έλεος...................................

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: έλεος...................................

Δημοσίευση από Anthimos »

miky55 έγραψε:ΜΑΡΙΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑ ΘΗΛΥΚΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ.ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΗΣ ΜΟΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΑΤΕ ΜΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΑΘΗΣ.ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΘΑ ΤΟ ΕΧΕΙ Ο ΑΝΘΙΜΟΣ :lol: ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΒΟΥΡΑ Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ .ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΗΣ ΚΥΝΗΓΙ Η ΣΚΥΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΘΕΛΕΙ .ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΕ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΚΟΝΤΑ ΘΥΜΩΝΕ ΤΟΥ .ΕΜΕΝΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΟΥ ΕΤΥΧΕ ΚΑΙ ΚΥΝΗΓΗΣΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ .ΦΤΑΝΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΑΚΟΥΗ Η ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΑΝΟΙΓΗ ΠΟΛΥ.
κυριε Μικυ το μωρο εν ξερει τι ειναι το "κοκκον" ακομα 7 μηνων ειναι
Του χρονου ετσι καιρο αν γυρισει τοτε να χουμεν εννοια... :D
Ποια κορη ακουει αμα την πιασει το στρινί???
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: έλεος...................................

Δημοσίευση από miky55 »

ΑΝΘΙΜΕ ΜΟΥ ΜΙΤΣΙΣ ΜΙΤΣΙΣ ΝΑ ΣΑΣ ΦΚΕΙ ΡΟΤΣΙΣ. :lol: :lol: :lol:
ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΣΠΟΥ ΕΠΕΡΠΑΤΟΥΝ ΤΖΕ ΤΖΙΝΗΟΥΝ ΕΔΟΥΛΕΥΚΑΝ ΑΜΑΝ ΕΣΤΑΜΑΤΟΥΣΑΜΕ ΓΙΑ ΛΙΓΗ ΩΡΑ ΕΠΙΑΝΕΝ ΤΕΣ. ;)
stakis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: 13 Μαρ 2012, 08:47

Re: έλεος...................................

Δημοσίευση από stakis »

Μιχαλη μου φυσικα ο Μαρινος οπως του τα περιγραφεις , θα πρεπει να ζητηση απο την υπηρεσια θηρας η περιοχη να ειναι απαγορευμενη για αλλους αρσενικους. :D :D Η μυρωδια του οιστρου της θυληκιας θα τρελανει οποιο αρσενικο κυνηγα σε ακτινα 1 χλμ. Ακομα και ο αρσενικος του Ανθιμου εστω και 7 μηνων, δεν θα εχει αλλη εννια απο την μυρωδια που θα εκπεμπει ...................... ο Μαρινος. :D :D
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: έλεος...................................

Δημοσίευση από miky55 »

ΑΚΗ ΜΟΥ ΑΡΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΡΣΕΝΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ. :lol:
ΑΝ Ο ΜΑΡΙΝΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΧΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΣΙΙΙΠΕΘΚΙΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΘΗ. ;)
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”