ψιλό τέλη στα κλουβιά μας

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ψιλό τέλη στα κλουβιά μας

Δημοσίευση από Laurona »

Πανικκο μου τουτον ενεν ψηλο τελι

Που τουτον περνα ι φινα αμμα εν μιτσια.

Εαν παω νωρις σπιτι να σας βαλω το ψιλο , να δειτε.Μονο μουγια περνα πουτσιαμε.

ΚΑΙ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΡΣΥ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΣΤΟΝ ΓΕΙΤΟΝΑ, ΑΚΡΙΒΩΣ 50 ΜΕΤΡΑ ΠΟΥ ΤΕς ΚΛΟΥΒΕς ΜΟΥ.
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ψιλό τέλη στα κλουβιά μας

Δημοσίευση από Laurona »

Πιασμε τηλεφωνο μετα να σε στειλω να πιασεις χοντρικος και ελα και κανενα γυρω πανω να δεις τες κλουβες.

Εχεις το κινητο?
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ψιλό τέλη στα κλουβιά μας

Δημοσίευση από 'petros' »

Η πιο Φτηνη λυση αυτο που βαζουν για τα κλουβια των κουνελιων και εαν ακομη δεν ηστε σιγουροι βαλτε διπλο να καλυψετε τα κενα.Το κενο που φαινεται ειναι 2cm x 1cm
τελλι.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
kokos321
Full Member
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: 21 Μάιος 2012, 15:36

Re: ψιλό τέλη στα κλουβιά μας

Δημοσίευση από kokos321 »

μιας και ειναι θεμα με κλουβια θελο να ρωτισω τη μπορω να βαλω κατω για να καθαριζει πιο καλα επειδη αυτο που εχω ειναι κουκγρι και δεν καθαριζει ευκολα
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ψιλό τέλη στα κλουβιά μας

Δημοσίευση από 'petros' »

φιλε english setter επι ευκαιριας κοψε τες μουτες που φαινουνται στη 4η φωτο και εν κριμα η τοση δουλεια που εκαμες
Μου φανηκε πιο μεγαλο για αυτο ;)
παντα φιλικα
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ψιλό τέλη στα κλουβιά μας

Δημοσίευση από Laurona »

εφκαλα τες φωτο αλλα ειναι στο κινητο, μολις μπορεσω να τις μεταφερω θα τις ανεβασω
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Re: ψιλό τέλη στα κλουβιά μας

Δημοσίευση από lagomania »

καλησπερα κοπελια με αφορμη των αδικων χαμο των σκυλιων μου εκαμα το εξης περιμετρικα που το χωραφι που εχω τα σκυλια αγορασα δικτυ και εβαλα γυρω γυρω απο το χωραφι που ειναι τα κλουβια. Στα κλουβια εβαλα ψιλο τελι απο εκεινα που εχουν τα κουνελια και το εντυσα με ενα πολυ λεπτο δικτυ απο εξω εκεινο το πρασινο που βαζουμε στους κηπους και δεν μπορει να περασει τιποτε απο μεσα μακαρι να το εκαμνα πιο γρηγορα αυτο το αμελουσα για αργοτερα αργοτερα και τελικα εγινε το κακο :(
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ”