ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΚΥΛΛΩΝ 2011

Άβαταρ μέλους
Hunter25
Full Member
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: 06 Οκτ 2010, 22:20

Re: ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΚΥΛΛΩΝ 2011

Δημοσίευση από Hunter25 »

ρε παιδιά εσυγχύστηκα τώρα :) o admin λέει ότι δεν υπάρχει χάρτης , εσείς λέτε ότι επιασετε που το Ταμείο Θήρας , όταν λέτε χάρτης εννοείται αυτό που αναρτήθηκε στο φόρουμ ? :oops:
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΚΥΛΛΩΝ 2011

Δημοσίευση από AndreasDr »

Καλησπέρα,

φίλε μου είναι κανονικός χάρτης με τες περιοχές. Η μόνη διαφορά, οτι είναι κατα επαρχία και όχι ένας μεγάλος χάρτης. Για παράδειγμα εγώ έπιασα για επαρχία Λευκωσίας, μία κόλλα Α4 που δέιχνει πάνω μόνο τες περιοχές της Λευκωσίας και σημειωμένες πάνω οι επιτρεπόμενες για σκύλλους . Πήαινε ένα γυρώ που τα γραφεία Ταμείου Θήρας και θα είσαι οκ.

Αντρέας
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
Άβαταρ μέλους
andros
Full Member
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: 09 Δεκ 2010, 18:19

Re: ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΚΥΛΛΩΝ 2011

Δημοσίευση από andros »

AndreasDr έγραψε: Ήδη άκουσα για καταγγελίες που έγιναν σε συναδέλφους που εφκάλαν τους σκύλλους τους σε περιοχές που δεν είναι στο χάρτι. 85 ευρώ για κάθε σκύλλο έννεν αδιάφορο ποσό. :D
ε φιλέ νομίζω κάμνεις λάθος εν 85 ευρώ πρόστιμο τζαι ωι 85 ευρώ τον σκύλο !!!!!!
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Re: ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΚΥΛΛΩΝ 2011

Δημοσίευση από lagomania »

εγω παντος τζιαμε που κυνηγω τοσα χρονια εκει περνω τους σκυλους για εκπαιδευτικα και κανενας εν μου ειπεν τιποτε τοσα χρονια. Παντος αν ειναι 85 ευρω ο σκυλος εν να με πατισουν :D
Άβαταρ μέλους
Hunter25
Full Member
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: 06 Οκτ 2010, 22:20

Re: ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΚΥΛΛΩΝ 2011

Δημοσίευση από Hunter25 »

φίλοι μου γνωρίζει κανείς να μου πει αν η περιοχή ακριβώς μετά τον υδατοφράκτη πολεμιδίων , αριστερά με κατεύθυνση της πλάτρες είναι επιτρεπόμενη για εκπαιδευτικά σκυλων ?

ευχαριστώ
aggelos ANO G10
Full Member
Δημοσιεύσεις: 91
Εγγραφή: 02 Φεβ 2011, 21:07

Re: ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΚΥΛΛΩΝ 2011

Δημοσίευση από aggelos ANO G10 »

85 - 90
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΚΥΛΛΩΝ 2011

Δημοσίευση από admin »

Hunter25 έγραψε:φίλοι μου γνωρίζει κανείς να μου πει αν η περιοχή ακριβώς μετά τον υδατοφράκτη πολεμιδίων , αριστερά με κατεύθυνση της πλάτρες είναι επιτρεπόμενη για εκπαιδευτικά σκυλων ?

