεις στα προσηκωματα.

Δημοσίευση από nature »

Ρε κάμνουμε σου πλάκα και εγώ και ο istriano. Τι να σου κάμω έκατσες κοντά μας στη συνάντηση :lol: :lol: :lol: .
sotiris NIKOLAOU

Re: Κλαψιμο μαλαης και επιπτωσεις στα προσηκωματα.

Δημοσίευση από sotiris NIKOLAOU »

nature έγραψε:Ρε κάμνουμε σου πλάκα και εγώ και ο istriano. Τι να σου κάμω έκατσες κοντά μας στη συνάντηση :lol: :lol: :lol: .
φιλε απλά για το "βιτεο" δεν έχω κάμερα και ούτε θα αγόραζα για να πίσω κάποιον
nature
Full Member
Δημοσιεύσεις: 527
Εγγραφή: 12 Αύγ 2010, 00:32

Re: Κλαψιμο μαλαης και επιπτωσεις στα προσηκωματα.

Δημοσίευση από nature »

Όποιος φίλος έρχεται να τον πάρεις μαζί σου κυνήγι (που φαντάζομαι θα είναι πολλοί :D ) να του θέτεις ως προϋπόθεση να κυνηγά με τη κάμερα ως τις 9 και μετά να κυνηγά με όπλο. :lol:
sotiris NIKOLAOU

Re: Κλαψιμο μαλαης και επιπτωσεις στα προσηκωματα.

Δημοσίευση από sotiris NIKOLAOU »

nature έγραψε:Όποιος φίλος έρχεται να τον πάρεις μαζί σου κυνήγι (που φαντάζομαι θα είναι πολλοί :D ) να του θέτεις ως προϋπόθεση να κυνηγά με τη κάμερα ως τις 9 και μετά να κυνηγά με όπλο. :lol:
έτσι φυσικά εξαρτάται έχει που είμαστε φιλί πολλά καλή τζάι μπορεί να τραβώ εγώ με την κάμερα τους τζάι ας "πεξου" τζίνι αλλα εν μετρημένη πας τα δάκτυλα τούτη
beaglemania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2012, 16:49

Re: Κλαψιμο μαλαης και επιπτωσεις στα προσηκωματα.

Δημοσίευση από beaglemania »

Καλησπερα κοπελια,

Επαναφερω το θεμα να πω κατι που με εξεπληξε τον σκυλο τον βγαζω σχεδον καθημερινα εως τωρα μου εσηκωσε 4 λαγους μετα το πρωτο προσηκωμα εν το βαζω εκεινο 4 μουνταριστους που σχεδον αγγιζε η μυτη του σκυλου πας το λαγο για να πεταχτει παρα τα εντονα κλαψιματα τις μαλαης στον τελευταιο που εσηκωσε σημερα πραγματικα ελαξεν πολλες φορες σε ακτινα 20 μετρων που την κουτση του αργησε πολλα να μονοντοριασει αλλα σηκωμα απιστευτο μακαρι να σηκωσει και αυριο και να πιασουμε κανενα αν δεν τον καλλικωσω :?
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”