κυνηγοσκυλλα

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: κυνηγοσκυλλα

Δημοσίευση από LAGOS »

Φίλοι μου σας ευχαριστώ για τις συμβουλές σας. Απο σήμερα το απόγευμα ξεκινώ δουλειά πάνω του με όση υπομονή και όρεξη έχω. Νομίζω οτι φέτος δυστηχώς δεν θα προλάβω να τον χαρώ αλλά μακάρι να το ξεπεράσει και έχουμε χρονια μπροστά μας.
Θα δοκιμάσω οσα μου είπατε και θα σας ενημερώσω.
Σας ευχαριστώ και πάλι.
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
Άβαταρ μέλους
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: 17 Αύγ 2010, 14:10

Re: κυνηγοσκυλλα

Δημοσίευση από ΚΥΡΙΑΚΟΣ »

NIKOLAS έγραψε:
ΚΥΡΙΑΚΟΣ έγραψε:Ε παιδια για τες πατουσες τους σκυλους σας τι καμνετε οταν φαηθουν απο τες πετρες και βραχια?
Δεν μου εκανε πληγες αλλα οταν περπατα "καττοπατα" σιγουρα ειναι οι πατουσες του .

ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΤΟΝ ΓΕΡΟ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΚΥΝΗΓΙ ΠΡΤΥΚΙΟΥ ΣΤΗ ΜΑΝΗ (ΟΣΟΙ ΤΟ ΕΙΔΕΤΕ) ΕΒΑΖΕ ΑΡΕΟΜΕΝΗ ΠΙΣΣΑ ΚΑΤΡΑ ΣΤΑ ΠΕΛΜΑΤΑ ΤΩΝ ΣΚΥΛΛΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΟΓΩΝΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΒΡΑΧΙΑ-ΑΓΚΑΘΙΑ -ΠΕΤΡΕΣ
ΝΜΖ ΚΑΠΙΟ ΠΡΟΙΟΝ ΣΑΝ ΒΑΖΕΛΙΝΗ ΘΑ ΒΟΗΘΙΣΕΙ ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΝΑ ΕΠΟΥΛΩΘΟΥΝ ΟΙ ΤΡΑΒΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΠΑΤΟΥΣΕΣ ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ Ο ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΔΩΣΗ ΤΗΝ ΠΙΟ ΣΩΣΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ
Φιλε Νικολα το DVD με το γερο και την μπρακουα του ειδα το, αλλα κατραμι ποθεν να γυρεψω να εβρω ?
NIKOLAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 14:47

Re: κυνηγοσκυλλα

Δημοσίευση από NIKOLAS »

Φιλε Νικολα το DVD με το γερο και την μπρακουα του ειδα το, αλλα κατραμι ποθεν να γυρεψω να εβρω ?[/quote]


ΦΙΛΕ ΚΥΡΙΑΚΟ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΕΚΙΝΟΙ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΝΕ ΜΠΟΓΙΕΣ Η ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΜΕ ΥΛΙΚΑ ΟΙΚΟΔΟΜΗΣ,ΜΠΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΛΙΠΑ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ,ΑΝ ΒΡΕΙΣ ΣΕ ΜΙΚΡΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΑΠΛΑ ΑΡΕΟΣΤΟ ΛΙΓΟ ΜΕ ΠΕΤΡΕΛΕΟ (ΛΟΓΙΚΑ ΠΡΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΡΕΜΟΔΕΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ).ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΔΕΣ ΤΟ ΓΕΡΟΥΗ ΠΟΥ ΕΒΑΖΕ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΔΟΧΕΙΟ ΚΑΙ ΒΟΥΤΟΥΣΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥ ΣΚΥΛΟΥ ΕΝΑ ΕΝΑ ΜΕΣΑ ,ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΓΙΑ 4 ΣΙΝΕΧΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΟΔΙ ΑΠΟΚΤΟΥΣΕ ΜΙΑ ΜΕΒΡΑΝΗ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΤΕ ΤΑ ΑΓΡΙΑ ΕΔΑΦΗ
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”