ευχαριστώ
είναι επιτρεπώμενη μέχρι τον δρόμο του μοναστηριού
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΚΥΛΛΩΝ 2011

Δημοσίευση από admin »

marios00apoel έγραψε:re paidia 3eri kanenas kamia perioxi konta sto tseri- ly8rodonta- agious trimi8ias pou ine epitreponi gia ekgymnasi?
ke kaneis pou na 3eri sigoura gia ti poso ine to prostimo se apagoreumeni?alloi lete 85 ton ka8e skylo ke alloi 85 osoi skyloi ke na einai
φίλε γράφε Ελληνικά
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΚΥΛΛΩΝ 2011

Δημοσίευση από AndreasDr »

Φίλε επιτρέπεται σε όλο το τρίγωνο Λυθροδόντα-Μαθιάτη-αλτ που παει Αναλυόντα. Μπόρεις πολλά εύκολα να πάεις να πιάσεις τον χάρτη απο την υπηρεσία θήρας για να δέις ακριβώς τες τοποθεσίες.
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΚΥΛΛΩΝ 2011

Δημοσίευση από Laurona »

Χτες βγηκα ενα κοντινο περιπατο, ετσι για να ξεμουσιασει η σκυλα απο την περιοδο αναρρωσης, κανενα μισαωρο, αργα το απογευμα και να δω και εγω λιγο βουνο.

Αριστε ειμουν πισω σου στο δρομο για το βουνο ρε φιλε αλλα ωσπου να παρω πρεφα οτι εισουν εσυ( ενομιζα εν μαυρο το αυτοκινητο σου) αλλαξαμε δρομους.

Ειχα μια προαισθηση...κια πρεπει να πω οτι βγηκα εξω με βαρυα καρδια.

Η πρωτη συναντηση με φινα για φετος ειναι γεγονος.Το καλο ειναι οτι φανηκα τυχερος και εδρασα γρηγορα οποταν δεν μου δαγκωσε το σκυλι.Το κακο ειναι οτι δεν την σκοτωσα. :evil:

Περασε το σκυλι, αλλα η κουφη ηταν ημιδραστηρια γιατι κατι πρεπει να ειχε φαει.(ειδα το φουσκωμα στην κοιλια) Απλωσα το ποδι να περασω σε ενα ανηφορικο μονοπατι και την ειδα που κατω που την πο-ι-να...απλωμενη, ακριβως εκει που ειχε μολις περασει η σκυλλα. Ηταν περιπου ενα μετρο, χοντρη σχεδον σαν τον καρπο μου και κοντονουρα.

Γυρισα αμεσως την Δημητρα ( ετσι λαλω την ματσουκα) αλλα πιανω με την ακρη του μαθκιου μου την σκυλα που εκαμε τον γυρο της σχοινιας και ετοιμαζετε να δωκει πανω στην κουφη..οποταν την Δημητρα εφατην η σκυλα για να καμει πισω, εδεισα την σκυλλα διπλα σε ενα ξερο και εστραφηκα αλλα εχασα την :evil:

Σιουρα ειχαμε Αγιους και εγλυτωσα την σκυλλα μου.

Φιλε Αγγελη, σιουρα εμαθα πολλα παραπανω για τες κουφαες που τα dvd που εκαμες με το περιοδικο,και σε εκτιμω παρα πολυ κια σε ευχαριστω με την ευκαιρια για την εξαιρετικη σου δουλεια κια τες επιπλεοω γνωσεις μας δινεις - τωρα ξεχωριζω το νεαρο Κυπριακο φιδι που ειναι πατσαλικο πριν να μαυρισει. και που ποτε μα ποτε δεν σκοτωνω....ΑΛΛΑ πρεπει να σου εξομολογηθω κατι......οχι εσυ να μου λαλεις, ουλος ο κοσμος να με παρακαλα γονατιστος , αμα βρισκω Φινες παντα αμα μπορω θα τες λιωνω.

Και η συγκεκριμενη ειχε χαρη που ηταν κοντα της η σκυλα, και ειχαμε και εμεις Αγιο που ηταν φα-ι-μενη η σκροφα η κουφη οξα ηταν να χασω την κορη μου σιουρα.

Αλλα παλε εννα φαω που πανω μου που εν τα καταφερα να την λυσω :evil: Ωσπου το σκεφτομαι παραπανω νευριαζω :evil:
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”