ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΚΥΛΛΩΝ 2011

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΚΥΛΛΩΝ 2011

Δημοσίευση από admin »

στον αγώνα την Κριακή θα είναι και ο Αγγελής εκεί με τα ζωάκια του για να τα δούμε απο κοντά και να τα ξεχωρίζουμε
Προσέχουμε...για να έχουμε
yiannis angeli
Full Member
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: 25 Οκτ 2010, 17:08

Re: ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΚΥΛΛΩΝ 2011

Δημοσίευση από yiannis angeli »

re file na xaris men tes skotonis tes fines kai kamnoun kalo sto topo mas :mrgreen:
aggelos ANO G10
Full Member
Δημοσιεύσεις: 91
Εγγραφή: 02 Φεβ 2011, 21:07

Re: ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΚΥΛΛΩΝ 2011

Δημοσίευση από aggelos ANO G10 »

[quote="yiannis angeli"]οπος το καλο που καμνει :mrgreen: οπου την βρισκετε λιονετε τιν κελε τησ :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΚΥΛΛΩΝ 2011

Δημοσίευση από admin »

yiannis angeli έγραψε:re file na xaris men tes skotonis tes fines kai kamnoun kalo sto topo mas :mrgreen:
εσύ γρ'αφε Ελληνικά να μεν σε κάμω ban τσε μεν τολμήσεις να με απειλήσεις ότι ενα μου βάλεις κουφή γιατί ενα γυρίζω τα χοράφκια ούλη μερα να τις γυρεύκω τσαι να τις σκοτώνω :twisted: :twisted: :twisted: τσαι τις σαϊτες :lol: :lol:
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΚΥΛΛΩΝ 2011

Δημοσίευση από Laurona »

Γιαννη αν καταφερεις την Κυριακη να με πεισεις για το καλο που μας καμνουν την Κυριακη που να βρεθουμε στον Αγωνα, τοτε οτι πεις που λλοου μου :D
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
yiannis angeli
Full Member
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: 25 Οκτ 2010, 17:08

Re: ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΚΥΛΛΩΝ 2011

Δημοσίευση από yiannis angeli »

admin έγραψε:
yiannis angeli έγραψε:re file na xaris men tes skotonis tes fines kai kamnoun kalo sto topo mas :mrgreen:
εσύ γρ'αφε Ελληνικά να μεν σε κάμω ban τσε μεν τολμήσεις να με απειλήσεις ότι ενα μου βάλεις κουφή γιατί ενα γυρίζω τα χοράφκια ούλη μερα να τις γυρεύκω τσαι να τις σκοτώνω :twisted: :twisted: :twisted: τσαι τις σαϊτες :lol: :lol:
Έχω φίνες και κόμπρες και όπως θέλω γράφω αλλά επειδή είσαι καλό παιδί θα γράφω κυπριακά και όχι ελληνικά sorry δεν το ήξερα. :lol:
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”