Χαρτια καθαροαιμιας και αγωνων πρακτικου κυνηγιου

sotiris!129

Re: Χαρτια καθαροαιμιας και αγωνων πρακτικου κυνηγιου

Δημοσίευση από sotiris!129 »

pai έγραψε: εεεε κατι γινετε δαμε η εν η ιδεα μου????? :geek: :geek:
σσσσσιιιιιιιιιιιουυυυυυυυυυυυυ εσυ μεν νεκατονεσε φοριστο αλεξισφερο σου ζε παρακολουθα που αποσταση :lol: παω να φερω τες σιταροπουλες οσπου να καμεις το φραπε!
Άβαταρ μέλους
pai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: 13 Φεβ 2011, 10:53

Re: Χαρτια καθαροαιμιας και αγωνων πρακτικου κυνηγιου

Δημοσίευση από pai »

sotiris!129 έγραψε:
pai έγραψε: εεεε κατι γινετε δαμε η εν η ιδεα μου????? :geek: :geek:
σσσσσιιιιιιιιιιιουυυυυυυυυυυυυ εσυ μεν νεκατονεσε φοριστο αλεξισφερο σου ζε παρακολουθα που αποσταση :lol: παω να φερω τες σιταροπουλες οσπου να καμεις το φραπε!
χεχεχε soryyyyy! :lol: :lol: :lol:
istriano ®

Re: Χαρτια καθαροαιμιας και αγωνων πρακτικου κυνηγιου

Δημοσίευση από istriano ® »

Μου κοπηκαν τα ποδια ρε φιλε ιστριας :o ηταν στενα τα σανδαλια μου βλεπεις και ξεποδαριαστηκα :P . Λοιπον φιλε την παροιμια που λαλει απου εσιη μουγια μουγιαζεται ξερεις την; ειδες πουποτε να αναφερω ονομα χωρα φυλη; εσυ τι ετσουνιαστηκες και συναφερες να προσεχω μες ποιους καμνω παρεα και κοπροσκυλα!!!!!! Οσο για να μου δωσεις τα χαρτια για να ψαξω στο kennel clup croatia

, νομιζω οτι ο ΚΟΚ ειναι ο αρμοδιος γι αυτα !!!!! Και
επειδη δεν φοβασαι τις αστραπες, αποταθου σε αυτους. :geek: :geek: :cry: :cry:
Lykoshillos

Re: Χαρτια καθαροαιμιας και αγωνων πρακτικου κυνηγιου

Δημοσίευση από Lykoshillos »

Το μέχρι στιγμής αποτέλεσμα είναι 2 - 0 υπέρ του isriano :lol: :lol: :lol:

Στο δεύτερο ημίχρονο νομίζω θα ανέβει κατακόρυφα η απόδοση και των δύο. :geek: :geek: :geek:

Αναθεωρημένες αποδόσεις:

istriano -----1 φάσσα

x ------------3 περτίτζια

istrias -------1 λαό + μία φραγκολίνα
istrias
Full Member
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 25 Ιαν 2011, 20:16

Re: Χαρτια καθαροαιμιας και αγωνων πρακτικου κυνηγιου

Δημοσίευση από istrias »

dear istriano σαν να τζαι καμνεις την παπια ή μου φαινεται;
σε αντιθετη περιπτωση τοτε δεν καταλαβα καλα οπως και οι υπολοιποι που μας διαβαζουν
εν πασει περιπτωσει επειδη και εγω ανηκω στη ταξη αυτων που τα χαρτια μορφολογιας και καθαροαιμιας τα χρησιμοποιουν για προσαναμμα στο τζακι αλλα εκτιμω δεοντως τις κυνηγετικες ικανοτητες με αποδειξεις των σκυλλων δωσε μου το τηλεφωνο σου να σου εξηγησω γιατι καποιος δεν ασχολειται με κοκ κυπρου. αν φοασαι να μου το δωσεις να σου δωσω το δικο μου να με παρεις εσυ, δεν εχω προβλημα. απλα για να σου λυσω τις αποριες σου.
istrias
Full Member
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 25 Ιαν 2011, 20:16

Re: Χαρτια καθαροαιμιας και αγωνων πρακτικου κυνηγιου

Δημοσίευση από istrias »

επειδη εβαλα την πολη και το ip address σου sir istriano η διαχειρηση εσβησε το μηνυμα μου. Εβαλα το απλα για να δειξω οτι μπορω να σε βρω ή ο οποιοσδήποτε θελησει γι αυτο προσεκτικα ποιον κατηγορουμε.
Η οθονη του κομπιουτερ δεν μας προσδιδει αντρισμο και αυτο ισχυει για ολους μας.
istriano ®

Re: Χαρτια καθαροαιμιας και αγωνων πρακτικου κυνηγιου

Δημοσίευση από istriano ® »

