Χαρτια καθαροαιμιας και αγωνων πρακτικου κυνηγιου

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
pai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: 13 Φεβ 2011, 10:53

Re: Χαρτια καθαροαιμιας και αγωνων πρακτικου κυνηγιου

Δημοσίευση από pai »

sotiris!129 έγραψε:
istrias έγραψε: Οπως εχω πει ξανα περιμενω τηλεφωνημα σου διαφορετικα αναγκαστικα τα συμπερασματα εμενα αλλα και του καθενος που μας διαβαζει ειναι αυτονόητα.
ναι ρε φιλε εφκαλαμε τα συνπερασματα μας! :lol:
οπου νασε 1ς απο τους 2 η και οι 2 οπου νασε εν να βαλεται αγκελια για γεννα!
οσο για τα ιστριας σας και τα βουνα σας εισασται πολλα τυχεροι ζε οι 2 που οι 2 σκυλοι που εχω μεσα στο μιαλο μου δεν ειναι δικοι μου αλιος ηταν να σας διξω ποσα απιθκεια φορει ο σακκος !!! :D και ακομα πιο τυχεροι που το κοπελουι που τους εχει παρολο που διαβαζει τα ποστ σας και γελα μαζι σας οπως πολλοι αλλοι ειναι χαμιλον τονον αλιος αν ειμουν εγω που μου αρεσκει το action ηταν να σας παρω ζε τους 2 βουνο ζε να σας φκαλω ζε video :lol:

Παρολα αυτα το θεορω ανουσιο 2 αθρωποι απο την στιγμη που οπως ειπαται σε προιγουμενα σας ποστ να ξερεται τηλεφωνα και να μην τα λετε απο εκει και να εχει τοσες μερες να μας πελεκαται με τες κοντρες σας!! ΠΙΟ ΤΟ ΟΦΕΛΟΣ???

Συναμα να βγενει ο 1ς και να κατιγορα τον αλλο για ψεβδει χαρτια και αφου ειναι τοσο συγουρος να μην καταγκελει στην αστηνομια την υποθεση!!!!

κοπελια καταντησαται κουραστικοι καταλιξεται καπου και μην λεται τα ιδια και τα ιδια!!!
"ελα να παμε στο βουνο να δεις(οπως τα μωρα μες τα club "παμε ποξω να δεις ειμαι ο αρφος του πισφιξ εγιω εν φοουμε"!!! εν εχεις χαρτια!!!! εν εχεις τα κοτσια!!!! εισαι ζε ξερω ζεσυ εν ξερεις!!! και παει λεγοντας!!!
ρε σωτο αφηστους ανθρωπους να σηζητησουν φτανει να καταλαβουν οτι δησφημηζουν την φυλη αλλα και τους εαυτους τους!
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: Χαρτια καθαροαιμιας και αγωνων πρακτικου κυνηγιου

Δημοσίευση από Rai »

ΙΣΤΡΙΑΝΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟ ΑΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΝ .....
ΑΛΛΟΙ ΨΥΧΟΜΑΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΚΑΒΛ....ΜΑΧΟΥΝ ΤΕΛΙΚΑ
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
istriano ®

Re: Χαρτια καθαροαιμιας και αγωνων πρακτικου κυνηγιου

Δημοσίευση από istriano ® »

Φιλε πολυ σωστα σου τα περιεγραψε ο φιλος stelios απλα κατι που διαβασα και εγω ειναι το σκληροτριχο συνηθως το εχουν για κυνηγι αγριογουρουνου στην κροατια απο οπου καταγεται η φυλη των ιστριας, χωρις να σημαινει οτι δεν το κυνηγουν για λαγο η το λειοτριχο για αγριογουρουνο.
Φιλε pai εχει μια παροιμια που λαλει "απο εν την ειδε αλλονου η δικη του εν η πιο μιαλη" ετσι εκαταντησαμε με τουτην την ιστορια . :D :D . Ο καθενας οτι ειδε και ακουσε ξερει!!!!!! Συμφωνεις;
Φιλε ιστριας συμφωνω απολυτα με oσα εγραψες στην δευτερη παραγραφο. Τα υπολοιπα ειναι λογια προς καταναλωση, απλα και μονο για να θολωνεις τα νερα . Νομιζεις οτι μονο εσυ εισαι μελετημενος για τα ιστριας. Για να σε παρω τηλ και να σου δωσω συγχρητηρια παλια γιατι οσα γραφεις στο blog σου , ανταποκρινονταν στην πραγματικοτητα σημαινει οτι τα παρατηρησα και εγω!!!!!!!!
Οσο για σενα φιλε Rai, που λες οτι εχω προβλημα, θα ρωτησω για τελευταια φορα και οσοι το κρινεται σκοπιμο απαντατε γιατι καταντησε κουραστικο. Γιατι ο οποιοσδηποτε να πληρωνει ενα σεβαστο ποσο να φερει ενα σκυλο, καθαροαιμο με τα χαρτια του, μορφολογιας και αγωνων αν εχει. Να μην τον γραφει στην Κυπρο γιατι υποστηριζει οτι χαρτια ειναι μαλακιες και προσαναματα για φουκουες, αλλα τα χαρτια του εξωτερικου να τα διαφημιζει περιτρανα;;;; . Δεν ειναι λογικο πως να το κανουμε. Φασκουμε και αντιφασκουμε. Αν καποιος μου ελεγε οτι ο ομιλος στην Κυπρο ειναι για καβλιες, θα το δεχομουνα ομως δυστυχως μονο αυτο εχουμε και μονο αυτος μας κατοχυρωνει κατα καποιο τροπο . :!:
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”