Pedigree και κυνηγοσκυλα

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: Pedigree και κυνηγοσκυλα

Δημοσίευση από Rai »

sotiris NIKOLAOU έγραψε:
'petros' έγραψε:Φιλε Σωτηρη ποσους βαρεσατε εσυ και ο αδελφος σου την Τεταρτη??
όχι φιλε τους δυο τους πήρα τα σκυλιά σε αναγνωριστικές
φέτος έχω βαρέσει εγώ δυο και ο αδελφός μου τρις μονο που στον ένα που βάρεσα την τεταρτη βγάλαμε το ένα λαγουδάκι ζωντανό
δυο όπλα τρις εξόρμησης δικαιούμαστε 12
είμαστε πιο κάτω που το κότα είμαστε στα πλαίσια σημαίνει φιλε
αν τα σκυλιά δηλαδή που τα έβγαλα με το κοπάδι "τζιλισανε" δυο λαγούς εγώ δεν φταίω ας πιάσου "τζινους" που τους πεζού νύχτα και κάθεται οι θήρα τζάι "γλεπι" τους τζάι μετά να ερτού σε μένα τα λαμόγια
γιατί τουύ το περιστατικό υδάτω με τα ματια μου σε περιοχή τις επαρχίας λευκωσίας
ΦΙΛΕ ΣΩΤΗΡΗ ΜΗΝ ΜΑΣΑΣ.
ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ .
ΠΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΕΧΕΙ ΘΕΜΑ.....
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
sotiris NIKOLAOU

Re: Pedigree και κυνηγοσκυλα

Δημοσίευση από sotiris NIKOLAOU »

Rai έγραψε:
sotiris NIKOLAOU έγραψε:
'petros' έγραψε:Φιλε Σωτηρη ποσους βαρεσατε εσυ και ο αδελφος σου την Τεταρτη??
όχι φιλε τους δυο τους πήρα τα σκυλιά σε αναγνωριστικές
φέτος έχω βαρέσει εγώ δυο και ο αδελφός μου τρις μονο που στον ένα που βάρεσα την τεταρτη βγάλαμε το ένα λαγουδάκι ζωντανό
δυο όπλα τρις εξόρμησης δικαιούμαστε 12
είμαστε πιο κάτω που το κότα είμαστε στα πλαίσια σημαίνει φιλε
αν τα σκυλιά δηλαδή που τα έβγαλα με το κοπάδι "τζιλισανε" δυο λαγούς εγώ δεν φταίω ας πιάσου "τζινους" που τους πεζού νύχτα και κάθεται οι θήρα τζάι "γλεπι" τους τζάι μετά να ερτού σε μένα τα λαμόγια
γιατί τουύ το περιστατικό υδάτω με τα ματια μου σε περιοχή τις επαρχίας λευκωσίας
ΦΙΛΕ ΣΩΤΗΡΗ ΜΗΝ ΜΑΣΑΣ.
ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ .
ΠΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΑΘΡΟΘΗΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΕΧΕΙ ΘΕΜΑ.....
μαζεύαμε τις pales από τα χωράφια και πήγαμε 4 το πρωί πριν μας κάψει ο ήλιος ένα αυτοκίνητο τις θήρας μας κάνει έλεχο και στα 50 μετρα ένα σαμουράι να ρίχνει ανελέητα και η θήρα να μένει τα το κοιτάζει και να μην πλησιάζει προς αυτούς και να μας λέει να φύγουμε από τα χωράφια μας εμείς όχι ο λαθροθήρας αυτοί είναι η θήρα
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: Pedigree και κυνηγοσκυλα

Δημοσίευση από Rai »

ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΣΩΤΟ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ.
ΗΡΤΑΝ ΤΑ ΑΓΡΙΑ ΝΑ ΔΙΩΞΟΥΝ ΤΑ ΗΜΕΡΑ..........
ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΚΑΙ ΘΗΡΟΦΥΛΑΚΑΣ ΟΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΝΕΚΡΑ ΖΩΝΗ.
ΑΝ ΕΙΧΕΝ ΕΝΑΝ ΜΕ ΑΡΧ@@ΙΑ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΛΑΘΡΟΘΗΡΑ ΤΟΤΕ ΘΑ ΒΛΕΠΑΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΕΝ ΦΟΥΣΤΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΙΣΤΟΛΙ....
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Pedigree και κυνηγοσκυλα