Αγαπητε συναδελφε ιστριας, φενεται οτι το προσαναμα που εβαλες στο τζακι σου ηταν παραπανω που το θινερ, τζιε επηρες πουρλοττο :evil: :evil: :evil: . Μα ρε συναδελφε αφου τα μοναδικα χαρτια που εχει ο σκυλλος σου (οπως εσυ διαφιμηζεις) ειναι ok γιατι δεν τα κανεις καταθεση στο ΚΟΚ . Ακου με τζιε για το καλο σου ;) ;) . Μετα θα βαλουμε τζιε γεννα μαζι να συμπεθερκασουμε :idea: :idea: . Λοιπον αφου εχεις τοση ανυπομονησια να βρεθουμε, λεω να βρεθουμε στο επομενο dog show,τι λες; . Οσο για τες μαγκιες που καμνεις αστες καλυτερα γιατι γιωργο μου δεν θα σου βγουν σε καλο, ουτε εσενα αλλα ισως ουτε εμενα (για τα ip μιλω). Ατε κλεινω τζιε θελω να ιδρυσουμε τζιε ομι λο φιλων ιστριας μαζι :idea: :idea: :idea: ηντα που λαλεις;;;;;;;;;;;
istrias
Full Member
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 25 Ιαν 2011, 20:16

Re: Χαρτια καθαροαιμιας και αγωνων πρακτικου κυνηγιου

Δημοσίευση από istrias »

οπως ειπα περιμενω να με παρεις τηλεφωνο γιατι προφανως το εχεις.Πισω απο τις οθονες τους μαγκες οπως ειπα ειναι ευκολο να τους καμνουμε.
Οσο για το πουρλοτο κτλ δεν ξερω σε πια φαση τα συναντησες.
Το τι επιμενεις με τα dog show δεν μπορω να καταλαβω.Κυνηγουν οι σκυλοι αμαν περασουν που dog show?
Για αυτο αμαν δεν εχεις τιποτα να φοβηθεις οπως λες πιασμε τηλεφωνο να σου λυσω τις αποριες σου. Ακομα καλυτερα να με παρεις μια μερα να δω τα σκυλια σου που εχουν περασμενα τα dog show τι καμνουν.
Δεν θα ξανα ασχοληθω επειδη ειμαι σιγουρος οτι εδωσες τις χιλιαδες σου και προσπαθεις με τα χαρτια να ριφαρεις πουλωντας σε ανυποψιαστους. Αν διαφωνεις επετρεψε μου να πω ποιος εισαι γιατι οπως ξαναειπα μπορω να αποδειξω ποιος εισαι. διαφορετικα σιωπα γιατι κνιθεσαι πας την βερκα του βοσκου.
σε φτανουν τα προβληματα που εχεις ;) εσυ εκαταλαβες
istrias
Full Member
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 25 Ιαν 2011, 20:16

Re: Χαρτια καθαροαιμιας και αγωνων πρακτικου κυνηγιου

Δημοσίευση από istrias »

πέραν του γεγονοτος απο αυτη τη συζητηση που εμαθες οτι δεν μπορεις απλα να κατηγορεις ανευθυνα νομιζομενος οι κρυβεσαι να σου πω επεισης οτι.............
ονομαζονται αγωνες ιχνηλασιας και οχι πρακτικου κυνηγιου
ΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ.................. αλλα στην Κυπρο φτανουνε το ζενιθ της κυνοφιλιας αμαν γραψουμε σκυλλους στον ΚΟΚ
α ρε εθνος αραβωευρωπαιων
istriano ®

Re: Χαρτια καθαροαιμιας και αγωνων πρακτικου κυνηγιου

Δημοσίευση από istriano ® »

Ρε φιλουι ιστριας, ξερω πολλα καλα τι εγραψα και ιδου η απορια;;;; .Εφοσον εγω αναφερα χαρτια καθαροαιμιας και αγωνες πρακτικου κυνιγιου εσυ λεβεντη μου γιατι ετσουνιαστηκες αφου εχεις ηχνηλατες;;;;;;; αρα η παροιμια που σου ειπα παλια απο εδω βγαινει!!!!!! Μ ου λες οτι επεταξα χιλιαδες!!!!!!! Εγω 1200 ευρο για 2 εσυ;;;;;;;;; τα 2 δικα μου σκυλια εχουν τα χαρτια τους και κυνηγουν δοξα το θεο μια χαρα. και Αυτα τα λενε αλλοι οχι εγω. Αγωνες ηχνηλασιας στην κυπρο ; ειμαι μεσα με χιλια αλλα μονο γραμμενα σκυλια, για να εξελιξουμε τα καλυτερα καθαροαιμα. Δυστηχως φιλε μονο το Κοκ εχουμε ο οποιος εχει τα χαλια του. Οσο για τα χαρτια που τα εχεις για προσαναμα γιατι τα διαφημιζεις καμαροτα στο ιντερνετ;;;;;;;; προβληματα εν εχω μεν μαραζωνεις!!! ατε τζιε κανει εβαρεθηκα, χερετισματα στον μητροπολιτη και στον πρεσβυ με το μουστατζιη.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”