ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΩΝ ΣΚΥΛΙΩΝ!!

Απάντηση
stakis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: 13 Μαρ 2012, 08:47

Re: ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΩΝ ΣΚΥΛΙΩΝ!!

Δημοσίευση από stakis »

ΑΝΘΙΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ, ΑΛΛΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΝΟΙΩΘΩ ΤΟΣΗ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ. ΕΙΧΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΚΥΛΙ ΤΟΣΟ ΣΕ ΒΑΣΙΚΗ ΥΠΑΚΟΗ ΟΣΟ ΚΑΙ ΣΕ ΤΡΙΧΩΤΟ ΚΑΙ ΦΤΕΡΩΤΟ ΚΑΙ ΕΔΕΙΧΝΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΡΑΚΙ. ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΙΤΑΖΕ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ. ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΥΝΔΕΕΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΖΩΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΑ.
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΩΝ ΣΚΥΛΙΩΝ!!

Δημοσίευση από marinos.a »

συλλυπητήρια

ουφφφ...
ούτε να το σκεφτώ δεν μπορώ
Si vis pacem, para bellum
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΩΝ ΣΚΥΛΙΩΝ!!

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Συλλυπητηρια Ακη.

Τζιαι γω σκεφτουμαι το τουτο το πραμα. Αξιζει παλι απο την αρχη? Καμνουμε τοσο κοπο, δενουμαστε με τα σκυλια τζιαι ξαφνικα χανονται ολα... Αλλα εν μπορουμε να σταματησουμε να καμνουμε τζινο που αγαπουμε. Εγω νομιζω ΑΞΙΖΕΙ και με το παραπανω γιατι στο τελος περνουμε παραπανω απ οσα δινουμε και ας μη φαινεται...
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
stakis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: 13 Μαρ 2012, 08:47

Re: ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΩΝ ΣΚΥΛΙΩΝ!!

Δημοσίευση από stakis »

Παιδια ειλικρινα σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια και για την συμπαρασταση.

ΣΤΟΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΣΩ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΦΥΛΗ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΚΑΙ ΝΟΙΩΘΩ ΟΤΙ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΕ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ"

ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΖΩΝΤΑΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΩΡΑ ΤΑ ΒΡΙΣΚΩ ΠΟΛΥ ΕΓΩΙΣΤΙΚΑ. ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΙΟΡΘΩΝΩ. ΣΤΟΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΘΕΙ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΦΥΛΗ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”