Δημοσίευση από admin »

φίλε σε έτσι περίπτωση πιάνεις τα στοιχεία του θηροφύλακα , τα στοιχεία του άλλου με το αυτοκίντο και δίνεις τα τσιαμέ που πρέπει!!!! Αν θυμάσαι την ημέρα βρίσκουμε ποιός ήταν υπηρεσία και φροντίζουμε να επιληφθούν του θέματος οι αρμόδιοι.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Pedigree και κυνηγοσκυλα

Δημοσίευση από admin »

Μέσα στον Αύγουστο έπιασε με κάποιος να μου επί ότι ένας γείτονας του η ώρα 3 το πρωί εκαθάριζε 5 λαούς μέσα στην αυλή του και μου έκανε παράπονα για την θήρα. Εποικινώνησα με την θήρα (με άτομα που εμπιστεύομαι) και μου είπε δώστε μας στοιχεία να βγάλουμε ένταλμα . Έπιασα και εγώ τον τύπο που ου τηλεφώνησε και του είπα δώσμου στοιχεία και το όνομα σου δέν θα αναμιχθεί . Εννα μου δώσει ακόμα. Τέτοια πράγματα πρέπει να τα πνίουμε την ίδια ώρα να ξέρουν ότι είμαστε πουπάνω τους και παρακολουθούμε.
Προσέχουμε...για να έχουμε
sotiris NIKOLAOU

Re: Pedigree και κυνηγοσκυλα

Δημοσίευση από sotiris NIKOLAOU »

Rai έγραψε:ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΣΩΤΟ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ.
ΗΡΤΑΝ ΤΑ ΑΓΡΙΑ ΝΑ ΔΙΩΞΟΥΝ ΤΑ ΗΜΕΡΑ..........
ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΚΑΙ ΘΗΡΟΦΥΛΑΚΑΣ ΟΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΝΕΚΡΑ ΖΩΝΗ.
ΑΝ ΕΙΧΕΝ ΕΝΑΝ ΜΕ ΑΡΧ@@ΙΑ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΛΑΘΡΟΘΗΡΑ ΤΟΤΕ ΘΑ ΒΛΕΠΑΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΕΝ ΦΟΥΣΤΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΙΣΤΟΛΙ....
φιλε εγώ έχω χωράφια μέσα στην νεκρά γιατί είμαι από μάσσαρι και φιλια δηλαδή έχω χωράφια μέσα στην "κατσιλο" και τα σπέρνω για τις "ανακες" τις φάρμας μου
να "ερτις" μια νύχτα να πάμε να ξεκινήσουμε την μηχανή θα νομίσεις πως έχουμε πόλεμο
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: Pedigree και κυνηγοσκυλα

Δημοσίευση από LAGOS »

admin έγραψε: Εποικινώνησα με την θήρα (με άτομα που εμπιστεύομαι) και μου είπε δώστε μας στοιχεία να βγάλουμε ένταλμα
Πολλά σοφή κουβέντα φίλε admin! Το θέμα είναι να μπορείς να τους εμπιστευτείς!!
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
sotiris NIKOLAOU

Re: Pedigree και κυνηγοσκυλα

Δημοσίευση από sotiris NIKOLAOU »

LAGOS έγραψε:
admin έγραψε: Εποικινώνησα με την θήρα (με άτομα που εμπιστεύομαι) και μου είπε δώστε μας στοιχεία να βγάλουμε ένταλμα
Πολλά σοφή κουβέντα φίλε admin! Το θέμα είναι να μπορείς να τους εμπιστευτείς!!
αυτό είναι το μεγάλο ερώτημα φυσικά θα δοκιμάσω
αυτό που μου πρότεινε ο φίλος και συνάδελφος μήπως και κοπάσει λίγο το κακό
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”